Jump to content
visahing1

Pepsi Diet (alternatiiv karastusjookidele)?

Recommended Posts

Arvestades seda mis seal sees pidi olema siis mina igatahes seda värki väldin. Eelistan naturaalseid mahlasid , muidugi need jälle kulukamad .

naturaalsed mahlad sisaldavad palju suhkruid ja kaloreid. dieet karastusjookides olevad kalorid võib sisuliselt ümardada nulliks

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvestades seda mis seal sees pidi olema siis mina igatahes seda värki väldin. Eelistan naturaalseid mahlasid , muidugi need jälle kulukamad .

Mis seal sees pidi siis olema?

Asja point on siiski kaloraazis. Naturaalsed mahlad võivad head ja paremat täis olla aga samuti ka suhkrut. Ning see tähendab kaloreid. Vedelik nälja rahuldamiseks suurt midagi aga ei paku. Seega näiteks dieedil olles, kus niigi nälja majandamine on tihtipeale problemaatiline, on kaloririkaste vedelike tarbimine targem väga tagasihoidlik hoida.

Ei pea vältima muidugi aga lihtsalt janu kustutamiseks need mahlad ei sobi, kui terve päeva vajadusi silmas pidada. Kui korralik klaasitäis on 100+ kalorit ning päevas janu kustutamine võib võtta oma 5-10 klaasi, siis noh, arvuta ise eksole. Dieetjookidega ei pea selle pärast muretsema.

Muudetud kasutaja Archangel poolt
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks üldse mingit dieet Pepsit palju juua?Maitse on nendel dieet pepsidel-kooladel nagu on.Tavaline vesi on kõige etem janukustutaja.Aga no maitse asi. :)

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mineraalvesi kindlasti etem kui see dieet Pepsi. Endal on vedanud pole kunagi coca colast ja muudest gaseeritud jookidest lugu pidanud. Lapsest saati vee ja piima mees olnud.

Kuna teises foorumis tegid sa postituse kuidas kaalus alla saada ja tervislikult süüa siis oleks kasulikum mineraal vett tarbida (just mineraalide mõttes mitte kalorite pärast) , mineraal vett on ka gaseerimata kui mullid sind peaksid häirima. Samas kui sa kindlasti pead iga päev mingit värvilist gaseeritud jooki tarbima siis vast see variant oleks kõige parem teiste samasuguste jookide seast.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan samuti, et janu kustutamiseks on kõige mõistlikum ikka vesi. Mis janu need kleepuvad karastusjoogid, olgu siis kaloritega või ilma, ikka kustutavad.

Tavaline kraanivesi ja kuumal suvepäeval mineraalvesi ajavad asja ideaalselt ära, eriti dieedi ajal.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan samuti, et janu kustutamiseks on kõige mõistlikum ikka vesi. Mis janu need kleepuvad karastusjoogid, olgu siis kaloritega või ilma, ikka kustutavad.

Tavaline kraanivesi ja kuumal suvepäeval mineraalvesi ajavad asja ideaalselt ära, eriti dieedi ajal.

magusaisu saab kustutatud.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mineraalvesi kindlasti etem kui see dieet Pepsi. Endal on vedanud pole kunagi coca colast ja muudest gaseeritud jookidest lugu pidanud. Lapsest saati vee ja piima mees olnud.

Kuna teises foorumis tegid sa postituse kuidas kaalus alla saada ja tervislikult süüa siis oleks kasulikum mineraal vett tarbida (just mineraalide mõttes mitte kalorite pärast) , mineraal vett on ka gaseerimata kui mullid sind peaksid häirima. Samas kui sa kindlasti pead iga päev mingit värvilist gaseeritud jooki tarbima siis vast see variant oleks kõige parem teiste samasuguste jookide seast.

Mineraalvee sees ei ole mineraale muidu. Youtube'st võiksid otsida otsingusõnaga "mineral water truth" selle kohta, näiteks üks suvaline esimene video sellest vallast:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänapäeval sisaldub aspartaam vähemalt 4000 tootes ning ainuüksi Ameerikas tarbib seda 200 miljonit inimest. Tegu on suhkrust ligi 200 korda magusama ainega.

Kui juba aspartaami teema tuli, siis mõned teesid, miks ei ole nö dieetlimonaadid efektiivsed dieeditajatele: http://www.mercola.com/article/aspartame/weight_gain_myth.htm

ja üleüldist hirmutavat veel aspartaamist:

http://www.para-web.org/showthread.php?tid=2247&highlight=aspartaam

Muudetud kasutaja eliviielo poolt
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis seal sees pidi siis olema?

