Jump to content
Hypix

Jõusaalid Tartus?!

Recommended Posts

Nii. Augustist kobin Tartu tööle ja elama.

Kohalikud soovitage jõusaale koos umbmäärase kuu tasuga.

Võiks olla võimaluste rohke saal & kus väga kaua tiksuma ei pea et masina kallale asuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Fitlife (Eeden)- Suur, ruumikas, kõik vahendid olemas. Rahvast käib seal palju ja eks ta üks parimatest Tartu klubidest ole.
Fitlife (Tamme)- Väike klubi, vähe rahvast. Mina sinna pigem ei lähe.
Eesti Maaülikooli spordiklubi- Kui ma Tartusse koliks, siis käiks kindlasti selles saalis. Saali suuruse ja käidavuse vahe on ilusasti paigas ja seal on eriti mõnus valgus ja õhkkond ja kvaliteet ja saalis on megahea konditsioneer.
MyFitness Tartu Lõunakeskus- Myfitness nagu myfitness ikka... ei oska midagi öelda. Kõik justkui on olemas.
MyFitness Tartu Kesklinn- Kahjuks pole selles klubis käinud, kuna klubi on alles väga uus aga ei usu et MyFitness millegi väga uudsega välja on tulnud.
TÜ ASK- Ühed Eesti parimad sportlased tulevad sellest klubist- super treenerid, suur jõusaal, võimalusi miljoneid. Käidavus on ka suur ja tihtipeale on palju rahvast, aga olen alati selle kohapealt silma kinni pigistanud, sest kui saal on hea, siis on hea ka järjekorras oodata ;)
Tartu Arctic Sport Club- Kõik võimalused olemas. Käidavuse kohta ei oska öelda.
MV Spordiklubi- Kõik asjad on olemas. Ilmselt on tänu asukohale jms asjaoludele hind odavam, aga saal pole halvem. Kõik saab tehtud. Käidavuse kohta ei oska äelda.
A Le Coq Sport- Jõusaalis ei ole käinud. Muidu hoone ise on nii seest kui väljast korralik ja uuemapoolne.

Turu spordihoone- Väike-pisike saal. Ilmselt saab ka kõik asjad tehtud kui väga tahta, aga eelistaksin suuremat jõusaali.

Visa spordihall- Ei ole käinud

Hinnad võta ise kodulehtedelt ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TÜ ASK kindlasti ei hiilga masinate poolest, kui kasutada esimest kahte korrust, aga kõik vajaliku saab tehtud. Esimesel korrusel ongi ainult surumispingid ja kükipuurid ning tõstepõrandad. Mida veel vaja on, et kolme baasharjutust teha? Lisaks saad kasutada ka sisestaadionit. Kolmandal korrusel on päris hea masinate valik ja kindlasti ei jää Arcticule alla, pigem eelistaksin selles suhtes TÜ ASKi.

Idee poolest Arcticu jõusaal ei erine TÜ ASKi omast. Aga Arcticul on võimalus ujumas käia, aga puudub staadion.

MyFitness - väga hea konditsioneer suvel treenimiseks ja väga palju ruumi (vähamalt Lõunakeskuse omas). On kohe suur vaip, kus saab teha väljaasteid jne. Lisaks väga suur masinate valik - puuduseks on jalapress, mis on seal ülikerge ja plokksüsteemiga. Lamades surumise kunnidel on jamasti, sest ainult üks surumispink on.

