Jump to content
Fdvk

Fred Vunk blogi

Recommended Posts

Väga hea tulemus. Ma proovisin täna uuesti, aga üleeile tehtud seljaharjutuste tõttu polnud vast selg veel ära taastunud. Tuli hoopis kehvem tulemus.

Aga minu arust väga hea trenn, 20 minutiga saab selja täiesti läbi võtta.

Palju sul aega läks?

Oleks parema tulemuse teinud, kui rohkem lõuatõmbeid teeks.

Ajaliselt ei oska õelda, aga pausid üle 1 minuti ei läinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimasest postitusest pea 2 kuud möödas. Suvel oli trennniga nii nagu ta oli.. Nüüd jälle uue hooga.

Üritan nüüd vaikselt kaalu tõsta, et natuke lihast juurde saada..

Väga kerge see kaalutõstmine polegi, peab jooma neid kaloreid juurde siis vähe lihtsam, ei tahaks liiga pekiseks ka minna kaalutõusuga.

Trennid 5 päeva järjest, vahel 2x päevas trenn, kuna tööga seoses ei saa vahel neljapäeviti või reedeti trennis käia ning nv on jõusaal kinni.

Trenni teen TLÜ jõusaalis enamasti, vahel harva ka kosel.

Suvel mõtlesin, et osalen ka fitness5'el, aga kuna kükk on veel nõrk siis ei hakka sinna ronima eesmärgiks võiks olla ikka koht #1.

Täna oli jalapäev

Eeskükk 70kg 4x8

Tagakükk 100kg 2x8, 110kgx6, 120kgx6

Reie tagaosa 70kg 4x15

Väljaasted hantlitega 25kg + reie tagaosa masinal

Säär ja kõht, selg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hehe :) Päris paljusid on see Fitness 5 huvitama hakanud, samuti ka ennast. Mul on täpselt sama probleem kükiga. Olen alates aprillist väljas streeti teinud ja tunnen end suht enesekindlalt dippides ja lõuatõmmetes, jalgu ma ka väga skippinud ei ole, aga siiski enda keharaskusest 150% kindlasti hetkel ära ei küki. Selleks on kindlasti jõusaali abi vaja. EHk kolin ka varsti jõusaali ära kuna see Eesti ilm hakkab olema väga MÄRG, siis on tunduvalt mugavam jõusaalis trenni teha.

On sul mõtteid ka, et kuidas eraldi Fitness 5 jaoks treenima hakata või jätkad rutiinset jõusaali trenni nagu tavaliselt?

Muudetud kasutaja Timpss poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovida võiksite ikkagi, kui muud näitajad head. Kükk on paljudele raske ja neid, kes 0 saavad on ikka olnud. Protokolle võite ju vaadata ja ennast esimeseks ennustada, aga mis võistlusel toimub, seda ei tea kunagi. Rootsis nt dipsides tegi üks mees alati vähemalt 45 ära võistlustel ja tol korral kukkus 30 peal alla, sinna ta esikoht läks ka. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõstan siin kaalu, hetkel seal 83-84kg vahel. Pole lihtne tegevus.
Jõudu vaikselt tuleb, aga küki vorm(raskused) pole ikka see, mis ta olla võiks, aga aega on seda arendada.
Harjutan veel klassikalist tõstmist. Hetkel näitajad rinnalevõtt 90kg, rebimine 60kg.
Rebimist pole veel julgenud suuremaga teha, tasa ja targu.

Eeskükk hetkel 90kg 3x5
Tagakükk 120kg tuleb 5x5 ära

Jõutõmmet pole mitu kuud teinud, aga nüüd hakkan jälle tegema.

Surumine kaldpingil 90kg 3x5

Lõuatõmme 50kgx1

Dips 90kgx1

Sellest video ka. Hetke jõunäitajad siis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korralik raskus! Tundub päris hea rööbaspuude pukk olevat. Mul Nõos nii lai, et rikkus rinnaku ära ja nüüd mitu aastat pole korralikult saanud rööbaspuid teha. Eks üks asi oli see ka, et lasin nii sügavale kui liigesed lasid :D. Sul ei ole rinnaku probleemi olnud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korralik raskus! Tundub päris hea rööbaspuude pukk olevat. Mul Nõos nii lai, et rikkus rinnaku ära ja nüüd mitu aastat pole korralikult saanud rööbaspuid teha. Eks üks asi oli see ka, et lasin nii sügavale kui liigesed lasid :D. Sul ei ole rinnaku probleemi olnud?

Kusjuures, just suht ebamugav.. aga no seal õnneks läheb ta peenemaks, et saab teha küll.

Õnneks ei ole.. Kodu jõusaalis ja koolis õnneks ei ole väga laiad.

Täna oli

Rebimine 50kg 5x3

Snatch pull 100kg 3x3

Eeskükk 90kg 3x3 Nõrgaks jäänud eeskükk mul.

