Jump to content
martinkink

Martinkink blogi

Recommended Posts

Nonii, võtsin aega ja hoogu ning lõpuks otsustasin ka siia blogi teha. Inimesed hakkasid juba uurima: "ega sul juhuslikult netis mingit blogi ei ole". Ei viitsi kuhugi suvalisse kohta ka teha, sest siin saab ikkagi teemakohast nõu, soovitusi ja motivatsiooni.

Natuke endast:

Vanus 23 - pikkus 193 - kaal 89kg.

Spordiga olen tegelenud terve elu. Jõusaaliga hakkasin korralikult treenima septembri kuul 2012 ehk natuke aega tagasi. Siis hakkasin ka toidule rõhku pöörama. Tähendas see seda, et mu elust kadusid - viiner, keeduvorst, saiakesed, karastusjoogid ja muud suhkrujoogid jne. Ehk söön seda, mida mul vaja on. Tähelepanekuks veel seda, et septembrist saadik pole ma haige olnud.

Miks hakkasin jõusaaliga tegelema. Olen terve elu nõrk olnud. Esimese lõuatõmbe tõmbasin 10.klassis :) Teiseks sündis väike tütar ja kes siis ei tahaks olla oma tütrele eeskujuks tulevase mehe valikul. Ehk ei tahtnud olla 100+ teleka ees lösutav õllet lürpiv vedel meeskuju. 100 kg kaaluv tervislikult sööv kulturist kõlas paremini ;)

Keskendun siis treeningutel rohkem keha vormimisele, mitte nii väga jõu suurendamisele. Aga nagu Ronnie Coleman on ütelnud - "Everybody wants to be a bodybuilder, but nobody wants to lift no heavy ass weights. I know i do". Siis siin on väike tõde sees ka minu puhul.

Mõningad numbrid:

Kükk kang turjal - 100kg*6

Jõutõmme - 140*3 (risti kätega, pealt haardes 140kg*2 siis libises käest)
Rinnalt surumine kangiga - 70kg*8

Lõuatõmme pealt laialt - +10kg*6

Lisanditeks siis pärast trenni valgu ja mahla koks ja hommikul kreatiini. Varsti soetan ka öövalgu. Ja Mulle meeldib lisandeid osta ja need motiveerivad mind rohkem pingutama.

Üritan siis oma tegemistest ja toimetamistest kirjutada siia. Loodan tulevikus ka mõne video või pildi lisada. Ootan kommentaare ja kriitikat. Muidugi ka negatiivset kriitikat :P , sest siis saame ainult paremaks ja paremaks B)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimene blogi trenn siis seljataga. Tehtud sai rinda ja triitsepsit. Väga huvitav. Möllasin siis Loo Jõusaalis, mis on 5- (- annab üks dušš)

Kangiga surumine 40*12, 60*12, 70*10, 80*3, ja veel tuli 80*3

Pos. kaldega hantel 22*12, 26*10, 28*6, 28*5

Ja lõppu üks superseeria (mis mulle on kogu mu "karjäär" meeldinud)

Rinnalt surumise masin neutr. + masinal lendamine 50*12 + 25*12, min puhkus, 50*12 + 25*12, min, 50*10 + 25*8, min, 50*9 + 15*16 - rind oli täis nagu emasel lehmal :D
Rööbaspuudel surumine 0*12, 5*7, 10*5

Prantsuse surumine 30*12, 30*10, 35*8, 35*7

Trenn kestis tund ja 10min. Oli mõnus ja lihast täitev treening ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimene blogi trenn siis seljataga. Tehtud sai rinda ja triitsepsit. Väga huvitav. Möllasin siis Loo Jõusaalis, mis on 5- (- annab üks dušš)

Kangiga surumine 40*12, 60*12, 70*10, 80*3, ja veel tuli 80*3

Pos. kaldega hantel 22*12, 26*10, 28*6, 28*5

Ja lõppu üks superseeria (mis mulle on kogu mu "karjäär" meeldinud)

Rinnalt surumise masin neutr. + masinal lendamine 50*12 + 25*12, min puhkus, 50*12 + 25*12, min, 50*10 + 25*8, min, 50*9 + 15*16 - rind oli täis nagu emasel lehmal :D

