Jump to content
kronik

Kaalu juurde, palun nõuandeid.

Recommended Posts

Absoluutselt, paned ööseks glükoosi ja aminohapped tilkuma.

Glükoosi pannaksegi haiglates vist tilkuma nii? Aga proteiini- esimest korda kuulen. Proteiini on kehas küll ja küll koguaeg, milleks seda juurde tilgutada veel?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui paned raha mõttetuste alla nagu massilisajad siis võid juba lihtsalt puhast suhkurt sisse süüa.

Eks uurin siis midagi muud. Rasvadega siis ainult v?

Hapukoor, rõõskkoor, õli, uurin ka maapähklivõid, kui keegi soovitaks konkreetset tooded oleks parem, kunagi sõin 1 paki ära ja kuidagi lääge tundus, kui meenutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei märganud su menüüs piimatooteid.

Aga eespool oli soovitus vedelad kalorid, mis ehk polegi nii vale.

Kui vastumeelt pole, siis nt. jogurt ca 80kcal per 100gr või piim ca 50kcal per 100ml.

Ehk kui jood lisaks oma menüüle veel kilo jogurtit, siis peaks juba hakkama looma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hapukoorega kaltsiumipuudust ei saa olla vist.

Ise olen aru saanud, et kaltsiumit väga polegi vaja, üks väike piimatoode nädalas tundub olema piisav kaltsiumi kogus.

Hapukoor minumeelest on üldse hea valik, nagu maitsvam oleks kui jogurt.

30%-line eesti hapukoor on maitsev, kuid ka 40%-list välismaa oma olen proovinud, ja see on rammusam, ning seetõttu ise ma jälgin küll ettevaatlikumalt, et väga suuri portse sellest kangest hapukoorest ei lao taldrikule.

http://european-food.co.uk/product.php?id_product=216

http://www.upload.ee/image/3414668/soovituslik_kohvikoor_ja_hapukoor.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maapähklivõist soovitan PRISMASt saadavat Soome oma (orava pildiga).

Koostis: 100% maapähklid. Punkt. Sinna võid maitseks ise soola ja/või suhkrut lisaks panna.

Ise ei pane. Söön seda juustuga, moosiga, banaani ja moosiga (imehea :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

IV - intravenous

Glükoosi pannaksegi haiglates vist tilkuma nii? Aga proteiini- esimest korda kuulen. Proteiini on kehas küll ja küll koguaeg, milleks seda juurde tilgutada veel?

See, et sina esimest korda kuuled, ei ole mingi näitaja. Aminohappetilk on täitsa olemas.

Juurde on vaja tilgutada selleks, et ühtlast aminohapete taset veres hoida, kui näiteks organid ei tööta. Haiglasse sattunud inimestel võib vahest nii juhtuda..

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Pole kaalul patareisid jõudnud osta aga hakkasin üle a la 4 - 5 uuesti kangi ja hantlit kasutama ning umbes 2 nädalaga on visuaalselt pilt päris palju muutunud. Ütlen siis ära ka, kui väikesesd on raskused :D. Kang ise vist ca 5 kg + 30 kg kokku lisaks peal, tean, et naiste raskused aga lavale ju ei lähe :) . Hantel 10 kg ja 1 5 kg ja 2 kg - ist 2 tk. Pnen oma " ise " mõeldud kava ka ülesse - suured poisid saavad naerda :)

2 - 3 X nädalas..

rinnalt surumine 3 x 10 - 15

kükk 3 x - 10 - 15

jõutõmme 2 x 10 ( liigesed ei lase teha, muidu lemmik harj. )

dips ( rööbaspuu ) 3 x 10

military press 3 x 3

biits kangiga 2 x 3

lõuatõmbed 2 x 5 + 5 kg hantel lisaraskuseks, eri haardega

lendamine 3 x 10 ( ühes käes 5 kg ja teises 2 x 2 kg :D )

õlg hantliga, surumine - 3 x 10 - 15

biits hantliga 3 x 10

kõht 3 x 15 tavaline, isegi ei tea, mis ta nimi on - vist istessetõus ?

