Jump to content
visahing1

Suured suured probleemid kaaluga

Recommended Posts

Pigem on sul viimane võimalus asjad kätte võtta. 10-20 kg veel juurde ja siis läheks juba väga raskeks. Ürita endale trennitegemise harjumus sisse kodeerida.

Siis on juba vaja kirurgiliselt sekkuda. Kuna olen uurinud, kellel see kehamassiindeks 40 + on siis paljud arstid öelnud, et siis aitab juba kirurgia sellelel langemisele.

Samas minul ka selline kõht oli ees nagu pildil näha oli, et samas seda kõhtu on aga nagu ma eelnevates juttudes olen öelnud, et alguses on mott laes kui kaal kukub nagu s*tt kaevu ;):P

Nii, et järgmine kuu nagu aru saan on oodata trenni ?:D

Muideks, ma soovitaks sulle kindlasti mingi toidukava võtta, see trennis rühtimine sellest pole tolku, kui pärast seda lähed koju ja sööd paki krõpsu vms ära:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidu rasvarakud on inimese arhitektuuris vajalikud asjad, ja kui nad eemaldada, siis võib tulevikus süsteemis tõrkeid hakata eisnema. Nimelt rasvarakkudes hoitakse D-vitamiini ja suvel saate igapäev 10 tuhat ühikut D-vitamiini ja see topitaksegi sinna rasvarakkudessem is teil on, ja muud rasv-vitamiinid ja asjad võivad ka sinna rasvaraku sisse hoiule minna, ei mäleta täpselt, kuidas sellega oli. Ja siis need D-vitamiinid vabanevad välja sealt rasva raku seest talve jooksul, ja inimene on normaalselt varustatud d-vitamiiniga talvel nõnda. Midagi sellist siis. Seega rasvarakkude eemaldamisel, võib mingid tõrked tekkida, et ei ole enam D-vitamiini võtta ega panna kuhugile vms.

Seetõttu see kirurgiline rasva eemaldamine on natuke ka ohtlik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tean, et see kirurgiline on ohtlik, aga ma lihtsalt olen lugenud siin artikleid, kus inimesed on seda teed läinud. Muidugi siis häda, et ei tehta trenni ja siis nahk ripub lihtsalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tean, et see kirurgiline on ohtlik, aga ma lihtsalt olen lugenud siin artikleid, kus inimesed on seda teed läinud. Muidugi siis häda, et ei tehta trenni ja siis nahk ripub lihtsalt.

Kust tulevad sul selliseid tobedad mõtted üldse nagu kirurgiline sekkumine? Mis sa arvad, et kui inimesel on puudulikkud toitumisharjumused ning käib ja laseb kerge lõikuse teha ning eemaldada nn. üleliigse siis pliks-plaks tekivad kohe ka tervislikud toitumisharjumused ning kaal maagiliselt püsib ega teki tagasi? Vähemalt on su fantaasia lendav..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kust tulevad sul selliseid tobedad mõtted üldse nagu kirurgiline sekkumine?

Mõtted tulevad pea seest. Erinevatel inimestel on erinev pea ja seetõttu ka erinevad mõtted.

Kui rasva% on väga kõrge, siis on infarkti oht juba vist, ja sekkudes kirurgiliselt saab infarkti ohust lahti. Seetõttu on kirurgia täiesti arutletav teema.

Iga teema on arutletav, arutlege ja suhelge vabalt. :)

Muudetud kasutaja Low Protein Forever poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kust tulevad sul selliseid tobedad mõtted üldse nagu kirurgiline sekkumine? Mis sa arvad, et kui inimesel on puudulikkud toitumisharjumused ning käib ja laseb kerge lõikuse teha ning eemaldada nn. üleliigse siis pliks-plaks tekivad kohe ka tervislikud toitumisharjumused ning kaal maagiliselt püsib ega teki tagasi? Vähemalt on su fantaasia lendav..

Inimesed on tänapäeval mõneti üpris mugavad.Veidi trenni vaja teha ja vähem jama süüa on liiga keeruline.Pigem võtta ikka "otsetee" ja kirurgi juurde.See jah paraku ei ravi põhjust.Kui toitumisharjumused ja elustiil on valed ,tuleb kaal mühinal jälle tagasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kust tulevad sul selliseid tobedad mõtted üldse nagu kirurgiline sekkumine? Mis sa arvad, et kui inimesel on puudulikkud toitumisharjumused ning käib ja laseb kerge lõikuse teha ning eemaldada nn. üleliigse siis pliks-plaks tekivad kohe ka tervislikud toitumisharjumused ning kaal maagiliselt püsib ega teki tagasi? Vähemalt on su fantaasia lendav..

