Jump to content
kronik

Kaalu juurde, palun nõuandeid.

Recommended Posts

Tere.

Probleem selles, et ei suuda toitu sisse vägistada ja jälgin pigem, et päevane valgu vajadus saaks kaetud. Loomulikult pisut ka kartulit, riisi, pastat. Köögi ja puuvilju ka igapäev normaalselt. Magu väike ja ei taha sisse kugistada, tekitab stressi - olen proovinud. Toitumiskava aastaid tagasi Otti käest tellinud ja toidu kurgust alla toppimine väga rakse ja vastu meelne.

Trenn on rohkem kergem aga baasharjutused enamasti. Tõmme, kükk, surumine, lõuatõmbed, dipid. Tahaks juurde võtta aga krt ei tea, mis teha andke ideid.

Tänud vastajatele.

Ektomorf - 192 cm, 80 kg, 29 a.

Kui trenni ei tee paar kuud saan kaalu isegi 89 peale aga niikui trenni tegema hakkan räme kaalukaotus. :mellow:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui on vastumeelne, siis järelikult pole liialt tahtmist :)

Söömine trenni juures 1 lihtsamaid..

Vaidlen vastu. Endal on täpselt sama probleem, et söök absoluutselt ei lähe sisse. Puudub söögiisu ja kui ühe korra päeva jooksul ära söön, on täiskõhutunne terve päev. Lisaks, täiskõhutunne saabub väga kiiresti, isegi kui 100g kodujuustu ainult ära söödud on.

Teemaalgatajale:

Proovi kaloraaži tõsta rasvade arvelt. Tee näiteks üks toidukord selline, et 400g 20% hapukoort, 200-300g kodujuustu ja lisa maitseks marineeritud kurki ja tilli. See juba sinna 1000kcal kanti.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teed trenni , kaal langeb. Toit ei maitse . Ma pigem siis tarbiks just sysivesikuid suuremas koguses. Rasv peab taisk6hu tunnet kauem yleval. Sysivesik maitseb ka paremini ehk laheb lihtsamalt alla....Valguvajadust hea lihtne ju koksiga katta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänahommikuse smuuti retsept:

125g kookospiima (Santa Maria - 190kcal 100g kohta)

200g Ricotta 8% kohupiima - 260 kcal

160g viljalihaga apelsinimahla - kalorsus umbes 70 kcal

100g külmutatud vaarikaid - kalorsus umbes 50 kcal

kokku sai seal 650 kcal tuuri kogu jook ning seda oli umbes 600 ml. See läheb suht kergelt alla :)

ning magu on võimaik ka harjutada;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ka minul on nii, et kui ühe korra päevas söön, siis on söögi-isu kadunud rohkemaks.

Lisaks veel juurde, et täiskõhutunde ja üldse energilisuse terveks päevaks annavad peamiselt süsivesikute rikkad toidud.

Kuid pole vaja üldistada, et ainult süsivesikud annavad täiskõhutunnet, eks ka sega-makrodega toidud jt annavad.

Kõige vähem täiskõhutunnet pakuvad subjektiivselt minu arvates pähklid. Seetõttu need oleks hea valik, kui sooviksin hõlpsalt kaloraashi üles viia. Kuid neid enamik inimesi niikuinii ei jõua osta, kuna nende hind on nii kõrge, seetõttu mõttetu soovitada ja rääkida neist.

Teema-algatajale soovitaks vaheldust ellu, ei pea terve elu järgima Oti kava:)

Saad vaheldust, saad ka muutused.

Kirjuta siia, mida eile sõid ja makro-dietoloogid ehk näevad kommenteerida kas sõid piisavalt energiat või mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud.

Kuna tean, et Sarge on väge heas vormis nö " interneti vahendusel " küll ainult ,siis on hea kuulda, et ma pole ainuke, kel väike isu.

Peab proovima siis teha sheike ja kodujuustule paki hapukoort juurde panema. Mingeid õlisid ka võtma uuesti. Eks annan teada mõne kuu pärast..

Edit. Eilne söök Low Proteini küsimusele. Jja ma ei toitu 7 aastat ühe sama kava järgi :) , mainisin, sest et ei soovitataks tellida kohe.

2 muna

1 kanakoib - või kints ?

1 pk kodujuustu ( 200 g )

hakkliha 200 g + riis

paar kartulit

väikeseid tomateid ca 10 - 15

2 banaani

3 mandariini

1 virsik

2 õlut

ketsup, majonees

Vett ja teed ka. Suht lahja

Tänane toitumine.

