Jump to content
Allan0

Harjutusi randmele.

Recommended Posts

Võta jäme pulk (metallist, puust vms), puuri auk ja lükka köis läbi, tee ühte otsa sõlm ja teise otsa pane hantel või sangpomm rippuma vms ning siis hakka seda nööri kokku kerima sirgete kätega. Vaevalt suurte raskustega viitsib keegi õlga koormata, siis käed pigem all hoida.

http://www.getbig.com/boards/index.php?action=dlattach;topic=396836.0;attach=432381;image

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõutõmme (ilma paelteta ofkoors), lõuatõmme, rinnale võtt (power clean). Aga ka õlakehitused kangiga jm lahtiste raskustega harjutused. Kui juba raskuste käes hoidmiseks läheb, võib ju samal ajal ka mõne muu lihase ka ära treenida. Saab vähema ajaga rohkem tehtud.

Muudetud kasutaja salasilm poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõutõmme (ilma paelteta ofkoors), lõuatõmme, rinnale võtt (power clean). Aga ka õlakehitused kangiga jm lahtiste raskustega harjutused. Kui juba raskuste käes hoidmiseks läheb, võib ju samal ajal ka mõne muu lihase ka ära treenida. Saab vähema ajaga rohkem tehtud.

+1

Jõutõmbes võiks käed siis mõlemad olla kas pealt- või althaardes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest parim haarde tugevdaja (kui eesmärk on tugevamini kange käes hoida) on lihtsalt jõutõmbe seeria lõpus hoida kangi kinni nii kaua kui suudad, seda siis tavalise pealthaardega. Kui tahad eriti raskeks teha siis võta rebimishaardega kinni ehk käed eriti laialt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võta jäme pulk (metallist, puust vms), puuri auk ja lükka köis läbi, tee ühte otsa sõlm ja teise otsa pane hantel või sangpomm rippuma vms ning siis hakka seda nööri kokku kerima sirgete kätega. Vaevalt suurte raskustega viitsib keegi õlga koormata, siis käed pigem all hoida.

http://www.getbig.com/boards/index.php?action=dlattach;topic=396836.0;attach=432381;image

Kus juures, ma olen näinud endal jõusaalis ongi selline trenažöör, et valid kaalu ja siis kerid seda kaalu üles, lased alla ja uuesti samamoodi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×