Mina ütleks, et need kolm ongi parimad jõusaalid. Eedeni Fitlife on ka päris OK. Aga põhimõtteliselt on nii, et kui oled asjas väga sees, siis piisab ainult kangist ja raskustest, et kogu trenn ära teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Fitlife (Eeden)- Suur, ruumikas, kõik vahendid olemas. Rahvast käib seal palju ja eks ta üks parimatest Tartu klubidest ole.
kui viimati käisin, siis oli ravast täis, kitsas ja kõiki võimalusi ei olnud
Fitlife (Tamme)- Väike klubi, vähe rahvast. Mina sinna pigem ei lähe.
pole käinud, ei kommenteeri
Eesti Maaülikooli spordiklubi- Kui ma Tartusse koliks, siis käiks kindlasti selles saalis. Saali suuruse ja käidavuse vahe on ilusasti paigas ja seal on eriti mõnus valgus ja õhkkond ja kvaliteet ja saalis on megahea konditsioneer.
tegemist keskmise saaliga minu arvates - raskusi võib väheks jääda nii hantlite poole pealt kui ka siis, kui paljud isikud korraga tahavad rasket trenni teha
MyFitness Tartu Lõunakeskus- Myfitness nagu myfitness ikka... ei oska midagi öelda. Kõik justkui on olemas.
oleneb mida tahad teha - MyFitness ütleb enamiku osa sõnast ära - rohkem fitnessile mõeldud klubi
MyFitness Tartu Kesklinn- Kahjuks pole selles klubis käinud, kuna klubi on alles väga uus aga ei usu et MyFitness millegi väga uudsega välja on tulnud.
ei tea, pole käinud
TÜ ASK- Ühed Eesti parimad sportlased tulevad sellest klubist- super treenerid, suur jõusaal, võimalusi miljoneid. Käidavus on ka suur ja tihtipeale on palju rahvast, aga olen alati selle kohapealt silma kinni pigistanud, sest kui saal on hea, siis on hea ka järjekorras oodata ;)
ei tea, pole käinud
Tartu Arctic Sport Club- Kõik võimalused olemas. Käidavuse kohta ei oska öelda.
oli minu tartu perioodi kodusaal - rahvast on keskmiselt, pikalt ootama ei pea - suureks plussiks on seal olev 25 meetrine bassein, kus saab ujumas käia.
MV Spordiklubi- Kõik asjad on olemas. Ilmselt on tänu asukohale jms asjaoludele hind odavam, aga saal pole halvem. Kõik saab tehtud. Käidavuse kohta ei oska äelda.
väike ning palju inimesi korraga, ei soovita.
A Le Coq Sport- Jõusaalis ei ole käinud. Muidu hoone ise on nii seest kui väljast korralik ja uuemapoolne.

Pole midagi head - väike, kitsas

Turu spordihoone- Väike-pisike saal. Ilmselt saab ka kõik asjad tehtud kui väga tahta, aga eelistaksin suuremat jõusaali.

ei tyea, ei kommenteeri

Visa spordihall- Ei ole käinud

Ei tea ei kommenteeri

Hinnad võta ise kodulehtedelt ;)

Lisaksin Betoonis asuva saali - samuti saab asjad tehtud, aga väike ja madalala laega - võib tekkida klaustrofoobia. samuti ventilatsioon nõrk

Muidugi olen mina "harjunud" selliste saalidega, nagu Reval, Sparta ja Tallinna Arctic. Kahjuks ühelegi neist võrdväärset mina Tartus ei ole leidnud. lihtsalt väikesed on kõik saalid Tartus võrredles kolme eelpoolmainituga. Ainus, mis enam-vähem läheb, on minu poolt külastatutest Arctic Tartus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud SUPER vastuste eest. ;) Kui korter leitud hakkan piiluma mis satub töö ja kodu marsruudile või mis asub kodu lähedal. Tartut külastades olen ikka mõeld et hakkaks Lõunaka MyFitnessis käima, aga kui igapäevase teekonna peale ei satu, siis pole mõtet ja samas 50€..... usun et selle raha eest saaks mujal suures saalis käidud + 10€ ja jälle üks HT-R olemas. ... aga eks näis kuhu satun ;)

Tänud veelkord.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidugi olen mina "harjunud" selliste saalidega, nagu Reval, Sparta ja Tallinna Arctic. Kahjuks ühelegi neist võrdväärset mina Tartus ei ole leidnud. lihtsalt väikesed on kõik saalid Tartus võrredles kolme eelpoolmainituga.

