Jump to content
AnneP

Nordic Fitness Expo & Nordic Pro 2013

Recommended Posts

See on nüüd ühtlasi sissejuhatus videole, mille Eleri varsti üles laeb.

Ütleme nii, et karma sai mind vist viimaks kätte, sest mu kallid kolleegid otsustasid lõpuks ka minu kulul nalja teha.

Tol hetkel ehk 2:30 öösel ei tundunud see mulle muidugi eriti naljakas, kui kaks Bullfarmi Koljatit mind äratama tulid. :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovtaks teha kuidagi mikriga või teistsuguse kaameraga või lähemalt, sest hääl on nii vaikne ja muusika nii kõva...

Tegelt seda saab vist hiljem ka kruttida arvutis.

Lihtsalt väike soovitus, tähelepanek, muidu väga ebamugav, ärritav vaadata.

See on nüüd ühtlasi sissejuhatus videole, mille Eleri varsti üles laeb.

Ütleme nii, et karma sai mind vist viimaks kätte, sest mu kallid kolleegid otsustasid lõpuks ka minu kulul nalja teha.

Tol hetkel ehk 2:30 öösel ei tundunud see mulle muidugi eriti naljakas, kui kaks Bullfarmi Koljatit mind äratama tulid. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovtaks teha kuidagi mikriga või teistsuguse kaameraga või lähemalt, sest hääl on nii vaikne ja muusika nii kõva...

Tegelt seda saab vist hiljem ka kruttida arvutis.

Lihtsalt väike soovitus, tähelepanek, muidu väga ebamugav, ärritav vaadata.

See on GoPro kaamera üks vigadest, et heli salvestub halvasti läbi veekindla korpuse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen ka ühe combomixi kõigest, mida oma kaameraga filmisin. Iseenesest oli trip väga vahva, mess oli suur ja huvitav. Kuna endal lisandeid vaja ei ole, siis seal keskenduma ei hakanud nendele, küll aga tundus, et mõnes putkas olid ikka super hinnad, rahvas tormas suurte tünnidega välja nagu viimane näljahäda oleks käes.

Vaatasin Soome meistrikaid, mis ma oskan öelda, seal laval oleks väga uhke esineda, palju rahvast, elati kaasa, kiire sujuv korraldus. Athletic Fitness... oh issand marmelaaden, mul oli pisar silmas ja okas südames. Toimus see messilaval ehk mitte meistrivõistlustega suurel laval. Kõik võistlejad tegid asju eraldi, see seadeldis ei olnud ka reeglitele vastav, küll käisid võistlejad dipse tehes vastu ja lõuga tõmmates. Lõuga tehti jõnksuga, dipsidel lubati teha pause nii kaua kui taheti, st lugemine lõpetati kui inimene tõesti ennast enam ülesse ei jõudnud vedada või kukkus sealt alla. Natuke hapu. Mis oli aga kõige hapum? Laval oli VAID ÜKS ERGOMEETER. Kõik need vaprad inimesed pidid 1000m ihuüksinduses läbi sõudma, sealt ka mitte just parimad ajad. Kes sõudis mp3 pleieriga jne.. Mingit tabelit või online nägemist publikule ei võimaldatud, ainult üks vana seisis kõrval mikriga ja teatas siis vahepeal kiirust ja läbitud meetreid, ei tekkinud mingit elevust publiku seas. Kõikidel oli lihast kahjul laval olevast sportlasest. Ühesõnaga athletic minu silmis oli seal alla poole arvestust, kahju. Võistlejad füüsiliselt tundusid muidu väga head ja vormis.

