Jump to content
Low Protein Forever

Nipp kuidas koore-tootest valku eemaldada.

Recommended Posts

Nagu rootsis on alamfoorum nimega "Blogid", nii tehke ka siia saidile.

Ei soovi teha, ei hakata siin ka plogima.

Plogi-plogiks, ma plogin niigi rootsis juba ja ka bonsuunas ja NSN-is, siia võin teha lisaks plogi ainult juhul, kui teete Alamfoorumi "Plogid".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu rootsis on alamfoorum nimega "Blogid", nii tehke ka siia saidile

Sina oled suur messias ju kes ülimat tõde kuulutab,keegi ei pea midagi sulle tegema või nahast välja pugema. :rolleyes:

Ok minu poolt kõik läbust siia...... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See blogi teil ei näi normaalne. Vaja on foroumipõhist normaalset blogimist.

Vaata ma räägin ka Teile nüüd ühe hariva loo, miks minust ei saanud kulturisti vaid sai hoopis progeja.

Väiksest peast sai huviga vaadatud igasuguseid põnevaid filme. Rambo oli hea. Ja Conan (need vanad, mitte see uus 3D käkk). Ja Commando. Oi kui põnevad filmid olid. Ja ega siis midagi - hakkasin ka lihast kasvatama. Mul oli isegi üks hantel. Ja traktori kartulivõtja mingist jubinast oli umbes mingi 15 kilone kang olemas. Aga kurat - see trennitegemine oli ikka raske. Ja kui ikka kulturiste vaadata, siis nad on ikka ülipruunid vennad. Nii et siis võtsin eesmärgiks, et kõigepealt tuleb ikka ihu ilusti pruuniks saada ja küll siis hakkame ka sinna pruuni karva alla ka lihast kasvatam. Terve suve nägin vaeva. Iga jumala päev päevitasin. Sügiseks oli juba nii enam-vähem. Siis tuli sügis ja vihma hakkas sadama ja toas küll ei viitsi trenni teha. Ja nii ta läks.

Aga ei - konstruktiivne kriitika on hea. Ma panen selle ideepuhangu paberile kirja, homme varahommikul tulen ma tööle ja teen meie foorumisse juurde ka siis pigem 'foorumipõhise' blogisektsiooni. Ja oi kui tore oleks näha esimese blogina seal Low Protein Forever blogi. Niisama õunte pealt vaadates pakun, et kahjuks takistuseks saab midagi muud põnevat. Näiteks et fondi suuruseks ei saa 13 panna või pole Comic Sans italic fonti. Elame näeme. Rõõmuga ootan, et mulle tõestatakse vastupidist. Ma loodan, et ei häiri kui teen teema 'Blogid', sest PLOGID kõlab kuidagi.. eriti erootiline eestikeele kasutus. Loodan, et see ühe tähe muudatus su indu maha ei tõmba.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui teete Alamfoorumi "Plogid".

Keegi ei tee alafoorumit "Plogid" vaid pigem ikka "Blogid". Soovid küll alafoorumit, et saaksid blogida aga siis ütled, et Sa ei annagi meile nõud oma vapustavas blogis, kus tooksid ära oma tulemused, saavutused, arengu, toitumise ning ka trenni harjutused/kordused/raskused. Otsusta nüüd ära, nagu kõige muude asjadega, Su jutus niipalju vastuolusi et silme eest läheb kirjuks (nagu zebra, äkki Sinujaoks vähe parem võrdlus)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

et Sa ei annagi meile nõud oma vapustavas blogis

Annan ikka nõu nagu käesolevas postituses ju andsin kreeka jogurti ja toidulisandite ja muu kohta. Treeningtulemustest ikka räägime muidugi ka, eks igaüks üldiselt valib oma žurnaali temaatika oma suva järgi, aga tulemusi räägitakse juba esimestes postitustes tavaliselt. Ise peamiselt soovin toitumis-alaseid nippe hetkel anda, nagu siingi vadaku eemaldamise näol, erinevate šeikide näol, erinevate toiduideede näol, kuid ma olen aeg-ajalt ka kükikool ilaustanud õpetlike videodega, ning ka kordusmaksimumide miilikivide projekte kasjastanud jms. Kindlasti pean oluliseks ka harida meie treeneriskonda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Tegelikult ei maitse miski nii hästi, kui hea tervis"

Ainuke asi millega nõus olen ja mille üle tasuks mõelda selles Mari Metsalliku loos.

Muudetud kasutaja Stenn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaata ma räägin ka Teile nüüd ühe hariva loo, miks minust ei saanud kulturisti vaid sai hoopis progeja.