Asja point on siiski kaloraazis. Naturaalsed mahlad võivad head ja paremat täis olla aga samuti ka suhkrut. Ning see tähendab kaloreid. Vedelik nälja rahuldamiseks suurt midagi aga ei paku. Seega näiteks dieedil olles, kus niigi nälja majandamine on tihtipeale problemaatiline, on kaloririkaste vedelike tarbimine targem väga tagasihoidlik hoida.

Ei pea vältima muidugi aga lihtsalt janu kustutamiseks need mahlad ei sobi, kui terve päeva vajadusi silmas pidada. Kui korralik klaasitäis on 100+ kalorit ning päevas janu kustutamine võib võtta oma 5-10 klaasi, siis noh, arvuta ise eksole. Dieetjookidega ei pea selle pärast muretsema.

Kui ma õieti mäletan siis USA mingi vend kaotas pea aegu vist kõik oma hambad juues seda dieet Pepsit. Muidugi ta jõi ka seda vist 2-3L PÄEVAS ja arvas et ta ka maru kaval 0kcal ja vedeliku vajadus kah täidetud.

Mingist lehest lugesin.

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Dr. Mercola is bad science.

Mõnes asjas võib tal muidugi õigus olla (s.t. tema väidetav tõepoolest toetub reaalsele hetketeadmistel põhinevale teaduslikule konsensusele, aga üldiselt.)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mineraalvee sees ei ole mineraale muidu. Youtube'st võiksid otsida otsingusõnaga "mineral water truth" selle kohta, näiteks üks suvaline esimene video sellest vallast:

Seal oli juttu tavaliselt pudeliveest mitte mineraalveest nagu mina aru sain. Eesti nimetatakse seda lauaveeks. Selliseid ühendriikides vorbitud ajupesu klipikesi leidud igalpool ja igas valdkonnas.

Tahad öelda et Värska vees pole ühtegi mineraali ? Minule sobib väga hästi ja eriti kõrvetistega kuna mul sellega probleeme olnud. Loksutan muidugi värska veest suuremad gaasid välja kuna see pole maole hea ning pole kunagi eriline gaseeritud jookide fänn olnud. Paar lonksu ja gaas tahab juba kõrvadest välja lennata.

Kuskil maailma suurlinnas elades oleks minuarvates parem juua mingit pudelivett kui imeliku kvaliteediga kraanivett. Ise küll tallinnas ei ela kuid minuteada pole sealgi suurem asi vesi kraanist tulema (kunagi natuke elasin ja siis kraanist küll ei tahtnud juua ).

Aga minnes tagasi selle teema juurde mis puudutab Pepsit siis mina sellist kraami ei jooks. Joomine on ikkagi janu kustutamiseks mitte niisama igavusest lürpimiseks , ning parim janu kustutaja on ikkagi vesi/mineraalvesi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

I want that aspartame in my body.

Said no one ever.

I want that aspartame in my body. Said by: Me. Right now.

Want a picture with that? Or video proof? I got me plenty of Coca-Zero by my side 24/7.

Tänapäeval sisaldub aspartaam vähemalt 4000 tootes ning ainuüksi Ameerikas tarbib seda 200 miljonit inimest. Tegu on suhkrust ligi 200 korda magusama ainega.

Kui juba aspartaami teema tuli, siis mõned teesid, miks ei ole nö dieetlimonaadid efektiivsed dieeditajatele: http://www.mercola.com/article/aspartame/weight_gain_myth.htm

ja üleüldist hirmutavat veel aspartaamist:

http://www.para-web.org/showthread.php?tid=2247&highlight=aspartaam

One of these days lööb mõni pahas tujus teadlane selle Mercola lihtsalt maha igasuguse ila ajamise eest. Dieetlimonaadid ei ole efektiivsed dieeditajatele? See, et Mercola suudab cherry pickida paar uuringut, et "eimillestki kära" tekitada pole nüüd põhjus sellist juttu ajada. Ta on teinud seda päris mitu korda tegelikult. Ajab sellist lollust, et USA riiklikud organisatsioonid peavad hoiatusi saatma. Nagu näiteks:

FDA warns doctor

http://www.chicagotribune.com/health/ct-met-fda-warns-mercola-20110425,0,7369962.story

Aga muidugi ei pea te seda kuulda võtma. Lihtsalt kontrollige selle tüübi väiteid korralikult. Mitte ainult neid paari uuringut mida ta spets välja otsinud on oma iganädalase "controversal fix'i" saamiseks. Tüüp on nagu Dr. Oz, ajab võimalikult vastuolulist ja revolutsioonilist juttu, et end üles haipida. Ja see töötab. Täpselt samamoodi nagu kõikidel vandenõu teooriate veebilehtedel on miljoneid fänne kes samamoodi levitavad igasugu sitta kuna usuvad, et on vähesed, kes teavad "tõde". Jura. See peaks juba igale mõtlevale inimesele selge olema, et tänapäeval ei müü Tõde, müüb esitlus. Ning Mercola sugused on õppinud väga hästi inimesi manipuleerima... kindlasti suudavad nad ka eskimotele lund maha müüa.