Rööbaspuudel surumine 0*12, 5*7, 10*5

Prantsuse surumine 30*12, 30*10, 35*8, 35*7

Trenn kestis tund ja 10min. Oli mõnus ja lihast täitev treening ;)

mina vahetaks prantsuse surumise ja rööbaspuudel surumise ära omavahel ning triitsepsile mingi harjutusega veel nt hantliga surumine kukla tagant :)

Lisan kaks head atikklit sulle kus seletab kuidas treenida kõiki triitsepsi osi ning lisaks Cutleri arvamus rinna treeningust väikese temapoolse kavaga (just tavatreenijale mitte tema klassiga mehele)

http://www.fitness.ee/artikkel/562/triitseps

http://www.fitness.ee/artikkel/381/jay-cutleri-soovitusi-rinnatreeninguks

Mina ise kombineerisin nende kahe artikli põhjal endale rinna ja triitsepsi päeva :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina vahetaks prantsuse surumise ja rööbaspuudel surumise ära omavahel ning triitsepsile mingi harjutusega veel nt hantliga surumine kukla tagant :)

Lisan kaks head atikklit sulle kus seletab kuidas treenida kõiki triitsepsi osi ning lisaks Cutleri arvamus rinna treeningust väikese temapoolse kavaga (just tavatreenijale mitte tema klassiga mehele)

http://www.fitness.ee/artikkel/562/triitseps

http://www.fitness.ee/artikkel/381/jay-cutleri-soovitusi-rinnatreeninguks

Mina ise kombineerisin nende kahe artikli põhjal endale rinna ja triitsepsi päeva :)

Tänud

See ei ole mu tavaline kava. Trennipäevadel on mul vähe harjutusi, mis on sarnased eelmise treeninguga. Nt vahest teen triitsale ühe käega plokil althaardes surumist, vahest teen kahe käega hantliga ülepea surumist, vahest ühe käe ja hantliga, vahest köiega. Kavas on mul triits siis temale ma olen tavaliselt teinud kas kaks harjutust 4 seeriat või siis kolm harjutust 3 seeriat. Ma olen alati püüdnud oma lihaseid üllatada ning ei lase neil kuhugi mugavustsooni laskuda. Teen seda milleks tuju tuleb.

Rinnaga sama lugu. Vahest olen teinud tavalise surumise asemel neg. surumise jne. Ma olen hästi palju proovinud erinevaid harjutusi, tehnikaid, superseeriaid, et anda lihastele igat moodi vatti, et ka see kõige tagumisem kiuke tööle hakkaks. Teen aeglaselt, kiirelt, vahetan haardeid. Väga vähe on mul 100% sarnaseid trenne.

Suured tänud heade lugemiste eest. Võtan neid arvesse järgmisel treeningul, mis peaks olema esmaspäeval. Ülemaailmsel rinnapäeval ^_^

Täna puhkame ja kasvame

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna, toredal puhkusepäeval, mõtlesin kõvasti oma elu üle järele ;)

Kõigepealt toidust:

Küll kulturistidel on ikka raske. Päevast päeva aja endale mingit kohupiima sisse, peab sööma kana-, sea-, looma-, kala- ja ei tea mis liha veel. Siis peab veel igasugu sinke sööma ja kodujuustust rääkimata. Mune osta 6 paki kaupa, sest muidu pead iga päev poes käima ja kui raha üle jääb siis pane igale poole veel juustu ka peale. :D Ei ole mina veel kuulnud inimest, kes oleks kurtnud, et ta peab iga päev sööma maitsvat kohupiima või PEAB jälle grillima midagi. Eriti ei kurvasta oma toitumise üle. Kõige rohkem ajab naerma ikkagi see kui ütled inimestele, et mitu muna sa mõni päev sööd siis issandatakse sind teise maailma otsa oma kolesterooli jutuga. Õnneks on saanud need inimesed ka vastava koolitava loengu munadest. Üldse on kahju kui vähe tegelikult inimesed muna söövad. Mu naise vend ütles just lihavõtete ajal: "..nii hea muna. Pole ammu muna söönud. Pool aastat vist isegi". Kurb. Siis hakkad jälle mõtlema, et ma ei ole ainus inimene, kes pakkide viisi mune sööb ja kulturistid ja pagarid ongi kaks valdkonda, kes munade tootlust üleval hoiavad :lol:

