Jump to content
Fdvk

Fred Vunk blogi

Recommended Posts

Siis oleks jah jama :D.

Kõhuviiruse tagajärjel on mul võib-olla tekkinud laktoositalumatus. Lugesin selle kohta ja mul võib olla Sekundaarne laktoositalumatus - "Sekundaarne laktoositalumatus on tingitud peensoole ajutistest kahjustustest, mis võib omakorda olla tekkinud alatoitumise, tsöliaakia, peensoolepõletiku, gastroenteriidi või teiste haiguste tagajärjel. Sekundaarset laktaasidefitsiiti esineb ka beebidel ja väikelastel soolehaiguste järel. Haigusnähud kaovad tavaliselt 2–4 nädala jooksul".

Loodan, et on selle sekundaarse laktoositalumatusega tegemist, kuna ilma piimata küll ei tahaks olla :(.

Täna proovisin poseerimist ja vaatasin, et vasakul pool keha olevat lihaseid on nagu kergem kontrollida kui parempoolseid. Mõned päevad veel aega harjutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tekkis endalgi täpselt see nn. sekundaarne laktoositalumatus kui Türgis käies sain külge korraliku kõhupisiku. Miski kuu aja möödudes oli asi jäädavalt korras, vahepeal keerasin piima toodetel kraani üpriski kinni. Nüüd ~2 kuud hiljem taastund täielikkult piimatoodete tarbimine ja ei anna märkigi sellest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Edu võistlustel ning ootame kindlalt pikka posti pärast võistlusi :D Kuidas toitunud oled enne võistlusi? Pisikene dieet ka või ikka tavapäraselt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega ma suure jutuga mees ei ole, aga proovin siia miskit kirja saada.

Noo toitumist ma jälgin nagu kogu aeg nii ja naa.

Et põhitoiduks on mul kana olnud juba pea aasta aega. Vahel ka kala ja sealiha sekka.

Aga enne võistlusi nüüd jah natukene jälgisin pingsamalt, et vähendasin süsivesikuid.

Nüüd viimased poolteist nädalat olen hommikusööki vahetanud kaerahelveste vastu + valk.

Aga no vahel läks käest ära ka,et sai halbu asju söödud.


Aga võistlustest siis.

Väga huvitav kogemus ja mulle meeldis.

Nägin ära veel Eesti suured legendid.

Peaks mainima,et Vähi triitseps on küll teiselt planeedilt :D Väga võimas.


Hommikul ärkasin siis määrisin end grimmiga kokku - väga tüütu tegevus lisaks veel see karvade eemaldamine.

Esimest korda ajasin jalgadelt ja kätelt karvad maha ning kodus hakkas nii külm,et pidin püksid jalga panema :D.

2 tundi enne võistlust sai veel 1 kiht grimmi pandud, et tumedam jääks. Täitsa kena vist oli.

Närv oli päris suur, laval olles süda käis päris kiirelt, aga kui juba andmiseks läks siis läks see nagu meelest ära.

Lõuatõmbed siis sain 27( protokolli järgi) ise ei oleks neid 2 viimast lugenud, kuna jalad tõusid ette vms.

Peale seda oli sõudmine.. oeh kõige raskem asi üldse:D

Alustasin liiga kiirelt, mõnda aega oli ajaks 1.31 500m aeg siis, aga plaanis oli 1.35-1.40 juures hoida seda, et liiga ribadeks ei tõmbaks ennast.

Sõudmise distantsiks sain 477m, ehk siis 3as koht sõudmises, esimene oli 491m ja teine 481m.

Peale seda oli ikka päris hull olla.. ja läksin edasi rööbaspuule. Seal tuli 30 kordust, mis on nii enam vähem.. oleks ikka rohkem tahtnud. Jagasin esimest/teist ühe teisega, kes tegi ka 30.


Lõuatõmbed - 27

Sõudmine 1.30 - 477m

Rööbaspuul -30


Kehavooru kohta ma ei oska õelda, kas läks hästi või mitte, ma seda protokollist välja lugeda ei oska. Ehk keegi targem oskaks mind valgustada selle asjaga.

Auhinnaks sain karika ja kinkekaardi, mille üle väga õnnelik olen.

Hea tunne tuli ikka sisse, kui kätte sain need.. ära minnes oli nägu naerul :D

Üritus oli väga huvitav ja no.. esmakordne minu jaoks, et tulevikus võib isegi veel proovida.

Naised olid väga ilusad seal :) Selliste kehadega naisi võiks meil ikka rohkem olla.

Küsimusi on siis laske tulla :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kehavooru kohta ma ei oska õelda, kas läks hästi või mitte, ma seda protokollist välja lugeda ei oska. Ehk keegi targem oskaks mind valgustada selle asjaga.

Protokollist ei saagi välja lugeda, et mitmes sa võrreldes teiste athlietic fitnessi võistlejatega kehavoorus olid, sest sa olid üksi eraldi kategoorias (meesjuuniorid) ja teised 4 kutti omaette kategoorias (mehed) ning omavahel nende kategooriate võrdlemist ja pingeritta panemist polnud. Aga su lõuatõmbed, sõudmine ja rööbaspuul surumine oli küll nii kõva, et kui oleksid nendega samas kategoorias olnud, siis oleksid ilmselt päris kõrgele kohale tulnud...võimalik, et isegi võitnud.

Mind ennast pani imestama, et Imre Uibokandi sooritus lõuatõmmetes ja rööbaspuul suht nõrk oli, aga kokkuvõttes ikka esimeseks tuli. Ja mis Harri Indusel sõudmisel juhtus?..ta nagu üldse ei pingutanud...seda näitab ka tulemus..vaid 272 meetrit. Mingi jalavigastus, mis ei luband sellel alal pingutada?