Aspartaami kohta hirmujuttude levitamise eest hakkan varsti inimestele piki päid andma, kui muud moodi ei saa.

Mul on juba sassi läinud mitukümmend korda ma olen sellest kümnes erinevas foorumis ja portaalis kirjutanud, et valdav enamik neist hirmujuttudest on puhas mull. Välja mõeldud inimeste poolt kellel pole ajaga midagi paremat peale hakata, kellel puuduvad isegi elementaarsed teadmised antud teemast või kes suudavad näha vaid igat pusle tükki eraldiseisvalt ning kes otsivad oma kehvadele elustiilidele ühest põhjust. Isegi kui aspartaam nende inimeste kõikides probleemides süüdi oleks siis pole mõtet seda ülejäänud planeedile kohandada.

Mingi aasta tagasi kulutasin ma omajagu aega, et leida tõendusmaterjale - ükskõik mis vettpidavaid materjali aspartaami kahjulikkuse kohta. Leidsin ümmarguse nulli. Mõned uuringud, et subjektiivselt võib peavalu tekitada ja, et kui rottidele sööta kilode kaupa seda 2 aastat jutti siis on veidi suurem tõenäosus kasvajate tekkeks jms jura. Aga tõestatud ohtlikud mõjud inimestele? Mitte sittagi. Vbl ma lihtsalt ei osanud otsida. Küsisin ka teistelt. Polnud ka keegi teine targem. Kõik jutut ohtlikkusest lõppesid ikka ja jälle samadel "alarmist" veebilehtedel nagu a'la "sweet poison" vms pask. Ehk siis suvaliste inimeste "ristiretked".

Hetkel on täpselt selline tunne, et "I fucking give up, I just fucking give up".

Vbl peaksin lihtsalt Lyle moodi huumoriga asja suhtuma ja ka facebookis inimesi trollima hakkama...

68buoj.png

Muudetud kasutaja Archangel poolt
  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimestele peetakse Maailma Tervise Organisatsiooni WHO andmetel ohutuks aspartaami päevalimiidiks 40 milligrammi keha kilogrammi kohta. Jah, see on küllaltki suur kogus. Näiteks 60 kg kaaluv inimene võib päeva jooksul 4L aspartaami sisaldavat karastusjooki juua (eeldusel, et karastusjook sisaldab aspartaami suurimal lubatud määral ehk 600mg/kg kohta).

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõde kui argitähenduses põhjendatud uskumus eeldabki head esitlust, et tagada informatsiooni põhjendatus. Tahaks Archangeli näidet, et kuidas see minevikus teisiti oli.

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõde kui argitähenduses põhjendatud uskumus eeldabki head esitlust, et tagada informatsiooni põhjendatus. Tahaks Archangeli näidet, et kuidas see minevikus teisiti oli.

Ega ta tõesti minevikus ka teisiti ei olnud. Olid vanasti asjad pekkis, on ka praegu. Lihtsalt nüüd on asi kohati absurdsed mõõtmed omandanud, kus üks tüüp võib meedia vahendusel absoluutselt tervel maailmal paari aastaga pead sassi ajada...

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niiet kui tahan oma suurt suhru vajadust vähendada siis võib mõnikord paar lonksu võtta? :)

Võid rohkem kui paar lonksu võtta. Võid juua pmselt 24/7 seda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seal oli juttu tavaliselt pudeliveest mitte mineraalveest nagu mina aru sain.

Arvan, et leiaks ka video/artikli, mis räägiks et mineraal-vett tehakse sarnaselt nagu pudeli lauavett.

Ja kui ei leia, siis mida sisetunne ütleb? Mulle ütleb selgelt, et mineraalvees pole mineraale.

Osad pipraliigid on ka mitusada korda kibedamad kui tavaline must tera-pipar, samamoodi on siis magusained mitusada korda magusamad kui suhkur. Mulle tundub, et kui kange piprakaun ei tee tervisele midagi halba, siis ka ülihapu või ülimagus asi samuti ei tee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvan, et leiaks ka video/artikli, mis räägiks et mineraal-vett tehakse sarnaselt nagu pudeli lauavett.

Ja kui ei leia, siis mida sisetunne ütleb? Mulle ütleb selgelt, et mineraalvees pole mineraale.

Kui fakte ei ole siis ei ole mõtet huupi lahmida tegelikult

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×