Hommik - 2 muna ja 3 kartulit, ketsup, majonees

Lõuna - 130 g tuunikala, 2 muna, 200 g kodujuustu, väikeseid tomateid ca 7

Õhtu - Lukoili kanawrap, kus oli rasvu rohkem, kui valke aga neid ka vaja.

Õhtu - 2 õlut ja plaanis süüa veel 200 g hakkliha koos riisiga

Panen ka eelmisest kevadest ühe pildi. Sai aastaaega ainult torudega treenitud, ilma kangi ja hantliteta.

Kilu aga samas suht kuiv. Apteegirasva% mõõtmisvahend minu pikkuse puhul ei näidanud, vist oli madal siis.

post-6171-0-81268100-1372438180_thumb.jp

Muudetud kasutaja kronik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaidlen vastu. Endal on täpselt sama probleem, et söök absoluutselt ei lähe sisse. Puudub söögiisu ja kui ühe korra päeva jooksul ära söön, on täiskõhutunne terve päev. Lisaks, täiskõhutunne saabub väga kiiresti, isegi kui 100g kodujuustu ainult ära söödud on.

Teemaalgatajale:

Proovi kaloraaži tõsta rasvade arvelt. Tee näiteks üks toidukord selline, et 400g 20% hapukoort, 200-300g kodujuustu ja lisa maitseks marineeritud kurki ja tilli. See juba sinna 1000kcal kanti.

Mul on sama jama. Puudub isu vahepeal ja ei taha vägisi toitu sisse toppida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sinu toitumine tundub mulle nagu normaalse inimese toitumine, seal on kõike ilusti, nagu ka Otil on viinapitsid toitumise blogis, nii on sinul õllepurgid, ja rasvaprotsendid teil mõlemal samad vist :) Või sul isegi mõneti parem. Eks Otil olegi õppida noorematelt niimõndagi, isad õpivad poegadelt.

Julgemalt blogige ja julgemalt pilte :)

Nii märgatakse teid ja on üldse normaalne ja fun.

Sinu rasva% on sellel pildil kadestamisväärselt madal (10% ?) paljude jaoks, lihasmass kasvab aastatega, kui vigastusi ei ole veel saanud, siis hea, ja minumeelest väga lahe õlledieet. Ise nooruses jõin ka õlu, praegu siiski eelistan rohkem piiritust lahjendada, eks arvamusi ja metoodikaid ja eelistusi on mitmeid.

Sellise rasva% juures küsiks muidu teemaväliselt, et kui palju aeroobset teed, millised kilomeetrid ja mitu korda nädalas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänan!

Ärme nüüd Otti ja mind küll võrdle, inimene on proffessionaal ja minu jaoks Eesti parim, vabandan teiste ees :) .

Sellise rasva% juures küsiks muidu teemaväliselt, et kui palju aeroobset teed, millised kilomeetrid ja mitu korda nädalas?

Jooksin vb 3 - 5 km. Ühtede pesu kuivatus restide juurest järgmiste torude või treppideni, mis kodukandis on! Lastmänguväljakud, kivid teepeal, muidugi pigem kuskil, kus inimesi ei olnud aga tihti vaadati küll vildaka pilguga. Nüüd hakkan uuesti kodus kangi ja paari hantliga tegema, ilma aeroobseta!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No selge. Suht vähe aeroobset teed siis. Suurem tähtsus siis järelikult millegil muul, toitumisel, ainevahetusel jms-sel.

Ise just olen aeroobse taset tõstnud viimasel ajal, ja üritan mõista, kas see mõjutab midagi või mitte (hetkel veel ei tea öelda), sellepärast uurin, kuipalju inimesed aeroobset teevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud.

Kuna tean, et Sarge on väge heas vormis nö " interneti vahendusel " küll ainult ,siis on hea kuulda, et ma pole ainuke, kel väike isu.

Peab proovima siis teha sheike ja kodujuustule paki hapukoort juurde panema. Mingeid õlisid ka võtma uuesti. Eks annan teada mõne kuu pärast..

Edit. Eilne söök Low Proteini küsimusele. Jja ma ei toitu 7 aastat ühe sama kava järgi :) , mainisin, sest et ei soovitataks tellida kohe.

2 muna

1 kanakoib - või kints ?

