Jump to content
martinkink

Martinkink blogi

Recommended Posts

Tänane selja-õla-biitsepsi trenn läbi

Tegin lõuatõmmet 4*7

Kangitõmmet 4*8

Hantlitõmme 3*10

Jõutõmme 1*20, 2*12, 1*8 tõusev raskus

õlatagusele 3*12+12+12 langev seeria

Biitsepsile althoides lõuatõmme + kangiga kõverdus seistes 4* 6+8

Iga päevaga aina kisub Gmasteri juurde massaaži. Peaks vist ühe seansi järgmine kuu ära proovima. Saaks teada, mis lahti, mis kinni, mis hea, mis halb. Kasuks tuleb igatahes. Äkki annab isegi arengule tõuke juurde. Selles ma ei kahtlegi ;) Elame näeme

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, jalad surnud

Täna oli siis "kerge" jalg

Kükk - 92,5kg - 10*5

Press - 150kg - 4*25

Sirutus - 40kg - 3*30

Istuli kõverdus - 35kg 3*15

Kõhuli kõverdus - 35kg - 3*15

Lõppu kõhtu - kerestõsteid ja jalgade tõsteid vaheldumisi 4 ringi.

Oli ennem mingi hea idee ka millest kirjutada, aga see trenn kustutas korralikult. Trenni ajal ta mul tekkiski. Küll ta meelde tuleb kui oli oluline. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvi parast kysin, et miks nii palju kattuvaid harjutusi voi tegid lihtsalt ainevahetuse mahu suurendamiseks?

Ise piirduks naiteks 6 seeria kykiga, jataks need koverdused ja sirutused masinatel ning pressi tegemata.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvi parast kysin, et miks nii palju kattuvaid harjutusi voi tegid lihtsalt ainevahetuse mahu suurendamiseks?

Ise piirduks naiteks 6 seeria kykiga, jataks need koverdused ja sirutused masinatel ning pressi tegemata.

jalapäeva kava võtsin sealt viimasest 12-nädala programmist. Raske päev ja kerge päev vaheldumisi. Raskel päeval ainult 3 seeriat kükki. Siiamaani olen raskustes iga nädal arenenud ja nö abi pole veel vaja läinud. iga trenn +2,5kg kangile lisa pannud.

Ütleme nii, et jalg on ikka nii läbi lõpuks, et kõhulihaseid lähen tegema siis toetun möödaminnes masinatele :D

Istuli ja kõhuli kõverdused mõjuvad kuidagi erinevalt. Tunnetus on natuke erinev. Vähemalt minul on nii

Muudetud kasutaja martinkink poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uuesti rind. Küll aeg lendab

Täna käisin trennis koos sõbraga. Saime tuttavaks ja otsustasime koos trenni minna. Pärast trenni ütles ta mulle, et pole kunagi nii karmi trenni teinud :D Usun, et on ka karmimaid trenne kui minu pussutamine. Lihtsalt oli tal teistsugune, sest ei olnud kunagi teinud ei superseeriaid, ei langevaid seeriaid, ei negatiive. Inimene õpib iga päev.

Alustasin kangiga surumisega - 4*6 +5kg eelmise nädalaga

siis positiivne hantel - 3*8

siis negatiivne hantel - 3*8

siis trossidel lendamine korraliku venituse ja pigistamisega 3*10

edasi tegime õla. Superseeria hantlitega eraldi ette+lendamine küljele 3*12+12.

Istudes üles surumine hantlitega langev seeria 3*12+12+12

Lõppu rööbaspuudel 3 seeriat. Kõik suutlikuseni ja lõpus 5 kordust ainult alla laskmisega ja väga aeglaselt. Mõnusalt töötab triitsepsit need viimased 5 kordust.