Maaülikoolis oled käinud? See on minu teiseks lemmik saal peale Spartat :) Väiksem küll kõvasti aga peaaegu sama mõnus ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maaülikoolis oled käinud? See on minu teiseks lemmik saal peale Spartat :) Väiksem küll kõvasti aga peaaegu sama mõnus ;)

Jah:

minu kommentaar:

Eesti Maaülikooli spordiklubi- Kui ma Tartusse koliks, siis käiks kindlasti selles saalis. Saali suuruse ja käidavuse vahe on ilusasti paigas ja seal on eriti mõnus valgus ja õhkkond ja kvaliteet ja saalis on megahea konditsioneer.
tegemist keskmise saaliga minu arvates - raskusi võib väheks jääda nii hantlite poole pealt kui ka siis, kui paljud isikud korraga tahavad rasket trenni teha

;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma lisaks Spordiklubi Arena- suhteliselt suur ja avar, seal on veel kaks plussi, et rühmatreeningutes on alati ruumi ja loomulikult bassein! ...ja pole siduvat lepingut

Ise soovitan muidugi FitLife'i, aga peaks mainima et tänu ümbertõstmisele on seal ruumiga suht sandisti. Ning viimasel ajal on saal üsna tühjaks jäänud, aga selles peaks vist "süüdistama" uut My Fitnessi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Elukohaks Ülejõe...seega saab tipatapa trenni Arcticusse või FitLife-i. Kaen perra kuidas saalid on ;)

Ülejõelt on TÜ ASKi ka kõndida 0-25 minutit. Oleneb, kus täpsemalt asud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ülejõelt on TÜ ASKi ka kõndida 0-25 minutit. Oleneb, kus täpsemalt asud.

Jääb liiga kaugele kahjuks... asun suht Eedeni poolses nurgas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uues MyFitnessis on ruumi päris kõvasti, mingit erilist tõstmist seal teha ei saa, aga kulturistidele peaks sobima päris hästi. Masinaid on suht palju. Kunagi käisin EMÜ omas, aga nüüd olen juba paar aastat TÜASKis käinud ja tagasi vahetaks ainult siis kui ilmselt tasuta saaksin (kui siiski).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jääb liiga kaugele kahjuks... asun suht Eedeni poolses nurgas.

Eedeni poolsest nurgast on sinna jalgsi samuti vaid 20-25 minutit, see väike jalutuskäik nüüd küll tükki küljest ei võta, pigem toimib just paraja soojendusena enne trenni ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sealkandis soovitaks Arcticut. Neil olid vAhepeal letialused hommiku paketid 6-9.00 Miski 30 eur kuu vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käsin täna vaatamas Arctikus kui ka FitLife-is. Võimaluste kohapealt ja ruumi kohapealt valiksin kindlasti Arctiku, aga kuna hetkel jääb asi raha taha siis valin esialgu FitLife Eedeni. Arctikus Jõusaal+ujumine 56€/65€ ja FitLife-is 35€ jõusaal. Kitsa võitu on jah seal Eedenis,aga esialgu kärab küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eelmine(19.01.13) pühapäeva õhtul Arenas oli õudne. Esiteks ei olnud parkimiskohta, teiseks ei olnud ühtegi vaba kappi ja kolmandaks ei olnud kohta kuhu saali trennis oma matti põrandale laotada... ja pärast seda mõllu saalis ei olnud enam ühtegi vaba duSSi ja sauna pääsemisest ma ei räägi üldse. Muidugi tahaks ka juukseid föönitada, eriti kui auto on pargitud kaugele ja -18 õues.

Hommikuti on alati selle eest väga mõnus, jõusaal on hea, saab saunas istuda ja vahest ka basseinis liguneda :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas MV-s on õhtupoole palju rahvast ?

Oih, ma pole siin ammu käinud ka, aga juhuslikult sattusin. Oleneb täiesti päevast ja kellaajast, pole ise just ammu õhtuti olnud, aga natuke rohkem käib ikka pärast tööpäeva lõppu, aga enamasti üle 20 vist korraga pole. Ainus, mida ehk silmas pidada on see, et kolmapäeviti on naistel 18.15 ringtreening jõusaalis.

Ning hetkel -15.02 sõbrapäeva kampaania, et kui sõber kaasa võtab (mõne siinne klient) saab proovikorra tasuta. Seega hea võimalus üle vaadata ja soovi korral -20% soodusega pakett osta ;)

Muudetud kasutaja Pinku92 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×