Väiksest peast sai huviga vaadatud igasuguseid põnevaid filme. Rambo oli hea. Ja Conan (need vanad, mitte see uus 3D käkk). Ja Commando. Oi kui põnevad filmid olid. Ja ega siis midagi - hakkasin ka lihast kasvatama. Mul oli isegi üks hantel. Ja traktori kartulivõtja mingist jubinast oli umbes mingi 15 kilone kang olemas. Aga kurat - see trennitegemine oli ikka raske. Ja kui ikka kulturiste vaadata, siis nad on ikka ülipruunid vennad. Nii et siis võtsin eesmärgiks, et kõigepealt tuleb ikka ihu ilusti pruuniks saada ja küll siis hakkame ka sinna pruuni karva alla ka lihast kasvatam. Terve suve nägin vaeva. Iga jumala päev päevitasin. Sügiseks oli juba nii enam-vähem. Siis tuli sügis ja vihma hakkas sadama ja toas küll ei viitsi trenni teha. Ja nii ta läks.

Aga ei - konstruktiivne kriitika on hea. Ma panen selle ideepuhangu paberile kirja, homme varahommikul tulen ma tööle ja teen meie foorumisse juurde ka siis pigem 'foorumipõhise' blogisektsiooni. Ja oi kui tore oleks näha esimese blogina seal Low Protein Forever blogi. Niisama õunte pealt vaadates pakun, et kahjuks takistuseks saab midagi muud põnevat. Näiteks et fondi suuruseks ei saa 13 panna või pole Comic Sans italic fonti. Elame näeme. Rõõmuga ootan, et mulle tõestatakse vastupidist. Ma loodan, et ei häiri kui teen teema 'Blogid', sest PLOGID kõlab kuidagi.. eriti erootiline eestikeele kasutus. Loodan, et see ühe tähe muudatus su indu maha ei tõmba.

Oi, ma ei saa! :D

Rebane on sama kategooria huumor kui Jan Uuspõld.

Me like!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No vot siis elulugusid.

Programmisti ametit kommenteeriks kui ausat leiba. Et ei ole mingi Jeesuse pisaraga või Nähtamatuse pulbriga äritsemine, vaid on aus töö. Ühiskonnas on aga üle hinnatud see töö, võiks olla väiksemad palgad selles sektoris, siis oleks ausam.

Kuidas te muidu saate aru sellest võõrkeelsest tsitaadist raamatust "Hiina' lugu":

Consuming diets high in protein and fat transfers calories away from

their conversion into body heat to their storage form-as body fat

(unless severe calorie restriction is causing weight loss). In contrast,

diets low in protein and fat cause calories to be "lost" as body heat. In

research, we say that storing more calories as fat and losing less as heat

means being more efficient. I bet that you would rather be a little more

inefficient and convert it into body heat rather than body fat, right?

Well, simply consuming a diet lower in fat and protein can do this.

Ma saan aru, et räägitakse, et osad makrod teevad rohkem sooja kehale kui teised.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühiskonnas on aga üle hinnatud see töö, võiks olla väiksemad palgad selles sektoris, siis oleks ausam.

Sa oled üks kade ja kibestunud inimene, kellele ei meeldi, et teistel hästi läheb ja süüdistad selles kõike - inimesi, uuringuid, pulbreid ja mida iganes kõike. Hinnatud programmistiks pole üldse lihtne saada, peab olema väga loogilist mõtlemist, koodi läbitöötamist, vigade otsimist, tsüklisse jooksmise vältimist ja kõike veel mida võid ise netist välja uurida - aga ega Sinule ju artiklid ei ole mõjuvad põhjused, need on valelikud kõik, gosh mis juttu sa suudad ajada....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Programmeerimine on ülehinnatud, pole see ühti midagi vaevanõudvat.

Praegu lihtsalt on sedalaadi ajastu, kus tuleb seda toksimist üle tasustada vist, ja normaalse töö tegijad on alahinnatud.

Ma nüüd vaatasin oma veebilehitseja ajaloo apriili kohta üle ja ei leidnud seda uuringut mida lubasin siia. Otsin natuke veel hiljem.

Täna õhtuks sõin kurgisalatit. Salat on hea kerge toit, ja alati proovigegi iga toidukorra lõpus saavutada kerge oleks, kui vaja siis jätke sööklapraad poolikult söömata, näiteks ise jätan lihatükid alles söömata. Kergete toitude hulka kuuluvad siis juurviljad ja puder, sööge kergelt neid. Ning söögikordi soovitan hoida ikka normaalsete inimeste koguses, närviliselt rohkeid toidukordi kindlasti ärge tehke, võtke parem rahustit siis juba, kui kisub niisagedalt kööki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Programmeerimine on ülehinnatud, pole see ühti midagi vaevanõudvat.