Homme kell 7 lähme selga tegema. Kerge selja teeme, natuke õlatagust, natuke trapetsit ja lõuatõmme biitsepsile. Hommikuti on mõnus käia, kuidagi värske on see meeleolu ^_^

post-29847-0-55032100-1394716823_thumb.p

Alati mõnus lõpetada Arnoldi huumoriga :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tunne mõnus ja minekut oli

Täna hommikul siis kerge selg. Mõnus pumpav superseeriatega emotsiooni treening oli. Rasketel päevadel pean arvet, et raskused kasvaksid, aga kergetel päevadel teen hea emotsiooni pärast. Seda pumpavat, nahka katki rebestav pingul olek on kergete päevade eesmärk. Eks siin aitab ka väike . Teen mõnusalt väikeste raskustega ja toimib. Täna tundsin hästi plokil ülalt tõmmetega althaardes, kuidas lailihase alaosa vatti sai. Viimasel paaril kuul olen hakanud rohkem ja rohkem oma selga tundma. Võibolla ka seepärast, et enne ei olnud seal midagi, mida tunda :lol:

Lõuatõmbed pealt 4*6 - kui ma jõusaalitreeningutega alustasin siis jaksasin lõuga tõmmata *5, *3, *3, *2. Umbes sellise seeria ja seda samuti esimese harjutusena. Isegi need numbrid ei olnud athletic fitness reeglite järgi vaid jalgu kõhtu ja jumaltebamida tuli ikka appi võtta, et keha üles saada :D Tänasel päeval teen need 4*6, ütleme 80%-90% võistlusmääruste järgi. On jõudu, et seljaga keha üles tõmmata. Vägev värk. Kui vähe on vaja, et inimene õnnelikuks teha ^_^

Plokil ülevalt tõmbed althaardes - 4*10 - siin tundsin hästi lailihase alaosa. Seda just sel viimasel 5-10cm. Just soorituse alumises osas selle viimase pingutuse ajal.

Superseeria - Plokil tõmbed kõhtu neutraalse haardega + kangi tõmbed ettekallutatult 4 ringi 12+12

Trapets kangiga 4*10 - See on harjutus, kus peaks endale rihmad soetama. Lõpus ripub kang lihtsalt 2 sõrme otsas.

Tõmbed lõua alla langev seeria - 4 ringi *8+*10+*12

Rinna pingil külili õlatagune - 3*8

Superseeria biitseps kaldpingil eraldi hantlitega + neutraalse kangiga kontsetreeritult - 3*10+3*12

Trossidel 4*12 - Siin lihtsalt väike raskus, paus 20 sek ja käsi lihtsalt maksimaalselt verd täis.

Trenn kestis 1h ja 20min. Kaal pärast trenni 95,4Kg. Homme teen Võsu spordihoones jalga. Seal on mõnus saal, saab sokkes vaibapeal ringi pläterdada ;)

YOLO - say it one more time and i will shove my foot up your a.. TWICE :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mismõttes tõmbad 4x6 lõuga? Esimesest postist loen, et alustasid poolteist aastat tagasi jõusaaliga ja selline on areng? See on ju täiesti ebanormaalselt vähe, enamus, keda tean, lähevad mingi paari kuuga 0-15, kui just hullu ülekaalu pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mismõttes tõmbad 4x6 lõuga? Esimesest postist loen, et alustasid poolteist aastat tagasi jõusaaliga ja selline on areng? See on ju täiesti ebanormaalselt vähe, enamus, keda tean, lähevad mingi paari kuuga 0-15, kui just hullu ülekaalu pole.

Ära nüüd liialda. Paari kuuga 0-15 ei lähe sul keegi, kui just eriti kõva kütuse peal ei ole. Enamik ei tee 15x ka peale aastaid treenimist ära. Räägime siinkohal korralikust tehnikast mitte niisama jõnksutamisest. Olen vahelduva eduga trenni pea 10a teinud ning ei tee siiani täiesti puhta tehnikaga 15x ära. Mustalt võin 25x aga teha. Seega muidugi sõltub, kes mida silmas peab. Mõni teeb lihtsalt "Kippimist" ning siis uhkustab. :D

Ning muidugi tuleb silmas pidada ka seeriate vahelist puhkust. Ühe seeria paugutada jõuab igaüks. Aga mitu seeriat järjest? Hoopis teine teema.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seeriate vahe 30-45 sek. Pärast esimest harjutust on selg päris korralikult täis juba. Alla lastes ma ei kuku alla vaid alla laskmine kestab vast 2-4 sek.

Ma ei räägi sellistest lõuatõmmetest, vaid "LÕUATÕMMETEST", kus tõmmatakse seljaga, mitte, et pärast lõuatõmbeid on säär haige veits :D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mismõttes tõmbad 4x6 lõuga? Esimesest postist loen, et alustasid poolteist aastat tagasi jõusaaliga ja selline on areng? See on ju täiesti ebanormaalselt vähe, enamus, keda tean, lähevad mingi paari kuuga 0-15, kui just hullu ülekaalu pole.

