Jump to content
Guest UrmoPaju

Dopinguraha hankimiseks panka röövinud kulturist jäi vahele ja läheb vangi

Recommended Posts

Guest UrmoPaju

Austraalia kulturist Rocky Paul Bornino sattus dopingust nii suurde sõltuvusse, et otsustas üha paremate ainete ostmiseks raha kriminaalsel teel hankida.

Skeem oli väga lihtne: Bornino maskeeris end turvameheks ning püüdis ajal, mil enamus töötajaid olid lõunal, rahaga pangast välja jalutada. Üllataval kombel õnnestus see tal kaheksast üritusest kahel korral.

Ometi ei tulnud Bornino ise petuskeemi peale, vaid teda värbas üks pätijõugu liige otse jõusaalist. Bornino sai ise pettuse eest tasuks 80 000 austraalia dollarit (kokku 471 900 dollarit).

Kui Borninole lõpuks jälile jõuti ja ta arreteeriti, leiti tema korterist 35 erinevat dopinguainet. Ta tunnistas kohtus, et vajas raha dopinguainete ostmiseks.

Borninole mõisteti 15-kuuline vanglakaristus.

http://sport.postimees.ee/1276968/dopinguraha-hankimiseks-panka-roovinud-kulturist-jai-vahele-ja-laheb-vangi

Avastasin sellise uudise :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh, raha varastamine ei ole just aus viis selle hankimiseks. Samas steroidid ei ole ka aus viis oma lihaste kasvatamiseks.

Nii palju kui mina olen lugenud või arvutist näinud interviuusid steroidide kasutajatega nad kõik õigustavad oma tegu sellega ET NAD TAHAVAD OLLA NR.1

Vanglas piisavalt steroide ja mõnuaineid saadaval,seal saab oma vajadust siis rahus rahuldada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh, raha varastamine ei ole just aus viis selle hankimiseks. Samas steroidid ei ole ka aus viis oma lihaste kasvatamiseks.

Nii palju kui mina olen lugenud või arvutist näinud interviuusid steroidide kasutajatega nad kõik õigustavad oma tegu sellega ET NAD TAHAVAD OLLA NR.1

Vanglas piisavalt steroide ja mõnuaineid saadaval,seal saab oma vajadust siis rahus rahuldada.

Ta oleks võinud poliitikuks hakata, pääsenud tingimisi karistusega (ning raha oleks olnud lihtsam nihverdada) :rolleyes: *khkm Eesti*

Riigikokku sattumine oleks veel parem (tehku oma partei), sest siis rakenduks immuniteet/saadiku puutumatus, mis takistaks tal vangi minemast :ph34r: (ma ei tea küll,kas see austraalias kehtib).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kurb osa uudisest on muidugi see, et kulturismi mainekujundus jällegi käib.

Asi ei ole ainult kulturismis vaid ka inimeste ajudes ;) . Elades veel UK sai vahel luheda naljakaid asju ,kusjuures tõestisündinud asjad :blink: . Paljud edukad noored tarvitasid steroide , põhjendus POLE AEGA ET JÕUKAS KÄIA JA KA TOITUMINE POLE PERFEKT AGA MA TAHAN JU SPORTLIK VÄLJA NÄHA :D .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest UrmoPaju

Keegi teab üldse sellist kulturisti? Youtube ei andnud midagi kui tema nimi sinna otsingusse panna...Vb mingi suvaline tüüp kutsub end kulturistiks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi teab üldse sellist kulturisti? Youtube ei andnud midagi kui tema nimi sinna otsingusse panna...Vb mingi suvaline tüüp kutsub end kulturistiks...

Otsustasin ka googeldada, ega kuigi palju muud peale selle rööviga seonduva ei olegi. 2010 aastal võistles Austraalia IFBB meistrivõistlustel, kuid seal ta midagi ei saavutanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh, raha varastamine ei ole just aus viis selle hankimiseks. Samas steroidid ei ole ka aus viis oma lihaste kasvatamiseks.

Nii palju kui mina olen lugenud või arvutist näinud interviuusid steroidide kasutajatega nad kõik õigustavad oma tegu sellega ET NAD TAHAVAD OLLA NR.1

Vanglas piisavalt steroide ja mõnuaineid saadaval,seal saab oma vajadust siis rahus rahuldada.

Mõttetu postitus. Naturaalselt ei saagi kulturismis läbi lüüa ning ka paljutes teistes spordialades. Ma ei räägi 80kg-stest kribudest. Inimesed tahavad mutante näha. Iga mehe enda asi, mis oma kehaga teeb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×