1 - 2 x 20 - 30 rippes jalge tõsted

Kangil raskust 30 kg + bar ( arvan, et 5 kg ) :)

Ja õla ning biitsa jaoks 10 kg hantel, palju naisi teevad suuremate raskustega, TEAN :ph34r: .

Vaatan äkki saan pildi teha ka, mis 2 nädala jooksul toimunud on.

PS. Hapukoor on igapäev menüüs olnud ja süda pahaks ei lähe, kui toitu topin suhu, seega kõik pos.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin siis 2 nädala tulemus kangi ja ühe 10 kg / ühe 5 kg / ja 2 x 2 kg hantli ning lõuatõmbetoru ja ca 35 kg kang :D. See üks pilt on tehtud eelmise kuu alguse, kui üks mees tahtis lasnamäel hommikul 3 - ndalt korruselt alla lauppäeval hüpata. Tegin puu alt pilti, ei tea kas suurendada saate. Peale sokkide ei olnud riidei seljas midagi :D.

Welcome to lasnagorsk.

post-6171-0-46379400-1373403855_thumb.jp

post-6171-0-93482100-1373403867_thumb.jp

post-6171-0-12128400-1373403915_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervitused lasnamäele.

Võiksid siin anda loa, et see teema tõstetaks teiste blogide kõrvale normaalselt. Siis oleks seal juba 4 blogi üksteise kõrval, ja see oleks juba väga Fun. Kui muidugi loa annad, siis Rebane võiks ju seda teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas vahepeal progresseerunud on?

Kui palju alkoholi eelmisel nädalal kulus?

Kas järgid siiani Oti alkokava, või millist kava hetkel teed (millised kalorid, millised makrod) ?

Võiksid kolida blogimisega ülejäänud nelja blogi juurde :) Siis oleks kokku juba 5.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud.

Kuna tean, et Sarge on väge heas vormis nö " interneti vahendusel " küll ainult ,siis on hea kuulda, et ma pole ainuke, kel väike isu.

Peab proovima siis teha sheike ja kodujuustule paki hapukoort juurde panema. Mingeid õlisid ka võtma uuesti. Eks annan teada mõne kuu pärast..

Edit. Eilne söök Low Proteini küsimusele. Jja ma ei toitu 7 aastat ühe sama kava järgi :) , mainisin, sest et ei soovitataks tellida kohe.

2 muna

1 kanakoib - või kints ?

1 pk kodujuustu ( 200 g )

hakkliha 200 g + riis

paar kartulit

väikeseid tomateid ca 10 - 15

2 banaani

3 mandariini

1 virsik

2 õlut

ketsup, majonees

Vett ja teed ka. Suht lahja

Tänane toitumine.

Hommik - 2 muna ja 3 kartulit, ketsup, majonees

Lõuna - 130 g tuunikala, 2 muna, 200 g kodujuustu, väikeseid tomateid ca 7

Õhtu - Lukoili kanawrap, kus oli rasvu rohkem, kui valke aga neid ka vaja.

Õhtu - 2 õlut ja plaanis süüa veel 200 g hakkliha koos riisiga

Panen ka eelmisest kevadest ühe pildi. Sai aastaaega ainult torudega treenitud, ilma kangi ja hantliteta.

Kilu aga samas suht kuiv. Apteegirasva% mõõtmisvahend minu pikkuse puhul ei näidanud, vist oli madal siis.

attachicon.gif2012-04-22 15.26.30.jpg

Palun, kas ma tohin küsida, kuipalju kcal Su menüü päevas kokku teeb umbes?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võiksid kolida blogimisega ülejäänud nelja blogi juurde

Pole vist mõtet, ma rohkem omalõbuks teen ja praegune kava on umbes selline nagu eelpool kirjas :)

Alkot läheb umbes 2 päeval nädalas. Eks mõne nädala pärast panen progressi pildi, kui on arengut. Ütlen siis veel teist korda, et toitumiskavva ei olnud alkot kirjutatud - oli TAVALINE toitumiskava treenijale.