Kas sa ei lugenud täpselt, mis kirjutasin? Netis on päris palju jutte selle kohta , kus on käidud noa all selle pärast! Isegi mingi saade oli siin TV3 pealt, kus mingi mees käis kunagi noa all ära ja pärast seda rippus nahk, kuna trenni ei teinud. Sest lugenud olen inimesele pärast seda oppi on antud 2a, kus peab inimene oma söögiharjumused ja trenni ülevaatama.

http://www.tarbija24.ee/1098658/maovahendusloikus-on-paljude-jaoks-ainus-voimalus link ka jutuga, kus kirurg räägib sellest:)

Mõtted tulevad pea seest. Erinevatel inimestel on erinev pea ja seetõttu ka erinevad mõtted.

Kui rasva% on väga kõrge, siis on infarkti oht juba vist, ja sekkudes kirurgiliselt saab infarkti ohust lahti. Seetõttu on kirurgia täiesti arutletav teema.

Iga teema on arutletav, arutlege ja suhelge vabalt. :)

Nõustun sinuga LOW , see ongi täiesti suhteline oleneb sinu haigustest ja neist haigustest mis võivad tekkida:)!

Ja samas on see, et kui palju on inimesi on ka nii palju arvamusi:)!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidu rasvarakud on inimese arhitektuuris vajalikud asjad, ja kui nad eemaldada, siis võib tulevikus süsteemis tõrkeid hakata eisnema. Nimelt rasvarakkudes hoitakse D-vitamiini ja suvel saate igapäev 10 tuhat ühikut D-vitamiini ja see topitaksegi sinna rasvarakkudessem is teil on, ja muud rasv-vitamiinid ja asjad võivad ka sinna rasvaraku sisse hoiule minna, ei mäleta täpselt, kuidas sellega oli. Ja siis need D-vitamiinid vabanevad välja sealt rasva raku seest talve jooksul, ja inimene on normaalselt varustatud d-vitamiiniga talvel nõnda. Midagi sellist siis. Seega rasvarakkude eemaldamisel, võib mingid tõrked tekkida, et ei ole enam D-vitamiini võtta ega panna kuhugile vms.

Seetõttu see kirurgiline rasva eemaldamine on natuke ka ohtlik.

Tere, see on sul küll valesti meelde jäänud; rasvlahustuvate vitamiinide varud asuvad peamiselt maksas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtted tulevad pea seest. Erinevatel inimestel on erinev pea ja seetõttu ka erinevad mõtted.

Kui rasva% on väga kõrge, siis on infarkti oht juba vist, ja sekkudes kirurgiliselt saab infarkti ohust lahti. Seetõttu on kirurgia täiesti arutletav teema.

Iga teema on arutletav, arutlege ja suhelge vabalt. :)

Tore, et sa isehakanud spetsialiste, kellel puudulikud teadmised, tagant õhutad, aga on teatud grupp inimesi keda õhutama ei peaks enne kui suust midagi arukat tulla võib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei maksa kutiga vaielda, tal on nad rasvarakkudes ;)

Näiteks siin tehti uuring, kus leiti inimese rasvkoest vitamiini:

Ma mäletan, et lugesin kunagi kusagilt, et tõepoolest rasvarakkudesse pannakse D-vitamiini, ja ülejäänud rasv-lahustuvad vitamiinid pannakse maksa sisse, kuid ma ei leia seda uuringut enam.

Mul on muidu ükskõik, kus kohas seda vitamiini varundatakse, viitsite tooge mõni viide, et ei asu rasvkoes seda vitamiini, kui ei viitsi tuua, siis pole ka hullu. Minu tood juhulink igatahes ütleb, et asub raskoes küll. Ega neid uuringuid ei maksa uskuda, see link võib ka valetada, tooge parem link siis lihtsalt ja lähme edasi :)

--

Eilsega tekitasime 2 blogi siia saidile juurde, paraku ajutiselt asuvad need vales kataloogis, järelikult täiesti normaalne suhtlus juba on, ammu pole 2 blogi päevaga juurde tekkinud. Seega 5 blogi oli eile aktiivsed, vaja on veel 11 tekitada, siis võib öelda, et suhtluskultuur on normaalne juba. ;)

--

Tore, et sa isehakanud spetsialiste, kellel puudulikud teadmised, tagant õhutad, aga on teatud grupp inimesi keda õhutama ei peaks enne kui suust midagi arukat tulla võib.