Praegu lihtsalt on sedalaadi ajastu, kus tuleb seda toksimist üle tasustada vist, ja normaalse töö tegijad on alahinnatud.

Äkki räägid rohkem, kuidas elu oleks ilma programmeerijateta? Kirjutaksid siiani kiviga koopa seinale ja järaksid salatid (teist Sa teed niikuinii).

Ja kui see nii lihtne, siis peaks ju Bill Gates olema maailma vaeseim mees, sest programmeerimine on ju imelihtne. Kirjuta üks tasustav programm mis läheb inimestele peale - uuriks huviga.

Kes on normaalse töö tegijad? Täpsustaks äkki seda ka, ja ära hiili jälle kõigist mööda nind vasta mingi zebra või "usu" teemal, aitab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Programmiste on vaja kuna nad ei suuda siiani piisavalt universaalseid korduvkasutatavaid komponente luua. Alles hiljutitel aastatel ju ilmusid need Joomla'd jms-ne, mis on valmis universaalsed komponendid, sedalaadi komponente ongi vaja ja saab nendega hakkama. Praegu vist tehakse kiirelt igale ettevõttele kõrge töötasu eest erladi erilahendus ja kui see paar aastat ära elab, siis visatakse prügikasti vist eks, ei anta ju naaber-ettevõttele edasi arenduseks vms. Ja siis 10a jooksul lõpuks need kiirustamised võetakse kokku rahulikult ja tehakse universaalne Joomla ja paar komponenti veel. Las teevad kümmekond universaalset tasuta komponenti valmis ja pole rohkem vaja midagi arendada ega kedagi ületasustada.

Kodeerijad enamasti magavad oma tööpostil, siin pole mingit vaeva neil. Hea oleks kui oleks nende tasu nagu Soome taksojuhtidel vist, et ametiühingud ja asjad määravad normaalse madalama palga kõigile võrdselt. Et reguleeritaks ära, et programmistid ei saaks ebaausalt absurdset ületasustamist, vaid antaks teistele rollidele see ülepakh, näiteks turvatöötajatele, lao-ametnikele, ka koristajale.

Teen nüüd ühe aeroobse kardio-jooksu õues.

Be right back.

Muudetud kasutaja Low Protein Forever poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen ettepaneku see teema sulgeda. Käib ju täiesti huupi teemadel sisutühi lahmimine. Pealegi teema autoril on raskusi puhta eesti keelde valdamisega, enese väljendamisega, mõtete struktuurse esitamisega, teistest aru saamisega (sh. konstruktiivse vastamisega) - tegemist on ikkagi kas elukutselise trolliga või inimesega, kellele võiks siit mitu diagnoosi leida. Ühesõnaga, sama hästi võiks google translateriga läbi lastud random E-Buddy tõlkeid siia copy-pasteda. Usun, et seoses viimaste "low-protein" mõtteavaldustega on meie admin ka välja vihastatud ja teema sulgub peatselt :D

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa oled üks kade ja kibestunud inimene, kellele ei meeldi, et teistel hästi läheb ja süüdistad selles kõike - inimesi, uuringuid, pulbreid ja mida iganes kõike. Hinnatud programmistiks pole üldse lihtne saada, peab olema väga loogilist mõtlemist, koodi läbitöötamist, vigade otsimist, tsüklisse jooksmise vältimist ja kõike veel mida võid ise netist välja uurida - aga ega Sinule ju artiklid ei ole mõjuvad põhjused, need on valelikud kõik, gosh mis juttu sa suudad ajada....

Huvitav on muidugi see, et kui ma õigesti mäletan siis programmeerimine tema igapäeva töö ongi... Mitte, et mul IT meeste vastu midagi oleks, aga olgem ausad - enamik neist tõesti suhtlusoskusega ei hiilga ja seega pole mõnes mõttes kogu tema ajutöö üldsegi mitte üllatav. :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaata ma räägin ka Teile nüüd ühe hariva loo, miks minust ei saanud kulturisti vaid sai hoopis progeja.

Väiksest peast sai huviga vaadatud igasuguseid põnevaid filme. Rambo oli hea. Ja Conan (need vanad, mitte see uus 3D käkk). Ja Commando. Oi kui põnevad filmid olid. Ja ega siis midagi - hakkasin ka lihast kasvatama. Mul oli isegi üks hantel. Ja traktori kartulivõtja mingist jubinast oli umbes mingi 15 kilone kang olemas. Aga kurat - see trennitegemine oli ikka raske. Ja kui ikka kulturiste vaadata, siis nad on ikka ülipruunid vennad. Nii et siis võtsin eesmärgiks, et kõigepealt tuleb ikka ihu ilusti pruuniks saada ja küll siis hakkame ka sinna pruuni karva alla ka lihast kasvatam. Terve suve nägin vaeva. Iga jumala päev päevitasin. Sügiseks oli juba nii enam-vähem. Siis tuli sügis ja vihma hakkas sadama ja toas küll ei viitsi trenni teha. Ja nii ta läks.