Esimest korda tõmbasin lõuga 10. klassis 1 korra ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei räägi sellistest lõuatõmmetest, vaid "LÕUATÕMMETEST", kus tõmmatakse seljaga, mitte, et pärast lõuatõmbeid on säär haige veits :D:D

Sobib meelelahutuse ja huumori alla see link :D Kari hulle kuskil toru küljes .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära nüüd liialda. Paari kuuga 0-15 ei lähe sul keegi, kui just eriti kõva kütuse peal ei ole. Enamik ei tee 15x ka peale aastaid treenimist ära. Räägime siinkohal korralikust tehnikast mitte niisama jõnksutamisest. Olen vahelduva eduga trenni pea 10a teinud ning ei tee siiani täiesti puhta tehnikaga 15x ära. Mustalt võin 25x aga teha. Seega muidugi sõltub, kes mida silmas peab. Mõni teeb lihtsalt "Kippimist" ning siis uhkustab. :D

Mul athleticu reeglite järgi rekord 21x. Hetkel vast ka mingi 15x ja kui pinge selga jätta, siis vast mingi 20.

Kooli ajal sai juba nähtud igasugu imelikke tehnikaid, mida kasutati. :D Kursavend on aerutaja ja ta tõmbab lõuga nii kaua kuni haare jätkub (50+ kordust), aga seda muidugi kippimingu vms tehnikaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära nüüd liialda. Paari kuuga 0-15 ei lähe sul keegi, kui just eriti kõva kütuse peal ei ole. Enamik ei tee 15x ka peale aastaid treenimist ära. Räägime siinkohal korralikust tehnikast mitte niisama jõnksutamisest. Olen vahelduva eduga trenni pea 10a teinud ning ei tee siiani täiesti puhta tehnikaga 15x ära. Mustalt võin 25x aga teha. Seega muidugi sõltub, kes mida silmas peab. Mõni teeb lihtsalt "Kippimist" ning siis uhkustab. :D

Ning muidugi tuleb silmas pidada ka seeriate vahelist puhkust. Ühe seeria paugutada jõuab igaüks. Aga mitu seeriat järjest? Hoopis teine teema.

No, mis teha, vennad on kõvad tegijad. Nimi räägib enda eestki. rambo...vend...

Aga siis kaob kuidagi nimele vastav käitumine ära, kui neid jõnksatusi keegi mittetäisväärtuslikuks rippes kätekõverduseks nimetab, niutsuvad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas lastel(teismelistel) on olukord erinev, kui täiskasvanutel? Väga kiiresti pani suur trennigrupp nulli pealt üle kümne. Minuarust lõuatõmme on selline lihaste koostöö ala, seal vaja erinevad (olemasolevad) lihased omavahel tööle panna ja tulemus tuleb kiiresti. Mis ta nii erinev on kätekõverdustest? Samamoodi kutid lähevad sõjaväkke, teevad suure vaevaga 10, peale nooreaja lõppu lasevad 70.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sobib meelelahutuse ja huumori alla see link :D Kari hulle kuskil toru küljes .

Sama kehalise kasvatuse õpetaja, kes mulle kahtesid ladus, kuina ma ei jõudnud lõuga tõmmata puhtalt (kiigutades tuli üle kümne), paneb nüüd mu poja klassis viisi selliste jõnksutamiste eest. Ajad on vist muutunud jah.

Aga las see teema olla, Ei tahtnud isiklikut kõlada,(obv kõlasin). Tõesti see lõuatõmbe kiire areng käib rohkem street workouti harrastavate inimeste kohta, jõusaalis idee poolest kogud massi ka juurde ja prioriteet ei ole lõuatõmmete kordus, vaid puhas sooritus ja lihaste areng.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sama kehalise kasvatuse õpetaja, kes mulle kahtesid ladus, kuina ma ei jõudnud lõuga tõmmata puhtalt (kiigutades tuli üle kümne), paneb nüüd mu poja klassis viisi selliste jõnksutamiste eest. Ajad on vist muutunud jah.

Aga las see teema olla, Ei tahtnud isiklikut kõlada,(obv kõlasin). Tõesti see lõuatõmbe kiire areng käib rohkem street workouti harrastavate inimeste kohta, jõusaalis idee poolest kogud massi ka juurde ja prioriteet ei ole lõuatõmmete kordus, vaid puhas sooritus ja lihaste areng.