Muudetud kasutaja marti384 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea, ta algul tõmbas normaalse tempoga ja siis hakkas järsku rahulikult tõmbama.

Mu meelest tal algusest peale oli sõudmise tempo nõrk ja jäi kohe maha teistest...ju mingi häda alakehaga oli, Ei tahaks uskuda, et ta seepärast sõdmises tagasi hoidis, et rööbaspuudel jõudu jätkuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mu meelest tal algusest peale oli sõudmise tempo nõrk ja jäi kohe maha teistest...ju mingi häda alakehaga oli, Ei tahaks uskuda, et ta seepärast sõdmises tagasi hoidis, et rööbaspuudel jõudu jätkuks.

Indus on vist iga võistlus samamoodi teinud, keegi teadis mainida. Ei tea kas vigastus või lihtsalt ei paku see ala talle pinget/ei jõua/ei viitsi vms. :P

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Indus on vist iga võistlus samamoodi teinud, keegi teadis mainida. Ei tea kas vigastus või lihtsalt ei paku see ala talle pinget/ei jõua/ei viitsi vms. :P

Või taktika, et end mitte ära väsitada. Nahhui rapsida, kui hiljem dipse teha ei jõua :) Aga hämmastav oli tõesti

...ja Õnnitlused hr. Vungile

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Või taktika, et end mitte ära väsitada. Nahhui rapsida, kui hiljem dipse teha ei jõua :) Aga hämmastav oli tõesti

...ja Õnnitlused hr. Vungile

Pigem võiks just sõudmist täiega teha kui et säästa end dipside jaoks, sest sõudmine annab üksi 1/3 kogu punktisummast. Lõuatõmme ja dipsid aga annavad kahepeale kokku 1/3 lõpp-punktidest. ning siis veel 1/3 on poseerimise punktid.

Ilmselt sama taktika viis ka Imre võiduni meeste katis, Ta sai nö alavõidud sõudmises ja poseerimises ning sellest piisas, et vaatamata lõug+dipsid viimasele kohale ikkagi kokkuvõttes võitja olla.

Muudetud kasutaja marti384 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pigem võiks just sõudmist täiega teha kui et säästa end dipside jaoks, sest sõudmine annab üksi 1/3 kogu punktisummast. Lõuatõmme ja dipsid aga annavad kahepeale kokku 1/3 lõpp-punktidest. ning siis veel 1/3 on poseerimise punktid.

Ilmselt sama taktika viis ka Imre võiduni meeste katis, Ta sai nö alavõidud sõudmises ja poseerimises ning sellest piisas, et vaatamata lõug+dipsid viimasele kohale ikkagi kokkuvõttes võitja olla.

Olen nõus, aga kuidas seletada Margo Kuiva neljandat kohta. Lõug ja dips ruulisid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud kõigile :)
Kuulsin ja seal võõrast häält enda nime karjumas :D

Laval olles tegelt väga nagu aru ei saa, mis mujal toimub. Isegi see õhtujuhi jutt läks kõrvust mööda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Athletic Fitness men

  1. Nicklas Grundt Hansen – DEN
  2. Tommi Lamminaho – FIN
  3. Dennis Johansen – NOR
  4. Daniel Falkmo Dreier – NOR
  5. Stein Ove Nyvoll – NOR
  6. Ants Varblane – EST
  7. Imre Uibokand – EST
  8. Fred Vunk - EST

Põhjamaade MV-ks valmis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane trenn siis.. ei o sanud kuskilt nagu alustadagi täna.

Kangi tõmbed vastu kõhtu 60kg 2x8, 80kg 3x6, 60kg 3x8

Eeskükk 60kg 4x6

Mingi random jalapress TLÜ jõukas, mida ma enam elusees ei kasuta. 180kg 3x6

Reie esiosa 25kg x18,35kgx14, 45x10, 50x8, 55x6, 55x4, 50x4, 45x5, 35x5, 25x8

Lõuatõmbeid 5 minutit - 50

Sõudmine 5minutit - vahemaad ei tea, kuna TLÜ jõukas ekraan ei tööta

RÖöbaspuud 5min - 70või 80 ei mäleta

10min pausi

Tegin athletic fitnessi läbi

20 lõuatõmmet 55seki

Sõudsin 1.30 ei tea palju.. ekraane ei tööta

Rööbaspuul 40

Ehk siis kõige kõvem tõmbe tempo vast polnud, kui rööbaspuud jõudsin nii palju teha.

HOmme siis golden gym'i, kuna seal esimene k ord tasuta siis saab ära käia.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas muidu sa enda vormi hindad? :)

Vaim valmis laupäevaks?

Kõrvalt vaatajana see ikka päris karm andmine .

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ennast on väga raske hinnata, kuna ma veel algaja, aga tahaks paremaid tulemusi teha, kui EMV'l, aga eks seda näha ole.

Neljapäeva vastu pidama ja siis reedel saab puhata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain õigesti aru, et uus formaat selline: 1 minut lõuatõmbeid+1.30 min sõudmine + 1 minut dipse?

1.30 aega lõuatõmmete jaoks, siis lähed otse sõudma, 1.30 sõudmine, 30 sek pausi pärast ja siis dipse teed kuni jaksad (üks 3 sek paus on lubatud pukilt lahkumata).

Fred on väga tubli, jõuvoorud väga kenad, meesteklasis täitsa topis. Esimese võistluse kohta väga hea ning eks ta alles saab kogemusi ja näeb, mida tal vaja arendada. :)

Siit võib näha Norrakate Af tulemusi uute reeglite järgi. c peaks olema lõug, D dipsid ja Row sõudmine. Need esimesed lahtrid on seal poseerimised ja vahekokkuvõtted.

NM2013D1.pdf

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×