Jump to content
visahing1

Suured suured probleemid kaaluga

Recommended Posts

Indrek Otsus pole ju keegi, kelle öeldut tõsiselt võtta, sest ta ei käi üle maailma seminare andmas ja Sarcev käib :rolleyes: !! Seega by default Sarcev > Otsus ja kõik muud

Kusjuures kõige huvitavam oleks see, et kui panna kõik Mr. O taseme kulturistid ritta, siis saame treeningute ja toitumiste kohta ka niipalju eri arvamusi, kui mehi reas on. Keda siis uskuda? Valida kõige ilusam? Kes hetkel tipus? Kes läbi aegade parim? :D

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kle lõpeta see jama ära. Ma olen ka Dorian Yates'le otse netis öelnud, et ta ajab suust sitta välja. Pole mõteid neid süstlamehi endale üleliia eeskujuks tuua. Neid võib fännata, sest nad on palju saavutanud, aga ärge teeselge, et nende informatsioon on mingi kullapada. Meestel on vaja elatist teenida ja selle nimel aetakse igasugu solki suust välja.

Ehk siis ma pean väitma seda, mida sulle meeldib kuulata ? Sinu arvamuse põhjal võib siis väita, et maailma tasemel sportlaseid ei tasu kuulata ?

Sa mine parem Indrek Otsuse juurde ja küsi, mis ta profikulturistidest ning nende soovitustest treeningute ja toitumise osas arvab, saad võib-olla doosi kohalikku reaalsust. B)

Selge. Eks ma edaspidi toimin ainult Otsuse ütluste järgi.

Muudetud kasutaja Erkko poolt
  • Downvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ehk siis ma pean väitma seda, mida sulle meeldib kuulata ? Sinu arvamuse põhjal võib siis väita, et maailma tasemel sportlaseid ei tasu kuulata ?

Proovi nüüd asja loogiliselt analüüsida. Ronnie Coleman ja Lee Haney on maailma läbi aegade kõige edukaimad kulturistid olnud. Kas see tähendab, et iga nende väide toitumise ja treeningu kohta on absoluutne tõde ning neid tasub kuulata? Ja kui sa neid kuulad, kelle väiteid eelistada ja järgida? Ronnie omasid? Sest ta oli suurem, kuigi Lee Haney sai sama palju tiitleid? Või pigem saata mõlemad pikemalt ja kuulata Cutlerit, kes Ronniest jagu sai? Või Heathi, kes Cutlerile tuule alla tegi?

Kuidas sina oma peas info väärtust analüüsid, kui seda esitavad mitu võrdse maailma tasemega sportlast? Miks sa eelistad kuulata Milos Sarcevi väiteid ning neid promoda aga mitte Ronnie Colemani omasid? Miks mitte Cutleri juttu? Heathi juttu? Miks oled sa tekitanud sellise vastuolu? Milos ei ole olnud ligilähedaseltki nii edukas sportlane, kui mõned teised. Seega miks sa tema infot propageerid? Kuna ta meeldib sulle? Kuna sinu jaoks tundub jutt loogiline või sobib sinu maailma-vaatega?

Tegelikult pole mingit vahet, kes infot esitab. 5a laps, kes pole varem oma toast välja saanud võib ka 10x asjalikumat juttu ajada, kui kõik tänapäeva kulturistid kokku pannes. Esitaja olemus, tema saavutused ja välimus, kõnemanneer vms ei mõjuta info enda väärtust. Eksju. Mõjutab vaid seda, kuidas sina sellesse infosse suhtud. See on inimese aju puudujääk automaatselt eelistada nende inimeste juttu, kes on edukamad, ilusamad, karismaatilisemad jne, kuigi tegelikult ei tähenda ükski neist omadustest sugugi, seda, et see info oleks kuidagi parem. Info enda olemus ei muutu ju karvavõrdki.

Selge. Eks ma edaspidi toimin ainult Otsuse ütluste järgi.

