Jump to content
andero12

Küsimus mesomorphi kehatüübi kardio kohta.

Recommended Posts

daemonium,

Sa oled ise paksuke muidu vist eks?

Ise kuulaks rohkem paksukeste arvamust geneetika teemal, kuna nemad tunnetavad asja ehedamalt omal nahal.

Et kas siis on selgelt tunda, et eriti rohked ülesöömise isud käivad peale juba lapsepõlvest saati või?

Olin 38.aastat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

daemonium,

Sa oled ise paksuke muidu vist eks?

Ise kuulaks rohkem paksukeste arvamust geneetika teemal, kuna nemad tunnetavad asja ehedamalt omal nahal.

Et kas siis on selgelt tunda, et eriti rohked ülesöömise isud käivad peale juba lapsepõlvest saati või?

paksukesed kipuvad tihti peale laisad olema ning seetõttu aetakse kõik probleemid geneetika süüks. ma ei julgeks pidada nende arvamust geneetika teemal kõige adekvaatsemaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olin 38.aastat.

Aga, kas on siis sul ülesöömise soov suurem kui teistel inimestel või ei ole, oskad seda öelda?

Näiteks osad alkohoolikute lapsed sünnivad alkoholismi-soosiva ajukeemiaga tänapäeva teaduse arvates, ja seetõttu need lapsed võttes 13 aastasena esimese lonksu õlle, tekib nei leriti suur reaktsioon ajus sellepeale ja neil tekib palju tugevam soov uue alkoholi doosi järele kohe, tavalapsel seda aga ei juhtu. Ja siis sedalaadi lastest saavadki alkohoolikud varem või hiljem jak ogu elu neil on suur janu alkoholi järele.

Et kas sul ja teistel paksukestel juba lapsepõlvest peale oli suur tõmme ülesöömise poole või mitte?

Arvatavasti sul ikka oli juba sündides nagu alkohoolik lapsel suur suur tõmme ülesöömise poole. Seetõttu "geneetika" nö mõjutab ikka. Ja paksukesed peaks eriti ohjama end tugevalt elus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

paksukesed kipuvad tihti peale laisad olema ning seetõttu aetakse kõik probleemid geneetika süüks. ma ei julgeks pidada nende arvamust geneetika teemal kõige adekvaatsemaks.

Seda muidugi, lisaks paksud veel ka lollid ja vastikud ..., B)

No ja üldse - mida teavad kaalualandamisest inimesed, kes seda reaalselt teinud on.

38 aastat olid paksuke ja nüüd toimus geneetiline mutatsioon, et enam ei ole?

Ei toimunud.Päevane kaloraazh oli umbes aasta jooksul 1200-1500kcal.Kogu suve 2003, siis neli kuud, iga kolmas päev üldse söögivaba....

Kaal kukkus ~8-10kg.

Kaal hakkas kiiresti langema järgmise aasta jaanuarist.

Ka nüüd päevane kaloraazh tuleb hoida kontrolli all.

Ainult et minu puhul too kontrolli tase ~1000kcal madalamal, kui sõpradel, kes minust nii 20-25kg vähem kaaluvad ja mingit trenni ei tee.No rasvaprotsent on neil suurem.

Minu ja mu ~45kg kaaluva elukaaslase orienteeruvad päevased kaloraazhid on temal ~2100, minul ~2500kcal.Minu kaal ~115kg(rasvaprotsent 17-19).

Ja loomulikult ei puutu geneetika koheüdsemitte asjasse, B)

A tglt rohkem ei viitsi.

On ju nii tore mõelda et paksud kõik lollidlaisad vastikud ja isekõigessüüdi; see, et mina ei ole paks tõestab seda et mina olen neist parem ....

Quod volun, credunt.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu ja mu ~45kg kaaluva elukaaslase orienteeruvad päevased kaloraazhid on temal ~2100, minul ~2500kcal.Minu kaal ~115kg(rasvaprotsent 17-19).

Tundub, et sul on väga ökonoomne bio-süntees. Et väga vähe kütust tuleb sisse anda, ja seda osatakse väga ökonoomselt kasutada kaua kaua aega. Tava inimestel aga sedalaadi väike kütuse kogus saab poole päevaga otsa, sul aga mitte.

Sel juhul jah selline paksukese geneetika ikkagi vist.

--

Aga kust nii head Ladina keele alased teadmised muidu? Ise lugesin keskkoolis filoloogidele mõeldud eestikeelset ladina keele grammatika lektüüri, selline vanaegne trükimasinaga kirjutatud konspekt, sealt sain siis häälduse selgeks, kuid grammatikat ja sõnu eriti õppida ei osanud, miskit niisama sirvisin ja praeguseks ei mäleta midagi, ega oska ühtegi ladinakeelset sõna. Aga ülikoolis filoloogidele vist loetakse Ladina keelt tänapäeval vist eks?

Mõtlen, et mida omale järgmiseks võõrkeeleks valida nimistusse. Kas hiina, või Ladina või Läti on hetkel mõttes olnud.

Selle järgi õppisin:

http://www.osta.ee/vestibulum-linguae-latinae-ladina-keele-opik-1948-29843035.html

Sõna "Vestibulum" ol imeeles tänaseni, mälu on selektiivne nagu näete, seda, mida ma eile sõin, seda ma ei mäleta, aga see sõna oli meeles et leida netist pilt.

Muudetud kasutaja Low Protein Forever poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

daemonium,

Sa oled ise paksuke muidu vist eks?

Ise kuulaks rohkem paksukeste arvamust geneetika teemal, kuna nemad tunnetavad asja ehedamalt omal nahal.

Et kas siis on selgelt tunda, et eriti rohked ülesöömise isud käivad peale juba lapsepõlvest saati või?

Ma võin rääkida, olen olnud paks :) . Kuid läbi suurte raskuste (minujaoks ) olen saanud asja kontrolli alla kuid ma ei sa kindlasti toituda nii nagu mu teised pereliikmed, ainevahetus on aegalne ,insuliini tundlikus on nõrk.

Kui paljud ei tohi juua,et asi läheb käest ära siis minul on magusa söömisega,parem ei maitse :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×