Jump to content
Guest lisett93

Trenn ning toitumine - palun nõuandeid

Recommended Posts

Holger, olete võtnud kirjutada paljudest olulistest asjadest. Hinnatav.

Püüdkem teha seda veelgi korrektsemalt, et ka minusugused nokkijad täis rahulduse saaks:)

"Vahest" vs "vahel", näiteks, on päris suur vahe - sisulise poole pealt.

"Enda kogemustest võin öelda, et kuigi vahest tahaks justkui kauem magada,.."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teeme nii, et mina kirjutan nii hästi kui mul oskust/viitsimist/aega on ning kui sul on igav, siis otsi üles grammatika vead ja pane artikli kommentaaridesse kirja. Kui lehe omanikud arvavad, et tekst vajab korrigeerimist, siis teevad muudatused ära. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas see teooria on ikka nii lihtne? Siin üks mees testis 5000kcal päevas kolm nädalat ja matemaatiliselt pidi juurde võtma 7,3 kg, aga võttis ainult 1,3 kg. Kuhu see ülejäänud 6 kilo jagu energiat kadus?

http://live.smashthefat.com/why-i-didnt-get-fat/

Teine osa tal kah tehtud, nüüd sõi põhiliselt süsikaid, võttis 7 kg juurde ja vöökoht läks paksuks.

http://live.smashthefat.com/5000-calorie-carb-challenge-day-21/

Ise lisasin kah üheks kuuks leiva tagasi menüüsse ja võtsin kuu ajaga 5 kg juurde, kõik pekina vöökohale. Haige teema see ikka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teine osa tal kah tehtud, nüüd sõi põhiliselt süsikaid, võttis 7 kg juurde ja vöökoht läks paksuks.

http://live.smashthefat.com/5000-calorie-carb-challenge-day-21/

Ise lisasin kah üheks kuuks leiva tagasi menüüsse ja võtsin kuu ajaga 5 kg juurde, kõik pekina vöökohale. Haige teema see ikka.

Hah, ära tee nalja mees. Kulturistid võtavad ühe banketiga ligi 10kg juurde, arvad, et kõik pekk või? Ei see pekk sull nii lihtsalt tule ning törts leiba siia sinna ei kasvata sulle mingit 5-t kilo pekki.

Parem loe see läbi:

http://www.kaalustalla.ee/blogi/kehakaalu-koikumised/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Kiirelt sirvides, on näha, et selle isiku eksperimendi/blogi alguses ta kirjutab enne alustamist oma arusaama asjadest. Kirjutab, et LCHF on ülihea ja muu on ülihalb. Ja täpselt nii lähebki, kui lugeda tänaseid viimaseid postitusi. Arvan, et talle meeldib näidata rahvale, et tema ennustus pidas paika. Ja selle saavutamiseks, manipuleerib ta kaloraashi hulgaga, kuid rahvale kirjutab seda, mis oli plaanis kirjutada.

Järgmine eksperiment läheb Jaanuaris 2014 täpselt nii nagu ta ennustab:

For me the journey of proving a calorie is not just a calorie when it comes to eating food is not over. In September I will be doing another 21 day 5,000 calorie challenge with refined and sugary carbohydrates and in January 2014 I will be doing it with just natural carbohydrates, where I will go into more detail about how our body interacts with food. My hypothesis at the moment is that with the refined and sugary carbohydrates challenge I’ll put on a ton of weight and with the natural carbohydrate challenge I’ll put on a little more weight than this high fat challenge, as natural carbohydrates can cause more biochemical ‘limescale’ than natural fats.

5000 kalorit mistahes energiat peaks füüsika-seadustele alluma, seetõttu väheusutav on tema teooria, et LCHF-iga võttis ta kaalust alla 5000 kaolri peal.

Vaatasin, mida ta 5000 kalori juures sõi, ja enamik toitu oli pähklid, võib-olla siis arvutas ta pähklite kaloraashi valesti või lasi need seedimatult välja, siis oli tegelikult 5000 kalori asemel 2000 kalorit. Või muu selline seletus. Pähkli menüü näis olema selline:

Breakfast – Scrambled eggs with salmon and green beans
Snack – Walnuts
Lunch – Mackerel with green beans
Snack – Pecans
Dinner – Topside beef steak with green beans
Snack – Almonds

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise lisasin kah üheks kuuks leiva tagasi menüüsse ja võtsin kuu ajaga 5 kg juurde, kõik pekina vöökohale. Haige teema see ikka.

Pekk tekib energiaülejäägist, mitte kindlatest toitudest.

Selliste ekstreemsuste harrastamine nagu mingite kindlate toitude ärakeelamine oma menüüst on pehmelt öeldes absurd.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pekk tekib energiaülejäägist, mitte kindlatest toitudest.

Selliste ekstreemsuste harrastamine nagu mingite kindlate toitude ärakeelamine oma menüüst on pehmelt öeldes absurd.

Las ta siis tekib. Tõsi ta on, et kui ma asendasin hommikuse muna ja peekoni ja salati võileibadega, siis mõnikord ma sõin 6 rukkipala või, vorsti ja juustuga ja lõpetasin ainult sellepärast, et leib sai otsa või läks muud moodi kiireks. Kõht küll täis ei saanud.

Ütleme siis nii, et ma olen tervailjasõltlane ja mõõdukalt seda tarbida ei suuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Las ta siis tekib. Tõsi ta on, et kui ma asendasin hommikuse muna ja peekoni ja salati võileibadega, siis mõnikord ma sõin 6 rukkipala või, vorsti ja juustuga ja lõpetasin ainult sellepärast, et leib sai otsa või läks muud moodi kiireks. Kõht küll täis ei saanud.

Ütleme siis nii, et ma olen tervailjasõltlane ja mõõdukalt seda tarbida ei suuda.

Proovi kartulit. Olen enda jaoks selle taas-avastanud ning väga rahul hetkel. Kaloreid on vähe, seega saab korraga rohkem lubada ning täidab hästi kõhtu. Ei maksa ka mitte midagi pm. Kellel toiduarve liiga hull siis kartulit sööma. 23 senti kilo. :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sööd 4-5g keha kg kohta, siis paisud nagu jay cutler. Seda ka esimese aastaga aint... Reaalselt peaks ta minema energiaks ja sama moodi kui üleliigne kcal, siis rasvaks... Oleks see nii lihtne, siis oleks pool eestis kulturiste täis... Rasvu ei peaks ka sööma :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ehitusmaterjali liiga palju, siis mis sellega tehakse keha poolt? "Ehitatakse rohkem" või muundatakse energiaks? Ja kui energiat üle, siis mis edasi?

Jah, aga pigem jääks valgust üle kui keha ei saaks areneda, et ei ole ehitusmaterjali. Niikuinii kui 400g valku päevas süüa, ei muutu see kõik otse lihasteks, niimoodi oleks tõesti meil maarjamaa härgasi täis. Päevast päeva makarone süües on kasv kindlasti väiksem ja lihaste ehitus väiksem. Kalorid loevad enivei.

Mina arvan, et pigem jäägu valgust üle kui puudu ja ei ole maksimaalset arengut. Muidugi kuidas trennid sealjuures toimivad on juba teine asi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×