Jump to content
Hypix

Aegnunud kanafilee :)

Recommended Posts

Kiire küsimus. Avastasin et 2 pakki kanafileed on 18.07 kuupäevaga. Kas kõlbab ka homme või ülehomme söömiseks kui just mingit lebra juures pole?

Ise söön ära küll pigem huvitab mis võib teha aegnud liha minu sees??? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tasub alati lihalõhna järgi hinnata kui kasutuskõlbulik ta on, 1-2 päeva vaevalt, et midagi muudab kui normaalne külmkapp kodus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingi herra oli banaani ära visanud täna, muud viga polnud kui süsimusta värvi oli. Mina taaskasutust pooldava kodanikuna võtsin vaevaks asja uurida ja selgus, et sisu oli täiesti adekvaatne - igatahes meeldivam, kui nood rohelised pooltoored banaanid poes. Nii see koha minu kõhus leidiski.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle lõhna saad ära kui pesed äädikaga kergelt ja teed soolaga kokku ,aga kui peale praadimist ka on ebaloomulik lõhn ning maitse siis...(minul, koeral jälle hea päev)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks need toitained pannakse mingi teatud varuga. Ükski asi ei lähe päevapealt pahaks. Kõige lihtsam on asju sügavkülmikus hoida kui tead, et ei jõua selleks kuupäevaks söödud või saad viimase päeva soodukaga. Vähemalt mina olen nii toiminud

Eks tal ja lõhn ja värvus annab teada, millal ei tohiks seda süüa. Või saad siis teada kui oled söönud ja varsti hakkab huvitav :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest UrmoPaju

Nii tööl ja trennis käidud... lähen proovin ära kuidas on :D

Ära ikka ei tapa, aga kui homme paha olla, siis tead miks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest UrmoPaju

:D ei old häda midagi nagu värske. Kui paha olla siis saab töölt vaba päeva :D :D

kas see seisis sul sügavkülmas? kuskilt olen lugenud, et kui sügavkülmas on liha, siis ei tohiks midagi juhtuda, aga kui oled juba korra üles sulatanud, siis enam sügavkülma ei tasuks panna.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui on kuupäev üle minemas, siis töödelge kohe ära. Kuumtöödeldult peab paremini vastu kui külmkappi jättes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×