Jump to content
eesti mees

Mida lollust me õpetame oma lastele ?

Recommended Posts

Täna siis juhtus midagi naljakat minuga Tartu Auras. Tulles poisiga beebide ujumistunnist küsis üks 10-12 aastane noormees mu käest, ET ONU KAS TE OLETE HAIGE :o . Ma siis lolli näoga küsisin : MIKS SA SEDA ARVAD ?. See noormees siis vastas maru tähtsa näoga MA NÄEN TE ÕLGADEL VERESOONI :o .

Ei osanud kohe midagi kosta ja jalutasin vaikselt minema.

Riietusruumis tekkisid maru imelikud küsimused pähe:

- Millist elustiili viljelevad selle lapse vanemad ?

- Millist elustiili hakkab tema viljelema ?

- Kas tema on esimene pääsukene või on selliseid veel ?

- Millised on tuleviku Eesti noored ( kas peenikesed kehva tervisega või terved ja sportlikud) ?

Vähemalt mul on võimalus oma pojas kasvatada mees kes ei pea sport tegevaid inimesi haigeks ja sporti ajaraisamiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ah tead, see võib tal kustiganes olla - võibolla tädi Maali rääkis midagi oma jalgadel olenevatest veenilaienditest ja lapse mõistus korjas sealt midagi üles... Vanemad võivad jumala OK olla.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kahtlustan, et ta võis olla noorem. Tavalised eesti 10-aastased ei julge avameelitseda võõraste onudega. Teine variant, et see 10-aastane äkki mõtles, et teeb sinu kulul nalja? Aga noh raske uskuda, kas suvaline jõmpsikas ikka julgeb sellist nalja teha.

Lugesin kunagi ühest soomlaste foorumist juttu sellest, kuidas ühel soome lapsel tekkis keka tunnis higi ja ta tõsimeeli arvas, et on haigeks jäänud.

Ma tegelt ei karda eesti noorsoo pärast. Vähemalt pealinna ja selle lähiümbruse koolides käib iga aasta septembri alguses väga kõva spordiklubide -ringide reklaam ja mulle tundub, et suurem osa lapsi tavaliselt kuskil trennis käib ka.

Muudetud kasutaja salasilm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii palju kui ma näinud ja kuulnud olen, siis keskmise (ja ala-kauge) inimese hulgas on tõepoolest taoline arusaam levinud. Tõenäoliselt on põhjuseks asjaolu, et ühiskonnas on levinum kontseptsioon veenilaienditest, kui kulturismist. Liites siia veel juurde ebatäpse arusaama nähtuse detailidest ongi valed järeldused kärmed tulema.

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis juhtus midagi naljakat minuga Tartu Auras. Tulles poisiga beebide ujumistunnist küsis üks 10-12 aastane noormees mu käest, ET ONU KAS TE OLETE HAIGE :o . Ma siis lolli näoga küsisin : MIKS SA SEDA ARVAD ?. See noormees siis vastas maru tähtsa näoga MA NÄEN TE ÕLGADEL VERESOONI :o .

Ei osanud kohe midagi kosta ja jalutasin vaikselt minema.

Riietusruumis tekkisid maru imelikud küsimused pähe:

- Millist elustiili viljelevad selle lapse vanemad ?

- Millist elustiili hakkab tema viljelema ?

- Kas tema on esimene pääsukene või on selliseid veel ?

- Millised on tuleviku Eesti noored ( kas peenikesed kehva tervisega või terved ja sportlikud) ?

Vähemalt mul on võimalus oma pojas kasvatada mees kes ei pea sport tegevaid inimesi haigeks ja sporti ajaraisamiseks.

Aga kas ikka andsid väiksele kodanikule teada, et Sa ei ole haige või jätsidki kuti oma väärteadmistega??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ikka üritasin talle seletada ,et see on sellepärast et mul on hea lihasetoonus. Ma vist ei osanud talle korralikult seletada, ta vaatas mind nagu imelikku.

Sellepärast jalutasingi minema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×