Jump to content
muscleup

Kõhuga probleem

Recommended Posts

Olen vormis , 2 aastat trenni teinud , lihased on päris on normaalsed juba ja rasva ka eriti ei ole ainult natukene kõhu peal ja mureks on see ,et nagu kõht on punnis nagu väljas milles probleem võib olla ? On mul lihtsalt selline kehaehitus ? , eluaeg selline olnud mis ei ole päris sale vms aga viimaselajal palju suuremaks läind , kas kõhulihaste tegemisest ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võib küll olla lardoos :huh: mul on olnud koguaeg seljavalud , alaseljas ja rohkem ülaseljas. Aga kas muidu sellele on mingi ravi ka või midagi ? :o

Muudetud kasutaja muscleup poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korrigeerivad harjutused rühi parandamiseks on parim variant, ehk siis erinevad kerelihaste harjutused nõrkadele kohtadele. Lisaks puhkelolekus tuleks jälgida selja asendit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ehk siis peaks näiteks tegema alaseljalihast ja küljelihaseid ja neid harjutusi , 2 aasta jooksul ma olen kõige vähem või pm pole teinudki korralikult küljelihaseid ja alaselga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pilatese treening on lordoosi ja rühi vigade parandamise ja seljavalude ravimiseks-ennetamiseks üks kõige tõhusamaid asju maailmas.

Lihtsalt lihaste treenimisel ei pruugi mingit efekti olla.

Mis on su pikkus ja talje ümbermõõt? Talje võiks olla tervel mehel alla poole pikkusest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pilatese treening on lordoosi ja rühi vigade parandamise ja seljavalude ravimiseks-ennetamiseks üks kõige tõhusamaid asju maailmas.

Lihtsalt lihaste treenimisel ei pruugi mingit efekti olla.

Mis on su pikkus ja talje ümbermõõt? Talje võiks olla tervel mehel alla poole pikkusest.

Jooga ka ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli kunagi sama probleem, magu oli ees mis kole. Peamisteks probleemideks oli et tegin kõhulihast raskusega ja MUIDUGI TOITUMINE :D . Nüüd kasutan oma kõhulihaste treeningul rohkesti Fitness Palli ja suht koht palju keha stabiseerivaid harjutusi. Radikat küll ees pole aga jooned ilusti näha, muidugi mina treenin ka lihtsalt kodus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selge , enda arust selg sirge ja siis ka kõht ees aga pm ma pean kummardama veits ,et oleks normaalne kõht ja nii ju käia ei saa aga muidu mis hajutusi saaks kodus teha selle jaoks ? mingit õpetusvideot vms ?

Muudetud kasutaja muscleup poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selg on sul ka metsikult nõgus, kui sa selja sirgeks ajaksid, kaoks kõht ka ära.

Ma pole selles nii kindel, mulle tundub, et see on petlik efekt lailihasest kergest kerepöördest ja käe tõstmisest (kui tegi parema käega pilti).

Aga ma pakun ikkagi, et see on teemaalgataja eripära. Kas teemaalgatajal hingates/hingeldades see koht liigub?

Võib-olla hingad lihtsalt kõhul selle kohaga, ka see poleks midagi müstilist.

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah liigub , olen väga palju ka kõhulihaseid teinud jõusaalis ja selline tunne ,et kui hingan siis soolestik tuleks kerest välja lihtsalt nagu olesk õllekõht ees.

Ja mul on ka eluaeg seljavalud olnud.

Muudetud kasutaja muscleup poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kõhulihaste treenimisega annab ka üle pingutada.

Ilmselt praeguse tehnikaga jätkates sa sellest lahti ei saa, võid proovida vaakumiharjutusi (vacuum poses) ja teha kõhulihaseid nii, et kõht on kerges "vaakumis"-naba sees - ja mõtled just sellele, et saad õige osa kõhulihasest tööle. Peaksid tegema väga kontrollitult ja aeglaselt. Täpsemalt tehnika ja hingamise kohta öelda ei oska, kui pole näinud.

Pilatese ja jooga soovitused on ilmselt jätkuvalt asjakohased.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen kuulnud mingeid venitusi või asju ka seljale mida saaks kodus teha ,et korda saaks.

Venitustega annab seljale ka liiga teha. Venita jalgu, paljudel on sellest abi, väiksem võimalus midagi valesti teha ka.

Alati võid pöörduda ka mõne asjatundja poole isiklikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×