Jump to content
Low Protein Forever

Nipp kuidas koore-tootest valku eemaldada.

Recommended Posts

Miks kurat peaks keegi tootest valku eemaldama ?

Tõmbad taas sae käima või :)

Üks Troll ütles siin ühes teemas, et mind usutakse ja kuulatakse päris palju, kuulake siis nüüd mu sõbrad.

Maailmas leidub peale HTR-i süstijatele näiteks Keto kommuun, ja nemad usuvad, et diiet läheb katki kui valku rohkemaks läheb- seetõttu on neile huvipakkuv, kuidas valku eemaldada. Maailmas on ka neeru-puudulikke inimesi, kellele arst kirjutab välja justnimelt valgumadala dieedi- neile on huvipakkuv, kuidas valku madaldada saaks. Kolmandaks olen ma ise tänaseni valgumadala dieediga normaalselt oma pühapäevasportimist toetanud ja ilusti õnnestub, eile tegin näiteks ühe küki koefitsendiga 1.8, kunagi kõrgema valgukoefitsendi juures ei kükkinud ma rohkem.

Asi on selles, et väikses kommuunis ongi silmaring kitsas, seetõttu ootuspärane ongi, et millegist aru ei saada.

Kunagi keskkooli ajal väikses maakohas tegin tervisejooksu metsa ja tagasi ja külalapsed küsisid imestusega, et miks ma jooksen, et kas on mingi probleem või mure :) Nad on nagu Kirp, kes aru ei saa, et kõik ei pea mõtlema ja olema nagu tema :)

Muudetud kasutaja Low Protein Forever poolt
  • Downvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks Troll ütles siin ühes teemas, et mind usutakse ja kuulatakse päris palju, kuulake siis nüüd mu sõbrad.

Maailmas leidub peale HTR-i süstijatele näiteks Keto kommuun, ja nemad usuvad, et diiet läheb katki kui valku rohkemaks läheb- seetõttu on neile huvipakkuv, kuidas valku eemaldada. Maailmas on ka neeru-puudulikke inimesi, kellele arst kirjutab välja justnimelt valgumadala dieedi- neile on huvipakkuv, kuidas valku madaldada saaks. Kolmandaks olen ma ise tänaseni valgumadala dieediga normaalselt oma pühapäevasportimist toetanud ja ilusti õnnestub, eile tegin näiteks ühe küki koefitsendiga 1.8, kunagi kõrgema valgukoefitsendi juures ei kükkinud ma rohkem.

See oligi troll, ma loodan, et päriselt dieedi mõttes ei kuula Sind keegi, vb tõesti need, kellel neerupuudulikkus, aga kui terve inimene hakkab toituma nii siis jah... Ja kui on vaja madala sisaldusega valgu tooteid siis miks mitte osta neid? Mitte välja filtreerida. Ja peale maeitea mitut aastat trenni (keegi kirjutas 7a), siis võiks ju nagu numbrid tõesti vaikselt suureneda. Võiksid siis kirjutada ka, kiire areng on olnud selle madala valgu juures, mis meetodil Sa sööd.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja kui on vaja madala sisaldusega valgu tooteid siis miks mitte osta neid? Mitte välja filtreerida.

Paljud valgu-usulised eraldavad munakollaseid ja söövaid vaid valgeid. Mina näiteks eemaldan munavalge, viskan selle kraanikaussi ja söön ainult munakollast (2-3 tükki max, et mitte kõrgeks valgukoefitsenti ajada). Mina ei saa munakollaste tarbimist ära jätta, kuna see sisaldab olulisi tervise-kraanulid, nagu pro-A-vitamiinid ja E-vitamiini erivormid, ning mingi väike kogus rasvu võiks menüüs olla. Seega me oleme kõik sarnased, filtreerime toidust midagi välja teinekord. Mina soovitan filtreerida kasutu munavalge ära ja minema visata, ning ei maksa sellepeale Ralfi moodi trolli panna, et Jumala-sõna levitama hakata siin toiduteemas.

Piimatoodetest saab filtreerida ka nii, et jogurt panna marli peale vist, siis tilgub valk välja äkki. Muna puhul saab nii nagu juba kirjeldasin, kuigi munakollane on anyway väga kõrge valguallikas ja sellest siiski on soovitav eemale hoida nagu ka toidulisanditest. Lihast valku aga ei eemalda, juustust ka mitte. Osad vorstid on 50% rasva-sisaldusega ning osad juustud samuti, neid siis eelistage.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea,kas ma mulle ainsana tundub, kuid siin on hakanud kooruma järjekordne psühholoogiline ning sotsioloogiline paradigma. Meenutab see kangesti sellist aega,mil archangel/holger propageeris IIFYM (if it fits your macros) söömist paari söögikorraga päevas (ja rohkem valku ühes toidukorras,kui 30g) ning üldine kasutajaskond teda sellepärast tögas. See oli vist nüüd aasta(id) tagasi, huvitav kas selle lähenemisega juhtub samamoodi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea,kas ma mulle ainsana tundub, kuid siin on hakanud kooruma järjekordne psühholoogiline ning sotsioloogiline paradigma. Meenutab see kangesti sellist aega,mil archangel/holger propageeris IIFYM (if it fits your macros) söömist paari söögikorraga päevas (ja rohkem valku ühes toidukorras,kui 30g) ning üldine kasutajaskond teda sellepärast tögas. See oli vist nüüd aasta(id) tagasi, huvitav kas selle lähenemisega juhtub samamoodi :D

