Jump to content
eesti mees

Vajaks nibude teipimises nõuandeid

Recommended Posts

Mure algas kui tegin oma 15 km pikkajooksu( lühikestega pole probleemi). Asi ole kohe nii hull, et värvisin natsa särki. Muidugi siis oli ka maru palav ilm. Eelmine kord tehes 17 km pikkajooksu õnneks verd lahti ei saanud aga nibud olid ikka hellad küll.

Peaks veel mainima et ennem pole sellist probleemi esinenud, igakord olen kasutanud ka vaseliini. Ei teagi kas tegu on selle KRT. Eesti kliimaga või millega.

Valmistun Keila poolikuks mis toimub 27 juulil ja see peaks olema Eesti kõige soojem kuu kui asi on higistamises siis olen kindel et seal hakkab veri lahmama.

Seega igasugune abi oleks oodatud.

Tänud.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nibud hakkavad joostes veritsema ?

Nojah särk hõõrub. Peaks mainima et kasutan jooksusärki ja igati mõõtudes.

Ennem ka poolikuteks treeninud ja seda probleemi pole esinenud. Korra oli ka aga siis ma jooksin vihmaga ja kasutasin vihmajakki ka, oli ka spets jooksjatele mõeldud aga ma higistasin ikkagi meeletult. Eestis treenides pole jakki kasutanud. Jooksusärk on Head DRI-FIT.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga tead, pole need spets spordiriided nii head midagi kui arvatakse. Proovi ükskord joosta ka tavalise puuvillase maika või t-särgiga, pead selle jah hiljem sõna otseses mõttes välja väänama, aga nahale võib sõbralikum küll olla.
Nende spets riietega oli mul alles paar päeva tagasi halb kogemus, õigemini mitte mul vaid mu noormehel, kelle Nike jooksusärgi krae sees olev silikonriba konkreetselt talle kaelale sulas.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga tead, pole need spets spordiriided nii head midagi kui arvatakse. Proovi ükskord joosta ka tavalise puuvillase maika või t-särgiga, pead selle jah hiljem sõna otseses mõttes välja väänama, aga nahale võib sõbralikum küll olla.

Nende spets riietega oli mul alles paar päeva tagasi halb kogemus, õigemini mitte mul vaid mu noormehel, kelle Nike jooksusärgi krae sees olev silikonriba konkreetselt talle kaelale sulas.

Selge ma proovin.

Kas sa oskad öelda kust kohast saaks osta Transpore Medical Tape 3M-i või midagi sarnast. Internetis kõik kiidavad seda aga niipalju kui ma loen siis see on aint online staff. Kui võimalik siis ostaks Eestist ja Tartust.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selge ma proovin.

Kas sa oskad öelda kust kohast saaks osta Transpore Medical Tape 3M-i või midagi sarnast. Internetis kõik kiidavad seda aga niipalju kui ma loen siis see on aint online staff. Kui võimalik siis ostaks Eestist ja Tartust.

Ma võin sulle kinesioteibijupi prooviks anda :)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hästi aitab kindlasti ka Advance võrkteip, ise tõmban sellega pappkaste kokku, isegi silikoonvoolikud isoleerib ära. Pärast pead ainult vaatama, et nibu ära ei tõmba koos teibiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hästi aitab kindlasti ka Advance võrkteip, ise tõmban sellega pappkaste kokku, isegi silikoonvoolikud isoleerib ära. Pärast pead ainult vaatama, et nibu ära ei tõmba koos teibiga.

Ma eelistaks ikka oma nibud alles jätta :D . Mida vähem kahju seda parem, nii kui nii tuleb vist ohutuse mõttes rinnakarvadest loobuda :( .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidaks saaks kontakti . Kas asud Tartus v

Tallinnas jäädavalt. Siis läheb raskemaks jah, iseenest fitshopis on ka teip müügil, aga pead terve rulli ostma ilmselt. Aga see on loodud igatahes higiga peal püsima ja hõõrumist kannatama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tallinnas jäädavalt. Siis läheb raskemaks jah, iseenest fitshopis on ka teip müügil, aga pead terve rulli ostma ilmselt. Aga see on loodud igatahes higiga peal püsima ja hõõrumist kannatama.

Äkki sa Gmaster saad mulle siis selle asja nime anda. Ma hüppaks siis homme sealt Fitshopist läbi. See asub mu kodus aint max 700m kaugusel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud

Eks siis katseta nii karvadega kui ilma, ja anna teada, kuidas sobis.

P.S. teip alguses supertugevalt ei haaku, aktiveerub hõõrumisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle meeldib su huumor :D aga ma ootasin asjalikumat vastust oma probleemile. Ma eelistan Gamsteri varjanti, tundub nats rohkem loomulikum.

Sa võid aga ise proovida neid silikoone jõukas särgi all ja siis muljetada ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Näiteks kükkimise šguti jaoks ei pea sa kasutama Gamsteri spetsiaal-teipi või rihma, võid loovalt enda suva järgi katsetada teisi rihmu ja leida, et need toimivad veel paremini. :)

Kinesioteip ei sobigi žgutiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kinesioteip ei sobigi žgutiks.

Suvalise plaastri/teibi võib rullida nööriks nö, sh sinu nimetatud kino-teibi, ja siis saab kasutada ka.

Õhemad/peenikesema läbimõõduga rihmad on šguti jaoks head, klambri osa tuleb jälgida, et see kuidagi liiga ebamugavalt teravalt ei jääks soonima ja katki üldse ei läheks.

Kas sa muidu päris šgutti ei müü? Oled ju meditsiini-sarnases sektoris vist või nii, äkki sul on saada soodsalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suvalise plaastri/teibi võib rullida nööriks nö, sh sinu nimetatud kino-teibi, ja siis saab kasutada ka.

Õhemad/peenikesema läbimõõduga rihmad on šguti jaoks head, klambri osa tuleb jälgida, et see kuidagi liiga ebamugavalt teravalt ei jääks soonima ja katki üldse ei läheks.

Kas sa muidu päris šgutti ei müü? Oled ju meditsiini-sarnases sektoris vist või nii, äkki sul on saada soodsalt.

Kinesioteip on žguti jaoks liiga elastne ja selle mitmekordne rullimine läheb üsna kulukaks. Ilmselt nii suure pinge all ta hästi ka ei liimu.

Töötan jah nn meditsiinisektoris, aga žgutte tõesti ei müü. Osta mingi elastne kummivoolik või kummilinti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega ma pole seda elus näinud muidu, aga kujutan ette.

Sõna võtad küll sel teemal kõvasti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks siis katseta nii karvadega kui ilma, ja anna teada, kuidas sobis.

P.S. teip alguses supertugevalt ei haaku, aktiveerub hõõrumisega.

Tänan sind veelkord abi eest. Tegin täna 19km treeningu ja ei mingit probleemi. Igaks juhuks ajasin ennem rinnakarvad maha, NÜÜD TEAN MIDA NAISED TUNNEVAD KUI OMA KARVU PIIRAVAD. Mu rind oli tunane nagu oleks keegi seda lahtise käega tagunud.

Tänud veelkord.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×