Siis mõtlesin veel natuke spordist:

Bemarimees ( ustav bemarifänn olen muidugi) või ka Opeli mees, kes tänaval kihutab on huligaan, kes rikub liiklust. Kui ta aga viiks oma kihutamise rajale, oleks ta rallimees. Inimene, kes käib rattaga trenni tegemas on inimene, kellele meeldib rattaga sõita. Kui ta aga võistlustele läheb, on ta kohe sportlane. Sama kehtib ka minu arust jõusaali maailmas. Tavaline inimene, kes on jõusaalis ennast üles pumbanud on tavaline jõusaalikoll, ta on kõigile teada, et teda võib alati jõusaalis kohata ja ta jääb alati kohalikuks jõusaali kolliks. Kuid kui ta võistlema läheb, on ta koheselt sportlane. Inimest vaatad kohe teise pilguga. Tõesti, väga huvitav mõttelend oli mul täna.

Lõppu ka mõnus lugu, millega täna tuttavaks sain. Meelitav ja forrestgumpilik. Nautige

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleneb kuidas seda toitumist võtta :) Kui sa söömist ei naudi, siis on kogu see tegevus masinlik. Sama ka trenni tegemise kohta.

Selline naudinguta tegemine jookseb tavaliselt varem või hiljem kinni. Võistlevad ja pika kogemusega sportlased on muidugi veidi teine teema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üldse on kahju kui vähe tegelikult inimesed muna söövad. Mu naise vend ütles just lihavõtete ajal: "..nii hea muna. Pole ammu muna söönud. Pool aastat vist isegi".

..nii on. Vahepeal sõin kaks keedumuna alati koolis ja kursaõdedel vesistas sama laua ääres nii nagu oleksid kõige magusamat kooki näinud. :D Läksid siis koju ja sõid ka muna. :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleneb kuidas seda toitumist võtta :) Kui sa söömist ei naudi, siis on kogu see tegevus masinlik. Sama ka trenni tegemise kohta.

Selline naudinguta tegemine jookseb tavaliselt varem või hiljem kinni. Võistlevad ja pika kogemusega sportlased on muidugi veidi teine teema.

Õnneks on mul treening rutiiniks kujunenud. Kui on trennipäev siis on trennipäev, ei ole olemas sellist asja KAS täna trenni teha. Küsimus on millist trenni teha ;)

Söömist ma naudin väga. Ma käisin eelmine suvi Soomes sugulase juures tööl ning tema hakkas mind hüüdma - Euroopa Nälg :D Söön seda, mida keha vajab. Siiamaani olen nautinud igat ampsu. Kui käin trennis ja tahan paisuda, ei ole sellist võimalustki, et ah ma täna vist seda ei taha süüa. Kui siht silma ees siis ei saa teisiti. Jääbki küsimus kas tahad või ei taha. Muud võimalust ei ole. Ja kui mina tahan siis ei tohi alla anda. Eesmärki tuleb hoida, muidu ei ole asjal mõtet. ;)

post-29847-0-62602100-1373482720_thumb.g

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väikesed mõtted enne trenni

Kõigepealt käisin tööl arstlikus kontrollis ja sain teada, et olen terve kui purikas.
post-29847-0-19206600-1373549683_thumb.g
Spetsiaalselt küsisin oma kolesterooli taseme kohta ja oli normis. Ehk olen elav tõestus nendele, kes veel ei usu muna heatahtlikuses. Mõni päev on mul isegi 16 muna sisse läinud ja ei möödu päevagi, kus prae-, keedu-, vuti- või jumal teab mis muna mul menüüs ei oleks

Lisaks saan ma mõelda tööjuures paljudele asjadele, sest tööd tehes kahjuks mõtlema ei pea, aga ei ole halba ilma heata.