Sa oleks nagu ma õpilane, kasutad samu võtteid mida mina juba. Seejuures arened iga postitusega aina veenvamaks ja professionaalsemaks.

Muudetud kasutaja Low Protein Forever poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tahad enda jaoks fotopäevikuna teha siis soovitan kasutada nootri.com lehekülge, tõmba äpp ka telefoni. Ära lihtsalt kuhugi oma pilte saada seal, see on ühe kindla toitumisnõustaja leht ja kui saadad, siis saad raha eest soovitusi alles. Ma kirjutasin sulle postkasti ka, et ma saan/pean veel sama asja tasuta tegema :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma hakkan 8. juulil oma toidupäevikut tegema .Teen oma blogi siin foorumis :D

Toidupäevik ikka siis nii öelda Toitumiskava järgi? :)

Kas ka 8 august on trennipäev ka esimene?:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei,

Mõistan täitsa su probleemi. Ise olin hiigelaegadel 96kg ja 176cm pikk. Hetkel olen aktiivse eluviisi peal ja nüüd on selline püsiv 70-73kg kehakaaluks.

Käin tihedalt jõusaalis (Revalis) ja kõik otsad kui linnas liigun olen vahetanud ratta peale. Soovitan sul kindlasti eemale hoida alkoholist (siidritest jms.) ja magusast. Hakka jälgima, mida sööd ja palju vett tarbid. Kui oled ise valmis muutusteks, siis tulevad need ka kergelt.

http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/35205-kaalu-probleemid-ei-alane-mitte-mingit-viisi/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks me kõik toetame, kuna me oleme dieedil vähemal või suuremal määral.

Vaatan, et hiljuti üks blogiline Urtz läks kaduma oma blogiga, soovitan ikka tagasi tulla blogima peagi, et toetust jätkub ja puudus ei tule.

Ise olen ka dieedil ja tean, et omajagu keerukust sellel on. Vaja on psühholoogiliselt saada õigesse lainepikkusesse end elus, siis dieet ka häälestub sujuma. Kuid stress ja muud asjad ikka saavad võitu teinekord ja dieet seetõttu ei suju nii hõlpsalt.

Alkohol-i tarbimisel peaaegu enamasti minnakse ülekaloraashi, see on peamine põhjus miks alkoholi võiks harvem tarbida. Kui jood viina, siis peale jood ju mingit morssi, ja kui jood lahjat õllet/siidrit, siis jällegi sööd küpsiseid jms-st kõrvale- kogu joogiõhtu menüü tõmbab 1500+ kalorisse, mis on tavapärase õhtusöögiga (500 kal) võrreldes 1000 kaloriline lisa.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

[RiinaSolo] saadan sulle homme lingi kus ma iga päev oma toidupäevikut pean fotodega.

[ise]miks ma pean jälgima kui palju ma vett joon?

Tänud kõigile kes mind toetavad

Öeldakse, et peab jooma kuskil 1,5L vett päevas ja ülejäänud 0.5 saab toitainetest.

http://www.treenitargalt.ee/milleks-vajame-vett/ üks tark link:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tehke normaalsed foorumi-põhised plogid sinna kataloogi:

http://forums.fitness.ee/index.php?/forum/90-blogid/

Muidu minul pole järgmised kuu aega enam aega, et konsultatsioone anda blogijatele, presidentidele, treeneri-junsudele ega teistele, selle ajani asendavad mind teised siin.

Sest mul on väga raske treening-tsükkel kuu aega nüüd algamas. Proovin ka kaalu langetada 500-600 grammi selle kuu aja jooksul, mis pole samuti kerge.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui soovite tagasi-sidet rohkem, siis olge julged ka blogima.

Blogides on kõik sõbralikud ja abivalmid.

Kuigi noh, aeg-ajalt ülemeelikuid seal ka liigub.

Näiteks öeldi hiljuti ühe blogi kohta, et selle kirjutaja on mõttetu, ja kirjutaja sulges blogi seejärel.

Selliseid aga ignoreerime lihtsalt, ja kasutame muid tehnikaid.

Oluline on alati ise olla professionaalne, ning ka optimistlik :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×