Jump to content
Makaveli

Korralik jõusaal Tartus?

Recommended Posts

Varsti on tulemas võistlused kulturismis ja ilmselt on vaja teha ka klubivahetus , sest selles kohas kus ma praegu treenin ei ole eriti hea treener ja arvan , et ei saa piisavalt heasse vormi võistluste jaoks , kui tema käe all edasi treenin. Ise uurides tundusid mulle väga normaalsed : MV , arena ja arcomani spordiklubid. Mv ja arcomani kohta olen kuulnud , et pidi väga ülerahvastatud olema ja ei saa rahulikult trennile keskenduda , sest peab olema masinajärjekorras , arenas pidi jälle masinate valik väga nigel olema. Äkki saaksid nende klubide külastajad rääkida kui head seal treenerid on ja mis oleks parim võimalus treenimiseks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hehhhh, ise käin Arcomanis ja võin nii palju öelda, et kuu max oli vist õpilasele 315-minu arvates üldse mitte väga kallis.......ja rahvaga on nii, et jah mõni päev tõesti juhtub jõusaali poole peale 9-10 inimest, aga seda on väääga harva, enamasti hetkel 5 kanti ja suvel oli üldse nii, et päris pikka aega käis kohal Marek Kalmus (kes oli treener ja sai selle eest raha-palka), siis mina (kes esindab klubi ja käib tasuta) ja siis veel üx tüdruk :P naljakas või mis :rolleyes:

Aga jah-Arcomanis on ka väiksed vead.......ükski pole täiuslik

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MV spordiklubi on väga hea minu meelest. Eriti just masinate-kangide poolest. Hantlitega on vähe kehvemad lood. Aga jah, kui normaalselt trenni teha tahad siis oleks parem enne kella viite ära käia seal, muidu tõesti rahvast täis...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käin Avancias, mis on pisike, osad masinad amortiseerunud, õhtuti on kitsas ka. Näd vah on nats rahulikum. Kuu 600kr (krt, palju!). Samas praegu on see parim variant, sest on elukohale kõige lähemal ja om päevi, kus peale jõusaali pean jõudma veel teise trenni. Nii et kuna olen hetkel veel jalamees, siis ei tule kaugemad klubid praegu kõne alla :P Aga noh, kui natuke loovust rakendada, siis ajab asja ära.

Sealset treenerit ei kasuta, sest teda on nii harva näha ja kui on, siis juhendab algajaid. Mina aga ei käi jõusaalis selleks, et niisama peenemaks saada või ilusaid mehi vaadata, seega... :rolleyes: Seega üritan oma jõududega hakkama saada, ise pidevalt juurde õppides ja katsetades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

k2isin kolmap2eval Arenas, mulle ei meeldinud. Suht v2he asju kuidagi, selga ei saa normaalselt teha. Hantleid on kyll palju, aga k6ige raskem oli vist 31, kui ma ei eksi. V6iks rohkem raskemaid hantleid olla. Aga seal saab suht normaalselt ka aeroobset trenni teha, on olemas stepperid, jalgrattad, s6udeergomeetrid. Mingisugune treener k2ib seal kyll punase s2rgiga, aga ei ole n2inud, et ta oleks kellegagi r22kinud seal.

Muudetud kasutaja alessandro poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

9-10 inimest :rolleyes: MV-s võib 8 ajal õhtul näha ligi 50 inimest. Ise muidugi nii hilja ei käi. Lihtsalt tekib ruumipuudus.

Hantlitest rääkides on valik üsna viisakas. Võibolla tõesti - rääkides suurematest raskustest, näiteks üle 32 kg, siis tõusevad raskused hüppeliselt, aga siiski, ei kurda :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise kylastan MV-d soovitan ja soovitan sulle ka. Kui sul võimalik päevasel ajal käia, siis ei tohix kyll ylerahvastatusega probleeme olla. seal kange ja masinaid ka parasjagu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

muidugi... kui õigel ajal arcticusse satud, siis võid isegi üksi terves saalis trenni teha :rolleyes:

Muudetud kasutaja Tan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×