Aga ei - konstruktiivne kriitika on hea. Ma panen selle ideepuhangu paberile kirja, homme varahommikul tulen ma tööle ja teen meie foorumisse juurde ka siis pigem 'foorumipõhise' blogisektsiooni. Ja oi kui tore oleks näha esimese blogina seal Low Protein Forever blogi. Niisama õunte pealt vaadates pakun, et kahjuks takistuseks saab midagi muud põnevat. Näiteks et fondi suuruseks ei saa 13 panna või pole Comic Sans italic fonti. Elame näeme. Rõõmuga ootan, et mulle tõestatakse vastupidist. Ma loodan, et ei häiri kui teen teema 'Blogid', sest PLOGID kõlab kuidagi.. eriti erootiline eestikeele kasutus. Loodan, et see ühe tähe muudatus su indu maha ei tõmba.

hästi öeldud. programmeri siis ka like nupud postitusele juurde :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hästi öeldud. programmeri siis ka like nupud postitusele juurde :)

See roheline kast postituse all paremas nurgas on ju midagi taolist, hiirega peale minnes "Hea postitus" :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hästi öeldud. programmeri siis ka like nupud postitusele juurde :)

+2

Sama soovitus, hakake tööle, tehke plogimisvõimalus saidile, Like nupud jne, mitte ärge magage kasutult tööl.

Täna tegin 33 minutit aeglast jooksu, jooksin staadioni rajal nr 2, lõpetasin trenni varuga.

Kuna käesolev nädal on aeroobserohke, siis pole vaja korraga esimesel päeval end tühjaks joosta, jookske mõõdukalt. Kurgisalat sobib jokksuks hästi, tõmbab mõnusa kerge soojuse sisse nagu raamatu Hiina Uurimus väidab süsivesikute kohta. Rasvamaoga joosta pole hea, ja valgud on üldse tühjad, seega tehke omad järeldused, mis trenni jaoks sobib süüa ja mis mitte.

Teema võite sulgeda ja minu võite ära plokkida. minu mäletamistmööda Kirp on mind oma karjääri jooksul juba plokkinud korra, tean, et sisemas ta soovib praegu seda taas teha, kuid miski hoiab seekord tagasi, ei teagi mis.

Tore ka näha, et Ar-iga on taas sama arusaam, ka toidulisandite kohta on sama arusaam temaga, teiste puhul kattusid teised vaated samaks, nagu näete, siis oleme kokkuvõttes kõik väga sarnased.

Muudetud kasutaja Low Protein Forever poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui fitness.ee rahva toitumisalast nõu ei taha kuidagi tunnistada, siis võiks vähemalt meelde jätta, et on "blogi" ja "blokkima", mitte "plogi" ja "plokkima". Lihtsalt kole on vaadata praeguseid postitusi.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

plogimisvõimalus saidile

blogimisvõimalus
jooksin staadioni rajal nr 2

Kõige vajalikum info üldse

Kurgisalat sobib jokksuks hästi, tõmbab mõnusa kerge soojuse sisse nagu raamatu Hiina Uurimus väidab süsivesikute kohta.
jooksuks, ning kas see raamat "Hiina Uurimus" tõmbab samasuguse soojuse sisse nagu kurgisalat ennem jooksu või sõid Sa kurgisalatit jooksu ajal või misasja?
Rasvamaoga joosta pole hea

Enne trenni ei tasugi suur praad sisse õgida ja siis minna trenni, selles ei kahtlegi keegi

plokkida. minu mäletamistmööda Kirp on mind oma karjääri jooksul juba plokkinud korra, tean, et sisemas ta soovib praegu seda taas teha, kuid miski hoiab seekord tagasi, ei teagi mis.
blokkida, ja ega kõigil ka jätku aega Sinu lollustele vastata :)
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Consuming diets high in protein and fat transfers calories away from their conversion into body heat to their storage form-as body fat (unless severe calorie restriction is causing weight loss). In contrast, diets low in protein and fat cause calories to be "lost" as body heat. In research, we say that storing more calories as fat and losing less as heat means being more efficient. I bet that you would rather be a little more inefficient and convert it into body heat rather than body fat, right? Well, simply consuming a diet lower in fat and protein can do this.

post-233-0-24293800-1369721973.jpg

Nüüd siis edaspidiseks - pidage blogisid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×