Olen käinud oma naise vendadega päris tihti kalal. Olen neid õpetanud korgiõngega ahvenat ja särge püüdma. Oskavad küll, aga kala ei saa. Püüame kõrvuti, mina tõmban järjest kalu välja, kõrval mitte midagi. Vahetame õnged ära ja püüame sealt, kus teine püüdis ja sama lugu. Mina võtan järjest kalu välja, neil mitte midagi. Täna ma hakkasin selle peale mõtlema ja välja mõtlesin. Mina püüan kala, nemad ON kalal. Kahjuks või õnneks on see igal pool niimoodi. Jõusaalides on sama moodi. Näen inimesi, kes ON trennis ja näen inimesi, kes TEEVAD trenni. Miks liiklusõnnetused juhtuvad (mitte muidugi iga õnnetus, aga suhteliselt palju õnnetusi)? Inimesed kas juhivad autot või nad ON roolis. Samamoodi, kas inimene on tööl või ta teeb tööd. On puhkusel - Puhkab. Siia võikski näiteid tooma jääda. Inimesed olge alati hingega asja juures siis on teie tegevustest tolku ka. Ärge veetke lihtsalt aega. Tehke asju korralikult. Ärge minge trenni, et õhtul koju tagasi tulla ja linnuke kapi peale märkida, et ma käisin trennis. Mõelge, kas te TRENNI ka tegite või lihtasalt käisite trennis aega parajaks tegemas. Kogu loo tahaks kokku võtta ühe ilusa emakeelse lausega - Ärge olge elus, vaid ELAGE. Kustutage oma elu tegevustest olema vorm ja nautige elu täiel rinnal.

Olgem ikka sõbrad edasi :D

Täna trennis TEEN ma aga jalga ja törts õlga. Sellest pikemalt siiski pärast trenni. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane jalg ja vähe kergem õlg seljataga
post-29847-0-35845000-1373565382_thumb.g

Eeskükk - 20*15, 40*12, 60*10, 70*8, 80*12 REKORD eelmine rekord oli 80*8 ja see oli 27.05.13

Jalapress - 100*10+75*8+50*6 ja nii 3 ringi. Harjutused järjest sõber võttis raskused vahepeal maha. Pärast lonkasin natuke aega :D

SS jala kõverdus - 20*14 / 25*12 / 30*12 / 40*12

jala sirutus - 50*14 / 50*12 / 50*12 / 60*10

sääremasinal istudes - 50*16, *14, *12, *16

Õlale:

SS kukla tagant üles ja tõmbed lõua alla - 30*12, *10, *8, *6

SS plokil ühe käega kummargil tagaõlg ja hantliga eesõlg 10*12+5*12, 10*10+6*10, 10*8+7*8

Ja lõppu tegin rippes jalgade tõsteid

Seekord venis trenn pikale - 1:30 lausa ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav nädalavahetus seljataga. Oli sünnipäevasi, oli tööd, oli päevitamist ja ei puudunud ka mõnus seljapäev.

Tegin trenni oma kodulinnas Rakveres.

Kõigepealt mõnus 30min sörk kõrgemäele. Ühe pildi tegin alt ja teise ülevalt.


post-29847-0-41061300-1373895294_thumb.j


post-29847-0-02298600-1373895323_thumb.j


http://www.youtube.com/watch?v=zcO-6LLkiiw

Ja pärast sörki tegin lõuatõmbeid pealt ja alt haardes kordamüüda. Kokku kestis see roppus ka ca 30min. Selg isegi täna annab ürnalt tunda. Just lailihase kõige laiem tipu osa. Aga siin siis kordused

12, 12, 8, 8, 6, 7, 5, 5, 5, 6, 5, 5, 4, 4, 4, 4, Ehk poole tunniga 100 lõuatõmmet. Oma esimese lõua tõmbasin 10 klassis ehk 6 aastat tagasi.