Toimi kuidas tahad. Lihtsalt erinevalt mõnest süstla-põmmpeast oskab Otsus oma väiteid argumenteerida ratsionaalselt ning ei poe oma saavutuste taha. Ta mõistab, et tema saavutustel ei ole mingit mõju tema jagatava info tõesuse kohta. Ta teab, et tema enda isiklikud kogemused ja saavutused annavad aluse informatsiooni vaid enda vaatevinklist analüüsida ning ei tähenda, et seda peaks üks-ühele teistega jagama ning tõeks kuulutama. Soovitan sulle Otsusega rääkida kuna tundub, et sa vajad autoriteete kellega näost näkku suhelda - teisi sulle ei meeldi kuulata, sest sa ei taha aksepteerida vähem edukate juttu.

Kui keegi jagab sulle informatsiooni, siis hinda informatsiooni eraldi selle esitajast. Hinda väiteid ja ütlusi nende sisu analüüsides.

1483220_718769974810683_97803309_n.jpg

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kle lõpeta see jama ära. Ma olen ka Dorian Yates'le otse netis öelnud, et ta ajab suust sitta välja. Pole mõteid neid süstlamehi endale üleliia eeskujuks tuua. Neid võib fännata, sest nad on palju saavutanud, aga ärge teeselge, et nende informatsioon on mingi kullapada. Meestel on vaja elatist teenida ja selle nimel aetakse igasugu solki suust välja.

Vaata pilti laiemalt - nagu mina seda teha üritan.Ma räägin hetkel siin spordist üldiselt mitte kulturismist. Sina väidad, et süstlaotsas istujate juttu pole mõtet tõepähe võtta.

Sellega sa väidad, et ükskõik mis spordiala suurkujusid pole mõtet tõsiselt võtta, sest nad on süstla-põmmpead. Kõik nad on - ujujad,suusatajad, maadlejad, kergejõustiklased jne. Ehk siis vettpidavat informatsiooni suudavad jagada ainult inimesed, kes on tavalised ja kellel puuduvad väljapaistvad tulemused.

Ma ei ürita kedagi propageerida. Ausaltöeldes pole Milos isegi sümpaatne minu meelest. Sina hetkel surud peale siin oma nägemust asjast, millel ei saa olla ühtset vastust. Eksju !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaata pilti laiemalt - nagu mina seda teha üritan.Ma räägin hetkel siin spordist üldiselt mitte kulturismist. Sina väidad, et süstlaotsas istujate juttu pole mõtet tõepähe võtta.

Sellega sa väidad, et ükskõik mis spordiala suurkujusid pole mõtet tõsiselt võtta, sest nad on süstla-põmmpead. Kõik nad on - ujujad,suusatajad, maadlejad, kergejõustiklased jne. Ehk siis vettpidavat informatsiooni suudavad jagada ainult inimesed, kes on tavalised ja kellel puuduvad väljapaistvad tulemused.

Ma ei ürita kedagi propageerida. Ausaltöeldes pole Milos isegi sümpaatne minu meelest. Sina hetkel surud peale siin oma nägemust asjast, millel ei saa olla ühtset vastust. Eksju !

Said valesti aru. Süstla kommentaar käis jah peamiselt kulturismi teema alla, kuid olgem realistid - valdav enamus tipp-sportlastest on väga suure tõenäosusega süstla ja mustmiljoni tableti otsas. Selleks peavad prillid ikka väga roosad olema, et vastupidist arvata. Aga olgu, see selleks - pole tegelt niiväga tähtis.

Aga jah - täpselt nii nagu sa ütled. Ükskõik, mis spordiala suurkujusid pole mõtet tõsiselt võtta. Süstlad või mitte. Vähemalt mitte "automaatselt". Aga miks sa mu väite ümber muudad? Ülevalpool loogiliste vigade pilti ei näinud? :D

Selleks, et kedagi tõsiselt võtta ei ole oluline mida ta on saavutanud. KÕIK võivad rääkida tarka juttu või lolli juttu, olenemata saavutustest, soost, vanusest, välimusest, karismast ja ükskõik millest. Selles on ja alati saab olema point. Maailma parim sportlane võib jagada maailma parimat infot aga ta võib jagada ma maailma halvimat infot. Selle info väärtust ei analüüsi sa selle esitaja olemuse põhjal. Pohhui, kes info esitaja on. Mike Tyson, Barack Obama või naabri Maali või prügikasti Vasja. Kõik võivad rääkida täpselt sama tarka juttu ning kellegi informatsioon pole ei tõesem ega valem sõltuvalt nende endi omadustest.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