Pro võistlus. Naiste osa käis väga kärmelt. Figure oli huvitav, päris palju võistlejaid, võitja Kati Alander meeldis ka mulle väga. Mehed... seal oli minu jaoks ainult 4 esteetilist võistlejat, keda oli tõesti hea vaadata ning kes ei olnud veel rõvedaks kolliks moondunud. 3 minutilisi kavasid oli huvitav vaadata, kuigi kokku läks paljuks, alguses sain aru, et ainult finalistid teevad vabakava, siiski tegid seda kõik. Nägin ära ka selle kurikuulsa Lesukovi, no mis ma oskan öelda. Paistes päkapikk, minu jaoks ei ole seal midagi esteetilist. Keerutati neid mehi seal eest ja tagant ikka mitmeid mitmeid kordi ja KÕIKI, mitte ainult finaliste. Pärast seda kui teavitati bikini ja figure võitja mõtlesime, et ehk tehakse pulli ja meeste kategooria võidab Bull. See oli ikka kohutav, istusime ise vaatega diagonaalis, st tema kõht oli pidevalt silme ees. Ei tea, miks inimesed endaga nii teevad.. aga oh issand see vaimustus saalis. Bull on ikka tõeline superstaar soomlastele, IHANAAAA, HOIIAA JARIIII.

Üldkokkuvõttes oli vinge muidugi.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põnev video. Üks härra oli juba päris lõbusas tujus ja teine moodustas lauseid ja üllatus-üllatus, või õigemini üllatusi ei ole enam ammu: "Imre Vähi poseerimiskool jne."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põnev video. Üks härra oli juba päris lõbusas tujus ja teine moodustas lauseid ja üllatus-üllatus, või õigemini üllatusi ei ole enam ammu: "Imre Vähi poseerimiskool jne."

No mis see väike tögamine suurele mehele teeb. See oli vaid murdosa su enda huumorist. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kujutage ette õudusunenägu, kus 2 150kg soome keelt kõnelevat vinnilist kolli tulevad keset ööd ja kõige magusamat und su tuppa, ütlevad sulle et su eluarmastus ootab ja samal ajal näperdavad sind. Seda kõike kuskil keset tundmatut Soome metsa asuvat mökki.

Vaene kirp sai seda oma nahal tunda.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

The photos from the Finnish nationals (held during the same weekend) are available at;

Bodylehti.fi

The over all winners were..

Sara Back - bikini

normal_DSC_5411_ergebnis.JPG

Anne Nyman - BF

normal_DSC_4515_ergebnis.JPG

Susanna Mantila - WPD

normal_DSC_3526_ergebnis.JPG

Pia Pajunen - fitness

normal_DSC_3739_ergebnis.JPG

CBB - Tuukka Heikkinen (CBB galleries http://www.pakkotoisto.com/copper/thumbnails.php?album=434 )

BB - Mikko Ovaskainen ( BB galleries http://www.pakkotoisto.com/copper/thumbnails.php?album=433 )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uskumatu juhus - mis siis põhjus võis olla (süda? või mõni õnnetus ehk). Kuidagi liiga palju juhtub nende profi meestega neid terviserikkeid....paljudest me ei kuulegi, ma ei kujuta ette kui palju peab neid inimesi ära surema, et midagi muutuks... :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tšehhi keele tõlge googles annab sellise vaste - seal oletatud versioonile.

Täna hommikul aastaselt kolmkümmend kolm aastat surnud Itaalia professionaalne kulturist Daniele Seccarecci. Vaid neli päeva pärast tema osalemist Nordic Pro Championships, leiti surnuna köök korrusel tema maja Taranto, Itaalia. Tema pea oli väidetavalt leiti basseini verd.

Seccarecciho elutu keha oli Itaalia meedia maa peal, et leida oma ema. Esimene eeldus enneaegse surma üks legende itaalia kulturismis rääkida, et Daniel suri löök pähe peale kukkumist, mis võib põhjustada ootamatu teovõimetuks. Enamasti sellega seoses mainitud müokardiinfarkti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jutud jah, et infarkt. Diureetikutega liialdamine kõigi eelduste kohaselt. Või noh - eks põhjuseid võib olla lugematu arv. Kõik viib samasse kohta muidugi tagasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×