Täna läheb käiku siis rinnatrenn Cutleri soovitustel. Vaatame, mis välja tuleb

Muudetud kasutaja martinkink poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ahoi sõbrad fitnessistid

Trennis tegin intensiivse ja järjekordselt mõnusa trenni. Treeningu kestvus 1.05 tundi

Hantlitega surumine - 18*14, 22*12, 26*10, 28*8, 30*8

pos. kaldega surumine kangiga - 40*12, 50*10, 55*5

neg. kaldega lendamine - 14*12, 14*10, 14*10

masinal lendamine, e peck deck - 30*12, 30*10, 25*12, 25*10

Rind lõhkemise äärel - edasi triitsa kiusama

1 käega plokil althaardes käte sirutus - 15*12, 20*10, 25*8

plokil köiega käte sirutus - 40*10, 40*10, 40*8

ettepoole kaldus hantliga käe sirutus - 7*12, 8*10, 9*10

Lõppu tegin mingi 5 min järjest erinevaid kõhulihaste harjutusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väikesed mõtted enne trenni

Kõigepealt käisin tööl arstlikus kontrollis ja sain teada, et olen terve kui purikas.

attachicon.gifYES yes.gif

Spetsiaalselt küsisin oma kolesterooli taseme kohta ja oli normis. Ehk olen elav tõestus nendele, kes veel ei usu muna heatahtlikuses. Mõni päev on mul isegi 16 muna sisse läinud ja ei möödu päevagi, kus prae-, keedu-, vuti- või jumal teab mis muna mul menüüs ei oleks

Kui sa ei taha munapaanikaga kaasa minna, siis ei tasu ka a) "tervisekontrolli" tulemustele erilist emotsionaalset tähtsust omistada, B) kolesteroolipaanikaga kaasa minna. Kui teil oxLDLi mõõtma hakatakse siis tasub alles süveneda.

Olen käinud oma naise vendadega päris tihti kalal. Olen neid õpetanud korgiõngega ahvenat ja särge püüdma. Oskavad küll, aga kala ei saa. Püüame kõrvuti, mina tõmban järjest kalu välja, kõrval mitte midagi. Vahetame õnged ära ja püüame sealt, kus teine püüdis ja sama lugu. Mina võtan järjest kalu välja, neil mitte midagi. Täna ma hakkasin selle peale mõtlema ja välja mõtlesin. Mina püüan kala, nemad ON kalal. Kahjuks või õnneks on see igal pool niimoodi. Jõusaalides on sama moodi. Näen inimesi, kes ON trennis ja näen inimesi, kes TEEVAD trenni. Miks liiklusõnnetused juhtuvad (mitte muidugi iga õnnetus, aga suhteliselt palju õnnetusi)? Inimesed kas juhivad autot või nad ON roolis. Samamoodi, kas inimene on tööl või ta teeb tööd. On puhkusel - Puhkab. Siia võikski näiteid tooma jääda. Inimesed olge alati hingega asja juures siis on teie tegevustest tolku ka. Ärge veetke lihtsalt aega. Tehke asju korralikult. Ärge minge trenni, et õhtul koju tagasi tulla ja linnuke kapi peale märkida, et ma käisin trennis. Mõelge, kas te TRENNI ka tegite või lihtasalt käisite trennis aega parajaks tegemas. Kogu loo tahaks kokku võtta ühe ilusa emakeelse lausega - Ärge olge elus, vaid ELAGE. Kustutage oma elu tegevustest olema vorm ja nautige elu täiel rinnal.

See pole just päris enda teha. Individuaalne ja suheliselt geneetiline neurokeemia.

Liiklisõnnetustega ka. Ma arvan et see on üks ilmselge koht kus suitsetamine näiteks säästab inimelusid, sh ümbitsevate inimeste omi. Kõige lihtsam legaalne vahend dopamiini tõstmiseks, muud mehhanismid lisaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See pole just päris enda teha. Individuaalne ja suheliselt geneetiline neurokeemia.

Tundub, et lisaks doktor Fredile on meil siin saidil uus psühhiaatria doktor siginenud.

:)

Kalapüüdmisel keskendumine pole mingi geneetika vaid suhtumine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et lisaks doktor Fredile on meil siin saidil uus psühhiaatria doktor siginenud.

:)

Kalapüüdmisel keskendumine pole mingi geneetika vaid suhtumine.

Tänan. Suhtumine ongi epi/geneetiline.

Trollimine tõenäoliselt ka:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suhtumine pole geneetiline. Kalapüügi suhtumine ei tule geneetilikast vaid kasvatusest.