CAMOON inimesed, räägime nüüd minu probleemist ka natuke :)

Ma olen selle talvega palju juurde võtnud. Igale poole kuhu sa l2hed Inglismaal pakutakse sulle kommi ja šokolaadi.Tohutult raske ära öelda. Inglaste toit on lihtsalt kohutav. Jõuluks söövad nad krõpsu, liha p2rmitaigna vahel ja muud s*tta.

Mul on aastane jõusaali pääse(Saan aasta aega tasuta iga päev käia)

1) Kuidas oleks võimalik v6i mis harjutusi tuleks teha jõusaalis võimalikult palju rasva kulutada?

2) Mis toit aitaks mul v6imalikult ruttu kaalu langetada?


Mul oleks vaja E- TREENERIT, kes aitaks mind minu raskel kaalulangetamise teel

Muudetud kasutaja visahing1 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

CAMOON inimesed, räägime nüüd minu probleemist ka natuke :)

Ma olen selle talvega palju juurde võtnud. Igale poole kuhu sa l2hed Inglismaal pakutakse sulle kommi ja šokolaadi.Tohutult raske ära öelda. Inglaste toit on lihtsalt kohutav. Jõuluks söövad nad krõpsu, liha p2rmitaigna vahel ja muud s*tta.

Mul on aastane jõusaali pääse(Saan aasta aega tasuta iga päev käia)

1) Kuidas oleks võimalik v6i mis harjutusi tuleks teha jõusaalis võimalikult palju rasva kulutada?

2) Mis toit aitaks mul v6imalikult ruttu kaalu langetada?

Mul oleks vaja E- TREENERIT, kes aitaks mind minu raskel kaalulangetamise teel

1) Suurima energiakuluga on kükk ja jõutõmme.

2) Naturaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2) Mis toit aitaks mul v6imalikult ruttu kaalu langetada?

Kalorite hulk mille sisse sööd on oluline.Pole head ja halba toitu,puuviljadest ja kodujuustust võib ka ennast ümmarguseks süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kalorite hulk mille sisse sööd on oluline.Pole head ja halba toitu,puuviljadest ja kodujuustust võib ka ennast ümmarguseks süüa.

Huvitav kas teemaalgataja sellest lausest nüüd targemaks sai :) Puuviljatoitlus pole tark mõte aga on sul ka mõni näide kui inimene on end puuviljadest palliks on söönud?????

Kuidagi peab ju lugema sissesöödavat toitu, vali endale mugavaim meetod - kas loed kaloreid, portsjoneid, pead silmas taldrikureeglit igal toidukorral või leiad mõne veel parema ja sobivalima varjandi enda jaoks. Alguses aitab vb seegi kui lihtsalt kirja paned oma menüü, siis näed ka millega su peab tegelema.

Siin foorumis on enamasti inimesed Valgujumala kummardajad, kui sa oled lihtsalt pühapäeva sportlane, siis ma ei soovitaks seda teed minna. Võta mõistlikult :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav kas teemaalgataja sellest lausest nüüd targemaks sai :) Puuviljatoitlus pole tark mõte aga on sul ka mõni näide kui inimene on end puuviljadest palliks on söönud?????

Ee....mida ma nii keerulist ütlesin? Kaloraaz on see mis loeb.See on päris lihtne lause ju.Väidad,et tuleks lugeda portsjone,taldrikureeglid jms....aga seal juures tuleb ka ju teada,palju üks portsjon või taldrikutäis midagi sisaldab.Ja puuviljadest on väga lihtne ennast palliks süüa.Võid ise proovida kui tahad.Söö oma tavamenüüle lisaks suur kausitäis õunu vms iga päev,päevane füüsiline aktiivsus jäta samaks ja vaata kas midagi muutub või mitte. Ja valk on tõesti elu alus.. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega see ei tähenda et sa õuntest paksuks ennast sööd kui tavatoidule õunu peale süüa...

