Jump to content
fender

Massikava

Recommended Posts

Tere, tekkis küsimus seoses ühe massikavaga , mille võtsin fitness.ee lehelt - http://www.fitness.ee/treeningkavad/1/3/49

Probleem seisneb selles, et olen algaja tasemest juba ammu väljas ja 3x nädala kogukeha treening tundub overkill. Püramiidsüsteem on iseenesest just minu jaoks vist väga hea, sest paljudel harjutustel on tulemused ja raskused tõusnud plahvatuslikult, aga samas tunnen et ei jõua trennide vahepeal korralikult ära taastuda, ometigi söön tõesti piisavalt ja puhkan piisavalt.

Kui teha näiteks selline jaotus, et jääb püramiidsüsteem 12/8/6/15 ja igat harjutust 4 seeriat... kuidas võiks toimida hoopis selline jaotus?

E - rind,rind,õlad,õlad,triits
K - selg,selg,selg,biits,biits
R - jalad,jalad,jalad,jalad,kõht

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Probleem seisneb selles, et olen algaja tasemest juba ammu väljas ja 3x nädala kogukeha treening tundub overkill."

Sellisel juhul küsiksin mina, mis on "massikava" :D ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui teha näiteks selline jaotus, et jääb püramiidsüsteem 12/8/6/15 ja igat harjutust 4 seeriat... kuidas võiks toimida hoopis selline jaotus?

Pole olemas mingit universaalset kava mis 100% kõigi inimeste puhul paremini toimib,kui mingi teine kava.Proovi ja katseta.Läbi neti ei saa sulle keegi öelda et näe,see on parem kui mingi massikava vms. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui teha näiteks selline jaotus, et jääb püramiidsüsteem 12/8/6/15 ja igat harjutust 4 seeriat... kuidas võiks toimida hoopis selline jaotus?

Pumbaks peaks küll tõmbama.

Mul aitas massi kogumisel väga hästi nt selline jaotus, et:

Kaks kehaosa päevas: nt. Rind+triits, õlg+trapets, selg+biits, jalad eraldi ja kõigile kehaosadele (v.a jalad siiski) 3 harjutust ning seeriad ja kordused olid sellised:

1. harjutus 3x4-6

2. harjutus 3x8-10

3. harjutus 3x12-15

4. Sama mis harjutus 1, aga 2x50

See nagu andis kõike väga hästi ja 4 nädalaga olid tulemused vägagi märgata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin fitness lehel on hulgaliselt artikkleid ka mida tasuks sirvida, otsingumootorit kasutades leiad sa iga kehaosa jaoks paar teksti mis tasuks läbi lugeda . Saaksid sealt vajaliku infot ja mõtteid . Nagu aru saan siis kolmapäeval tahad sa teha 3 harjutust seljale , mis harjutused need oleks ? Selg on väga lai mõiste

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×