1 pk kodujuustu ( 200 g )

hakkliha 200 g + riis

paar kartulit

väikeseid tomateid ca 10 - 15

2 banaani

3 mandariini

1 virsik

2 õlut

ketsup, majonees

Vett ja teed ka. Suht lahja

Tänane toitumine.

Hommik - 2 muna ja 3 kartulit, ketsup, majonees

Lõuna - 130 g tuunikala, 2 muna, 200 g kodujuustu, väikeseid tomateid ca 7

Õhtu - Lukoili kanawrap, kus oli rasvu rohkem, kui valke aga neid ka vaja.

Õhtu - 2 õlut ja plaanis süüa veel 200 g hakkliha koos riisiga

Panen ka eelmisest kevadest ühe pildi. Sai aastaaega ainult torudega treenitud, ilma kangi ja hantliteta.

Kilu aga samas suht kuiv. Apteegirasva% mõõtmisvahend minu pikkuse puhul ei näidanud, vist oli madal siis.

attachicon.gif2012-04-22 15.26.30.jpg

Selline väike toidukogus on isegi minu (60 kg ja 163 cm) kui naisterahva jaoks liiga väike, et jääda ilusti nälga. Samas ega ma väga paks ka pole, lihast veidi rohkem kui tavapärasel naisterahval.

Võiks siiski rohkem kui 3 söögikorda teha.

Siinjuures tekibki küsimus, et miks ei saa kaalu juurde ega kasvata kui kaloraaž on liiga madal.

Muudetud kasutaja eliviielo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud.

Plaan hakata lisaks hapukoort, vb mõnda õli võtma ning sheiki jooma. Loodan, et ei teki taas see uimane olek, kui viimati rohkem proovsin süüa. Annan paari kuupärast teada, kui kõik plaanitult läheb, et mis kaalu muutused jm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eve'l õiged küsimused, kuid ma oletan, et kanakoib ja riis on piisavas koguses, et kõht täis saaks siiski.

Nimi nimeks.

Oma vahe vahel, kas saad kõhu täis päevas ühe toidukorra ajal näiteks plaanitud 6 jaotatud toidukorrast või siis igal toidukorral.

Võib ju korra kõhu täis süüa päevas, aga kui kaloraaž jääb madalaks, siis mul küll enam pea ei võta, kui ei taheta-viitsita-suudeta endale toitu sisse rohkem ajada, et kasvuks oleks siis kaloraaž veidi üle BAV-ist+sissesöödud toit ja kulutatud summa kaloraažist.

Muudetud kasutaja eliviielo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Anna jah teada paari kuu pärast. Ise teen ka shake'i juba 3-4 aastat peale igat trenni ja sama toode muide, lihtsalt meeldib 1 kindel toode maitselt. Eks see teema võiks siis olla sinu plogi siin.

Paari kuu pärast siis sooviks tagasi sidet siia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...ei ole midagi öelda.

ma mõtlen pildi kohta. krdi kuiv oled jah :)

aga siin kuskil oli mingi lause, et kui toidu sissejamine on vastuvõetamatu, siis pole tahtmist? ei ole minagi nõus

..ja ei ole söömine trenni kergeim osa!!!! treenimine on!!!

eks see vast oleneb inimesest. tegelt ma tahtsin sulle edu soovida, kuna olin ka sama probleemi käes nooremana

kasv sama, kaal oli ikka alla 80.

Muudetud kasutaja a n d y poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

IV drip?

Mis see peaks tähendama? Injection Vein?

Täna tegin tegin üle pikaaja raskema trenni kodus hantli ja kangiga pärast pikemat pausi ja nagu Sarge soovitas siis sõin hapukoort ( 500 g ), 200 g kodujuustu ja 2 banaani ja ütleme nii, et korraga seda kõike süüa ei suutnud, pluss mingi happeline maitse tuli lõpus juba suhu. Hakkan sööma vast igapäev 20 % hapukoort 200 g lisdaks ja vb mingit massilisaja sheiki tegema kuu alguses, vaatan ka kus maapähklivõid müüakse ja vb mingit rasva ( kalamaksaõli ) . Tegin ka " lambi " pildi tänasest vormist vaatan, kas saan lisada..post-6171-0-58415200-1372541947_thumb.jp mõttetu aga, kui saan paar kuud toitu korralikult sisse süüa siis saab ka võrdlusmomendi.

Aitäh.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×