Palun, kas ma tohin küsida, kuipalju kcal Su menüü päevas kokku teeb umbes?

Ja, ikka tohib :) aga mul ei ole köögikaalu ja ei oska nii arvata. Eile jõin õhtupoole nt 1l jogurtit, kus oli ca 700 kcal ja hapukoores ca 400 kcal muu osas jään vastuse võlgu. Arvan, et kohustuslik 2500 kcal ikka tuli eile.

Muudetud kasutaja kronik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas vahepeal treeningud on kulgenud?

Ootan huviga!

Muidu ma ise samasugune kilu (193sm ja 88kg hetkel) aga rasvaprotsent on suurem (15-20 kanti ehk).

Ja mul on hoopis teine probleem, et söön sigapalju ja kõht paari tunniga tühi ja tuleb jälle peale süüa (3-4 suuremat/sooja sööki + vahepalad 2-4 korda päevas).

Aga korralikult trenni juurde ja eks vaikselt kaal tõuseb! Minu esimene treener, nüüdseks lahkunud Raivo Järvi ütles alati, et anna aega ja ole järjepidev. Lihas ei tule üle päeva, see on aastatepikkune töö!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Onu Raivo kirjutas sulle pliiatsiga treening-metoodikat?

Raivo ei tegelenud ametlikult või teadaolevalt treener-metoodikuna, vähemalt google ja wiki küll sellele ei viita:

http://et.wikipedia.org/wiki/Raivo_J%C3%A4rvi

Esimest korda kuulen, et ta treeneritööd tegi. Huvi pärast küsiks, et kas tema kava jm soovitusi rohkem ehk jagaksid siin.

Muudetud kasutaja Sügiskülv poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Probleem selles, et ei suuda toitu sisse vägistada ja jälgin pigem, et päevane valgu vajadus saaks kaetud. Loomulikult pisut ka kartulit, riisi, pastat. Köögi ja puuvilju ka igapäev normaalselt. Magu väike ja ei taha sisse kugistada, tekitab stressi - olen proovinud. Toitumiskava aastaid tagasi Otti käest tellinud ja toidu kurgust alla toppimine väga rakse ja vastu meelne.

Trenn on rohkem kergem aga baasharjutused enamasti. Tõmme, kükk, surumine, lõuatõmbed, dipid. Tahaks juurde võtta aga krt ei tea, mis teha andke ideid.

Tänud vastajatele.

Ektomorf - 192 cm, 80 kg, 29 a.

Kui trenni ei tee paar kuud saan kaalu isegi 89 peale aga niikui trenni tegema hakkan räme kaalukaotus. :mellow:

Tere.

Probleem selles, et ei suuda toitu sisse vägistada ja jälgin pigem, et päevane valgu vajadus saaks kaetud. Loomulikult pisut ka kartulit, riisi, pastat. Köögi ja puuvilju ka igapäev normaalselt. Magu väike ja ei taha sisse kugistada, tekitab stressi - olen proovinud. Toitumiskava aastaid tagasi Otti käest tellinud ja toidu kurgust alla toppimine väga rakse ja vastu meelne.

Trenn on rohkem kergem aga baasharjutused enamasti. Tõmme, kükk, surumine, lõuatõmbed, dipid. Tahaks juurde võtta aga krt ei tea, mis teha andke ideid.

Tänud vastajatele.

Ektomorf - 192 cm, 80 kg, 29 a.

Kui trenni ei tee paar kuud saan kaalu isegi 89 peale aga niikui trenni tegema hakkan räme kaalukaotus. :mellow:

Oled sa kindel, et sa ikka ektomorf oled? Ma olen sinust 4 cm lühem ja kaalusin enne trennis käima hakkamist 67kg ja mina nimetaks ennast ektomorfiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×