Aga vabandan selle kalori jutu peale, lugesin kiiresti ja valesti :)

Kalorid on loomulikult olulised aga kaloril ja kaloril on vahe, mida kõik toiduga lähemalt tuttavad inimesed juba niikui nii teavad.

Portsjonid ja taldrikureegli käisin välja kuna seda on algajal teadlikult toitujal kõige kergem järgida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega see ei tähenda et sa õuntest paksuks ennast sööd kui tavatoidule õunu peale süüa...

Aga vabandan selle kalori jutu peale, lugesin kiiresti ja valesti :)

Kalorid on loomulikult olulised aga kaloril ja kaloril on vahe, mida kõik toiduga lähemalt tuttavad inimesed juba niikui nii teavad.

Portsjonid ja taldrikureegli käisin välja kuna seda on algajal teadlikult toitujal kõige kergem järgida.

Kaloril ja kaloril on vahe? Küpsise kalor on rohkem kalor kui õuna kalor w ? :huh: Ja õunad annavad 0 kalorit sinu jutu järgi,nagu puhast õhku sööks. :P

Muudetud kasutaja Kang08 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ok ühe lausega.

Tähtis on päevane kaloraaz ja makrode suhe.See kas seal on tükike kooki sees,või kausitäis õunu pole oluline,lõpuks loevad vaid kaloraaz ja makrod.

Rohkem ei viitsi vaielda... :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Okei, suured t2nu, aga mulle j2i siiski segaseks et mis on siis see parim trenn mis aitab kaalust alla v6i (J6usaalis)

kang08 ja DagS ma olen v2ga t2nulik teile. :)

Me s88me tihti makrone ja kartuleid lihaga. kas see on ikka kasulik v6i see oleneb kogusest?

Muudetud kasutaja visahing1 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah,idee poolest on siis ka võimalik alla võtta kui makaronid,liha ja kartulid menüüs on,aga sa pead ka teadma palju on sinu päevane kaloraaz ja palju sa võid midagi süüa,et see täis tiksuks.Ehk sa pead umbkaudselt teadma palju üks või teine eine kaloreid sisaldab.Üldiselt loodan,et su menüü ainult makaronidest ei koosne.

Parim trenn...eespool vastati sulle,millised harjutused on suurima energiakuluga.Ütleks nii,et peamine asi on, et sa trenni teed ja seal 100% endast annad. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Okei, suured t2nu, aga mulle j2i siiski segaseks et mis on siis see parim trenn mis aitab kaalust alla v6i (J6usaalis)

kang08 ja DagS ma olen v2ga t2nulik teile. :)

Me s88me tihti makrone ja kartuleid lihaga. kas see on ikka kasulik v6i see oleneb kogusest?

Olles aus, teades inglaste söögikombeid, siis sellise menüüga ei ole ka imestada, et kaalu juurde tuleb. Sinu ainuke viis on end reaalselt kätte võtta ning suruda läbi muutus menüüs, kasvõi ainult enda jaoks, kui su vanemad seda ei toeta siis pole midagi teha väga. Muidu lõpetad nii nagu lõpetab keskmine inglise vaal, maovähendusopiga ja sööb sama jura edasi.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma saan aru et tal pole motiveerimist vaja, motivatsioon on olemas, vaid konkreetseid juhiseid.

Naljaks lugeda kui inimene küsib mida ta toitumises muutma peaks ja teine vastab võta ennast kätte ja muuda toitumist :)

Ma arvan et siit sa ei saa neid vastuseid mida vajad, pöördu toitumisnõustaja poole ja/või eratreeneri.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seoses vähese söömisega on mul tekkinud mitmeid kordi peavalu. Näiteks tänane toidumenüü oli

Hommikusöök: väike kauss pudru

Lõunasöök: pool piparkooki

Õhtusöök: lahja supp ja 2 mandariini

Ja päeval käisin jõusaalis ja tegin rasket trenni.

Muudetud kasutaja visahing1 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×