Väljaasted kang peakohal 40kg 4x16(sammu)

Reie tagaosa masinal 4x15

Plank + selja hoidmine ja venitused ja rullimine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väike update.. Sain prügiautolt löögi vastu säärt ja nüüd jalgade treenimisega suht tuuga..
Käisin EMOS ära ja seal õeldi, et luu terve, aga lihas on kõva löögi saanud. Säärt ei saa üldse pingesse panna.
Ei kujuta ettegi, kaua sellest taastub, sest hetkel kõnnin nagu mingi sant.

Kerge masnedus tuleb ikka sellise asjaga. Just hakkasid rekordid tulema ja raskused tõusma.
Plaanisin kevadeni kaalu ka tõsta, aga kuna treeningkoormus enam nii suur ei ole siis vist pole mõtet kaalu tõsta, kuna jalad jääks kõvasti maha.
Ma nüüd ei teagi kohe, mis edasi teha.. Ülekeha käin ikka treenimas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere õhtust.

Uuendan ka oma blogi üle kahe kuu. Poolteist kuud olin praktiliselt trennita, vigastuse, haiguse ja töö pärast.
Uuel aastal uue hooga. Üritan treenida vähe targemalt, et vältida vigastusi.

Tulemas on pingelised ajad, viimased eksamid, suve alguses ülikooli lõpetamine loodetavasti.

Uuel aastal hakkasin kasutama vihikut, et trennid üles kirjutada, et paremini oma progressi jälgida. Ei jõua igat trenni ka siia ülesse kirjutada ning pole mõtet ka.

Trennidest tahaks teha rohkem video materjale ning loodetavasti ka videoblogi kunagi hiljem nagu Aesthetic Projecti kutid teevad. See mõte mul juba aasta peas olnud.

Täna sai enne trenni natuke liiga kange kohv tehtud, trennis tõmbas kõva poweri sisse, aga tegin liiga intensiivselt ja tõmbas päris uimaseks ära.

Väike video ka instagramist selle teksti juurde.

https://www.instagram.com/p/_9FkKTB-Lg/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere õhtust.

Uuendan ka oma blogi üle kahe kuu. Poolteist kuud olin praktiliselt trennita, vigastuse, haiguse ja töö pärast.

Uuel aastal uue hooga. Üritan treenida vähe targemalt, et vältida vigastusi.

Tulemas on pingelised ajad, viimased eksamid, suve alguses ülikooli lõpetamine loodetavasti.

Uuel aastal hakkasin kasutama vihikut, et trennid üles kirjutada, et paremini oma progressi jälgida. Ei jõua igat trenni ka siia ülesse kirjutada ning pole mõtet ka.

Trennidest tahaks teha rohkem video materjale ning loodetavasti ka videoblogi kunagi hiljem nagu Aesthetic Projecti kutid teevad. See mõte mul juba aasta peas olnud.

Täna sai enne trenni natuke liiga kange kohv tehtud, trennis tõmbas kõva poweri sisse, aga tegin liiga intensiivselt ja tõmbas päris uimaseks ära.

Väike video ka instagramist selle teksti juurde.

https://www.instagram.com/p/_9FkKTB-Lg/

Väga hea, väga hea - katsu ikka vahetevahel meid kursis oma treeningute ja tegemistega hoida B) !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei hei! Pole jälle tükk aega midagi kirjutanud.
Vahepeal sai treeneri koolitusel käidu oma teadmisi kinnistamas. Sügisel saab alles eksamit sooritada. 
Lõputöö on veel lõpusirgel ning trennid sujuvad hästi.
Hetkel olen mõned nädalad veel dieedi peal ning varsti hakkab siis clean bulk pihta.
Clean bulkiga tahaks ikka oma nõrkasid külgi rohkem arendada.

2900kcal peal hetkel kaal langeb vaikselt.

Väike vormipilt ka hetke olukorrast.

 

Muudetud kasutaja Fdvk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere Fitnessi rahvas.

Üritan nüüd vaikselt ka videosid tootma hakata. 
Esimese seljapäeva videoga sain hakkama, kuid kvaliteet pole just kõige parem. Peab ikka 4K videosid tegema.
Igasugune kriitika oodatud, et mida paremini ja mis võiks juures olla.

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna proovisin trennis 2 väikest Bring Sally Up Challenge'it ka. 
Esimene katse oli lõuatõmmetega, kus failisin. Selle tahaks mingi aeg lõpuni teha, aga zelluloosis väga häid torusid pole.

 

Teine katse oli 50kg Kükk. Jalad olid päris kutud pärast seda.. ning tehnika lagunes lõpus päris mõnusalt ära.

 

Soovitan kõigil proovida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist!

Nädalavahetusel sai osaletud FitGames'idel. Ütleme nii, et ülimalt tore ettevõtmine ja mõnus seltskond. Kõigil, kel soov end proovile panna siis see on midagi teile.
www.fitgames.ee  
Osalesin 2 Etapil, mis koosnes 30x Triits Tagatoengus, 16kg Sangpomm rebimine ilma hoota ning 30x 9kg wallballs. Päris läbi võttis.
Kokkuvõttes sain 4nda koha ajaga 15.09 ning esimene koht oli 10.12 ajaga, et arenguruumi on :D

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×