Jump to content
Cätu

Kodune treening

Recommended Posts

Tere!
Olen 24 a /166-167 CM pikk/kaal 50- 52kg.

Küsiks siis nõu, kuidas alustada kodust treeningut.

Sooviks kaalu , lihseid ja kõhtu trimmi saada.

Oleks tore ,kui keegi saaks miskit nõus anda,:)

Tänud ette:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest UrmoPaju

Tere! Ma küll ei ole mingi tark, aga paar soovitust: vaata toitumine üle, tee kõhulihaseid, kükke kas ilma raskuseta või kui on siis hantlid käes või veepudelid. Kükk peaks treenima reisi ja tuharat. Kätele saad ka teha kui on siis hantlitega ja kui ei ole siis veepudelitega. Õlale nt raskusega sirgete käte tõsted ette ja küljele. Seljalihaseid peaksid ka kindlasti tegema, aga kuidas, jään vastuse võlgu, mõtlen just alaselga, kuna olen kuulnud et kõht ja alaselg käivad käsikäes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere! Ma küll ei ole mingi tark, aga paar soovitust: vaata toitumine üle, tee kõhulihaseid, kükke kas ilma raskuseta või kui on siis hantlid käes või veepudelid. Kükk peaks treenima reisi ja tuharat. Kätele saad ka teha kui on siis hantlitega ja kui ei ole siis veepudelitega. Õlale nt raskusega sirgete käte tõsted ette ja küljele. Seljalihaseid peaksid ka kindlasti tegema, aga kuidas, jään vastuse võlgu, mõtlen just alaselga, kuna olen kuulnud et kõht ja alaselg käivad käsikäes.

Alaselga saab teha kui oled kõhuli võimlemis matil ja teed keretõsteid või kui on fitnesspall( täispuhutav), oled kõhuli seal peal, jalad kuskil kapi all ja teed ka kere tõsteid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitaks veel teha rinnalihast, nt. kätekõverdusi . Kui vorm kannatab siis teha maas kui ei siis kas põlvedel või toetudes kaks kätt seinale. Peaks juhtuma et on olemas hantlid või veepudelid saab teha ka surumist, oled põrandal selili ja surud raskust ülesse.

Tegelt peaksid tegema tervet keha, sest ühte lihasgruppi eelistades ja teised väljajättes võid omale teha rohkem kahju kui kasu.

Toitumist peaksid ka jälgima.

Edu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

youtube'st leiad erinevat masti treeningkavasid. Seda küsimust on siin ennegi küsitud, otsing võiks sobivaid vastuseid anda.

"Otsid terminit kodune treening tagastas 48 tulemust"

Muudetud kasutaja salasilm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

youtube'st leiad erinevat masti treeningkavasid. Seda küsimust on siin ennegi küsitud, otsing võiks sobivaid vastuseid anda.

"Otsid terminit kodune treening tagastas 48 tulemust"

Jah, kaalustalla.ee meeskonna poolt on juutuubis saadaval jõuharjutused nii jõusaalis kui ka kodus ja lisaks veel venitusharjutusi.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere! Olen 16.aastane ja ma pole algaja olen trenni teinud kodus juba pea 3 kuud
küsimus aga selles : Kas süsivesiku pulber

Trauben Zucker

aitab kuidagi lihaseid suurendada või taastada samal ajal kui teen trenni ja pärast seda tarbin :)
ja mul oleks vaja uusi chest orkoute millega treenikisin oma rinnalihaseid rohkem mul on kodus
üks dumbbell lahti võetav kuni 13 kg :) aidake palun !
aitäh.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×