Ma olen postitan kolmas kord siia seda ja ei näe selles tekstis midagi valet, aga 2 korda see postitus/tekst siin kustutati moderaatori poolt. Naljakas, aga jätkame, ma postitan ka neljas kord seda siia kui ka selle kustutate :D

( Blogides rääkige geneetikas vabalt ja muust, ärge kustutage kui eksite, sest normaalne on, et ka moderaatorit eksivad ja mina ja kõik eksime, poel vaja kustutada. :) )

Kas Sa annad reaalselt ka mõnele tuttavale/sõbrale trenni-toitumisalast nõu. Kui annad siis... ära anna!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas Sa annad reaalselt ka mõnele tuttavale/sõbrale trenni-toitumisalast nõu. Kui annad siis... ära anna!

Kui annan...siis...ei ...anna? :D

Sinu arvamus ja soovitus siin on vaba normaalne teema, kui viitsid, siis lisa juurde, mis täpsemalt sinu arvates minu soovituses halba oli?

Imestan, et miks Moderaatorid kustutavad siinseid blogide teemasid. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui annan...siis...ei ...anna? :D

Sinu arvamus ja soovitus siin on vaba normaalne teema, kui viitsid, siis lisa juurde, mis täpsemalt sinu arvates minu soovituses halba oli?

Imestan, et miks Moderaatorid kustutavad siinseid blogide teemasid. :)

Ma ei räägi konkreetsest soovitusest vaid kogu Sinu postituste suhteliselt jaburast sisust kokku

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa ei taha munapaanikaga kaasa minna, siis ei tasu ka a) "tervisekontrolli" tulemustele erilist emotsionaalset tähtsust omistada, B) kolesteroolipaanikaga kaasa minna. Kui teil oxLDLi mõõtma hakatakse siis tasub alles süveneda.

Ei ei, mina olen anti-munavastane :huh: Ehk kõigile inimestele soovitan RANGELT mune süüa. Iga päev vähemalt üks muna. Munast võibki rääkima jääda, rääkimata tema headusest.

Kuu lõpus on rahakoti vahel isegi ämblikud nälga surnud siis minu menüüs on väga mitu muna päevas. Munade paki ostsin viimati L-suurus 0,74eur pakk. Arvutage valgu grammi hind välja ja leidke mulle odavam valguallikas. ^_^

Mitte ma nüüd ei propageeri ainult muna süüa, teisi valke peab ka sööma. Nagu treeningulgi - kui sa teed eluaeg ühte ja sama harjutust iga trenn siis alguses on lahe, aga 5 aastat järjest kogu aeg teha ühte ja sama harjutust. Siis su lihased ütlevad sulle ainult ühtpost-29847-0-28880100-1374068886_thumb.p

Homme rõõmus jala ja õla päevake tulemas. Loodame parimat ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervitused sõbrad kaasmaalased

Tänane jõusaal jäi kahjuks ära, sest pidin sõbrale sadama vastu minema ning ajaliselt ei klappinud...

...mis ei tähenda veel, et trenn ära jääb. Kui on trenni päev siis on trenni päev, olgu mis on.

Trenni tegin kodus oma pingiga, mille ma sain sünnipäevaks vist 16.a. Kahju kohe, et sellega treeninguid ei alustanud :( Aga pink sobib ideaalselt praegu alustatud karjäärile. Surumispink, kus on jalatrenažöör otsas ja kõik. Ei leidunud lihast, mida vaba kangi ja ühe hantliga teha ei saanud. Soovitan kõigile, kes ei julge pliiatsina jõuka kohe karata. Kuigi kõik alustavad kuskilt. Ise teate ;)

Aga siis trennist...

Kükk - 40*16, 40*16, 50*16, 50*16

Zercher kükk - 50*12, 50*12, 50*10

Etteasted - 40*16sammu, 40*16, 40*16

Eesel - NS*18+TS*18, ja nii 3 ringi (NS - naine seljas 60kg ja TS - tütar seljas 15kg) Kes ütles, et kodus ei saa koos perega aega veeta. Tütar:" Issi on obene" :D

Kukla tagant kangiga üles - 40*12, 50*6, 50*4, 40*6

tõmbad lõua alla - 40*12, 40*10, 40*8, 40*8

Muide avastasin enda jaoks punapeedi lehed ehk mangoldi. Uskumatult kasulik ja vitamiinirikas. Soovitan ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×