Hakkab tulema ;)

Kui teha iga päev või ülepäeva lõuatõmbeid nagu street workouti mehed siis tõesti oleks areng kiirem ja tulemus parem, aga minu eesmärk tõesti ei ole lähima aasta jooksul tõmmata 100 lõuga järjest, vahepeal torult lahkumata. Eesmärk on selga tunda lõuatõmmetel ja natukenegi liha kontide ja rasva vahele kasvatada. ^_^

Tänapäeva lastel on tõesti asjad natuke tagurpidi, aga mis teha. Tuleb vähemalt oma lastel silm peal hoida ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise tõmbasin koolis samamoodi jõnksutades lõuga et saaksin oma 5 hinde kätte, muidu poleks jõudnud vist üle 2 tõmmata. Siis mängisin korvpalli ka ning sellenajal see lõuatõmme tugevamaks ei lähe ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ametlikult dieedil. Täna hommikust alustasin. Tühi kaal hommikul 94Kg. Kalorid ca 2500

Uut kava veel ei võta, sest praegu sain kuidagi hoo sisse ja numbrid on hakanud ikkagi kasvama. Iga trenniga mõni kordus juures, mõni seeria pikem ja nii ta läheb. Samas jätan endale kerged päevad, kus saan teha, mis tahan ja lihtsalt hea tunde pärast. Tunde pärast, miks ma üldse trenni hakkasin tegema. Teha trenni nii, et higi voolab ja käed/jalad on nii läbi, et paha hakkab. Selle tunde eest, kust sa tead, et sa oled oma kehast kõik välja pigistanud. See tunne, kus sa reaalselt arvad, et su nahk kohe-kohe puruneb :D

Täna oli kerge selg. Tegime koos ja vaheldumisi. Päris intensiivne trenn oli. Pole kunagi selg nii täis olnud. Üks tõusis, teine jätkas ja nii kuni lõpuni. Selg - õlatagune - biitseps. Pärast saun. Homme raske jalg ja kõhutrall. Nädala pärast saan vaadata, mis kaal teeb. Muidugi praegu võib kukkumine järsem olla, sest jätsin kreatiini ka välja. Ehk eks ta langeb ka vee arvelt palju. Vaatame näeme ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vist enam kui kümmekond aastat tagasi tõmbasin ma 5-6 korraga kokku 93 korda lõuga. Ikka jõnksuga ja iga korra vahel vast minuti puhates. Ma ei tea, kas hetkel tuleks keskmise tehnikaga kümmetki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vist enam kui kümmekond aastat tagasi tõmbasin ma 5-6 korraga kokku 93 korda lõuga. Ikka jõnksuga ja iga korra vahel vast minuti puhates. Ma ei tea, kas hetkel tuleks keskmise tehnikaga kümmetki.

Ma olen ka 5-6 haaval sada lõuga tõmmanud. Järgmine päev annab ikka korralikult tunda.

Alguses on tehnika ilus ja tore, aga lõpus.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just vaatan, mis toimub: 5 kaupa - alla lõpuni välja rippu, 0 pinget kätesse-selga ja sealt üles. Ei kannata see tehnika midagi. Kui hakkab kannatama, ongi märk *Aeg on lõpetada tänaseks*

Me oleme kuidagi samal lainel olnud täna: (1.)

http://www.ericcressey.com/5-characteristics-successful-metabolic-resistance-training-programs

Aga, mis jõnksutusse puutub - jõnksutatagu - algpositsioonist, mitte mingist poolvinnasaesendist - vaatame, palju abi on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alguses v6ix t6mmata puhtalt palju tuleb ja kui enam ei tule puhtalt siis n6ksuga ylesse ja langeta 4 sekundit alla :D

Kuna positiivne j6ud on nõrgem siis tõmmata raskem. Negatiivset jõudu aga veel oleks. Niimodi saab lihase täielikult koormatud.

Muudetud kasutaja Angelo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale trenni saunas paha ei hakka ? Ise ma ei kannata üle 30 sekundi seal olla peale trenni .

Ei hakka. Saunas muidugi kaua ei istu 5-10 min. Hõõrun mõnusalt lihased pehmeks seal soojas. Pärast jahe dušš. Kindlasti annab oma panuse taastumisse ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×