Jump to content
visahing1

Pepsi Diet (alternatiiv karastusjookidele)?

Recommended Posts

Kui fakte ei ole siis ei ole mõtet huupi lahmida tegelikult

Toidulisandi-tööstuse sõdur Arc just eespool andis mõista, et tõde pole oluline, sina nüüd siis arvad vastupidiselt temale vist eks.

Arvan, et kui jätkame vaba suhtlust siin teemas, siis jõuamem itmete teadmiste ja ka faktideni. Lisaks toidulisandi-tööstuse sõdurite teostatud faktiuuringutele, ja nende öeldud faktiteadmistele, saab ka kaine loogikaga asju tõestada. Mida võib ka siin proovida.

Võtame eelduseks sedalaadi faktid:

1. väidetakse, et enamik lisandeid on võlts/tühi lisandid. Seda on väitnud Dr Mercola ja teised, ning seda ka uuringud tõestavad (vt Mannineni D3 tühitableti uuringut ja võta teadmiseks et enamik lisandite toormaterjal tulebki ühest ja samast laost/allikast). Enamik lisanditooteid nagu ka mineraalvee(lisand) on tühilisand.

2. enamus lauavett on kraanivesi. Ja mineraalvesi oma olemuselt sarnaneb lauaveega palju. Sarnastel asjadel on sarnased tunnused/aspektid. Sarnaselt lauavee tootmisele, toodetakse sarnaselt võltsilt ka mineraalvett.

3. kuidas mineraalvett toodetakse üldse? Kui toodetakse mineraalvee allika seest pumbatuna, siis võiks arvutada, et mitu allikat looduses on, jam itme allika juures on pump, ja mitu pudeli mineraalvee tootjat maailmas eksisteerib, ja vaataks ,kas reaalselt juba saaks arvud kokku langeda. Võib tulla, et euroopas on 10ne allika juures pump, aga tootjaid on 100 erinevat, sel juhul 90 tootjat ehk 90% tootjaid on võltsid. Sedalaadi loogikat rakendada lisaks.

Need siis on juhunäited loogika jaoks, mis illustreerivad kuidas loogika viisil asjade tõestamine käib.

Minu sisetunne ütleb küll toodud loogika põhjal, et mineraalvesi ei ole mingi "mineraalide rikas vesi". No ja kui eksin siis mis sellest. Ega ma ei lahmi, vaid suhtlen. Ma arendan suhtlust. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegu on järel-uuringuga. Juhul kui see järel-uuring on korrektne, et lükkab vastupidiseks eel-uuringu, siis ülejäänud toodete eel-uuringu tulemus peaks vastupidiseks minema ehk vääraks, lihtsa loogika järgi.

Mingeid järel-uuringud ei ole usutavad, ja lõhnavad ju mingi sahkerdamise järele. Mercola ilusti ütles viimase mõne nädala ühel hommikul, et enamik ensüüm-lisandeid ei sisalda ensüüme. Lisaks ka toidulisandiäri ajalugu mäletab ka eestis tegutsevat ensüüm-lisandite müüjat, kelle juht aastaid tagasi korduvalt tühitablettide müügiga vahele jäi. Lisandiäri on dirty business ja juba juba ajalooliselt on müüdud tooteid nimega "Jeesuse pisar", äritegevus on alati püüdnud võimalikult odavalt oma müüdavat toodet valmistada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegu on järel-uuringuga. Juhul kui see järel-uuring on korrektne, et lükkab vastupidiseks eel-uuringu, siis ülejäänud toodete eel-uuringu tulemus peaks vastupidiseks minema ehk vääraks, lihtsa loogika järgi.

Mingeid järel-uuringud ei ole usutavad, ja lõhnavad ju mingi sahkerdamise järele. Mercola ilusti ütles viimase mõne nädala ühel hommikul, et enamik ensüüm-lisandeid ei sisalda ensüüme. Lisaks ka toidulisandiäri ajalugu mäletab ka eestis tegutsevat ensüüm-lisandite müüjat, kelle juht aastaid tagasi korduvalt tühitablettide müügiga vahele jäi. Lisandiäri on dirty business ja juba juba ajalooliselt on müüdud tooteid nimega "Jeesuse pisar", äritegevus on alati püüdnud võimalikult odavalt oma müüdavat toodet valmistada.

Kas saan õieti aru,et Te ei kasuta ise ühtegi lisandit ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas saan õieti aru,et Te ei kasuta ise ühtegi lisandit ?

Saad õigesti aru.

Kasutan karastusjoogi eesmärgil energiajooke, nende pakendil on teoreetilsielt märgitud mingid vitamiinid. Kuid ma arvan ja eeldan, et neid vitamiine seal sees pole. Ja kui mõni üksik lisandijook ka sisaldab juriidiliselt mingit vitamiini/mineraali, siis on see tervisele omastamatu seal sees, ta on kas niivõrd omastamatul kujul vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saad õigesti aru.

Kasutan karastusjoogi eesmärgil energiajooke, nende pakendil on teoreetilsielt märgitud mingid vitamiinid. Kuid ma arvan ja eeldan, et neid vitamiine seal sees pole. Ja kui mõni üksik lisandijook ka sisaldab juriidiliselt mingit vitamiini/mineraali, siis on see tervisele omastamatu seal sees, ta on kas niivõrd omastamatul kujul vms.

Päris paranoiline elu ! Või realist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris paranoiline elu ! Või realist.

Ega ongi ju elus naiivsus hea iseloomu joon, jms-sed ebaratsionaalsed asjad head. Igav oleks muidu. Ja näiteks realistlikult ei pane ma raha lisandi alla, vaid paned kinopileti alla hoopis siis näiteks- nii on meelelahutust ju küll realistliku tõekspidamise kõrval.

Ma teen peagi verepildi, kõhufloora makrode määramise pildi, ja DEXA-mõõtmise ning jõusaalis kordusmaksimumi videod samal päeval. Kui saan halvad tulemused, eks siis pean ilmselt ümber mõtlema oma praegused seisukohad. Vabalt võib seda juhtuda, seetõttu inimesed muudavad oma seisukohti elus korduvalt. Samas hetkel ma küll ei näe veel erilist negatiivset aspekti nimetatud asjades, energia tase on hea ja sportlik vorm ka küllalt hea.

Praeguseni seetõttu olen oma seisukohtades kindel, ja muidugi soovitan seda mis minu peal toimib hetkel normaalselt.

Muudetud kasutaja Low Protein Forever poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõbrake, võiksite juba ainuüksi seetõttu mõelda, et midagi on 'korrast ära', kuna te ei saa aru, mida teile öeldakse ning viite jututeema oma vanale rajale.

Milles muidu küsimus seisneb? Teemaks on toidulisandid või? No loomulikult olen ma korrast ära, kui toidulisandeid ei tarbi :) Paraku on naiivne loota, et hakkan äkki neid tarbima, või et hakkan äkki valku sööma, neid asju ei juhtu järgneva 40 aasta jooksul, püüa selle mõttega leppida senikaua siis :)

Aga kui inimene aru ei saa milelstki, siis pole korrast midagi ära, siis on lihtsalt madal IQ. Tunnistan, et mul ongi. :)

Muudetud kasutaja Low Protein Forever poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×