Ei tea jah,peaks valgud nulli kruvima,baasharjutuste numbrid hakkavad mühinal tõusma :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea,kas ma mulle ainsana tundub, kuid siin on hakanud kooruma järjekordne psühholoogiline ning sotsioloogiline paradigma. Meenutab see kangesti sellist aega,mil archangel/holger propageeris IIFYM (if it fits your macros) söömist paari söögikorraga päevas (ja rohkem valku ühes toidukorras,kui 30g) ning üldine kasutajaskond teda sellepärast tögas. See oli vist nüüd aasta(id) tagasi, huvitav kas selle lähenemisega juhtub samamoodi :D

Vaadates Holgeri tänast vormi, usun, et enamus enam ei töga:-).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TOITUMINE / TAASTUMINE /TRENN.

:ph34r: Aga mida sa treenid kui lihased ei arene ,ei jõua trenni teha ja lihased ei taastu , Valgu puudus ju???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Holgeriga on üldse teine teema. Tema propageerib täiesti mõistlikke numbrilisi näitajad (viimasel ajal tema sulest silma jäänud number 2g / kehakg kohta valgu osas, mis on ka õpikutarkus raskejõustiklastele).

Praeguse teema algataja räägib numbrist 0,3-0,9g / kehakg kohta, mida on vähe isegi sporti mitte harrastavale inimesele. Eks igasugu kahtlase väärtusega liikumisi võib maailmas kohata. Osad lasevad iseennast risti lüüa, mõni pühendub enesetaputerroristiks ja kolmandad värbavad inimesi iga-aastasele massisuitsiidi "üritusele". Niisiis las kardab valku - jääbki teistele rohkem :D Peaasi, et inimesed tema juttu kriitiliselt hinnata oskaks.

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TOITUMINE / TAASTUMINE /TRENN.

:ph34r: Aga mida sa treenid kui lihased ei arene ,ei jõua trenni teha ja lihased ei taastu , Valgu puudus ju???

Kui trenni ei jõua teha, siis on süsivesikute puudus ja valgu üleküllus. Sööd vähem valku, siis jõuad rohkem trenni teha. Ja kui sul lihased valutavad kogu aeg, siis peaksid treening-sagedust tõstma, siis enam ei valuta.

Igatahes näib, et asjalikku juttu ka osatakse ajada siin lõpuks, et ei ole ülemeeliku Ralfi moodi kõik, ja troll Kirbu moodi ning saemees Oti moodi, et lähete suvalisse Paide metsa ja hakkate suvalist puud naljaviluks maha võtma. Tore seda näha teist. Nii jätkates on huvitav ja jätkan postitamist siia saidile.

Muudetud kasutaja Low Protein Forever poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parem ära jätka, sest iga post toob sulle üha rohkem FITte, mille eest saad valku ja muid toidulisandeid osta. Pealegi võib sul siin foorumis olles valguhullus külge hakata - natuke ikka seltskond mõjutab. Nii, et hakka juba varakult ka oma mõistusest valku välja filtreerima ja otsi endale mõni "low-protein-troll" foorum :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parem ära jätka, sest iga post toob sulle üha rohkem FITte, mille eest saad valku ja muid toidulisandeid osta.

Ma ei pea mingite Fittide eest toidulisandit ostma, plaanin osta eesti eurode eest ühe Fasti toidulisandi ja ühe Mannineni oma ja teha ühe video neist WC poti lähedal. (Ostan mõlema firma toote, et ei tekiks tüli vms, et oleks aus.) Seetõttu ma Fitte ei karda, kuid postitamise osas oli ju intellektuaalne toidu nipp siin teemas. Üks mäletamist-mööda avastas tõe, et Wiki's tasub otsida küsimustele vastuseid, psühholoogia ja muude asjade kohta, sina said targemaks Trolli mõiste kohta, ja teised said uue toidunipi ja muid mõtteid.

Pealegi võib sul siin foorumis olles valguhullus külge hakata - natuke ikka seltskond mõjutab. Nii, et hakka juba varakult ka oma mõistusest valku välja filtreerima ja otsi endale mõni "low-protein-troll" foorum :)

Mulle tundub, et iga toitumise/treeningu foorum sobib. Kui tugevalt pingutate, siis tõesti irdun veidikeseks eemale vist :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võib-olla ma olen pühapäevasel tolerantsuslainel, kuid minu meelest on päris huvitav teema. Huvitav jälgida, kuidas erinevad osapooled argumenteerivad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke teemakohast huumorit: http://www.maaleht.e...k.d?id=66185618

Artiklis läbiv argumentatsioon on ilmselgelt pärit teiselt planeedilt :D

Ma polnud ausalt öeldes kursis Mariga, alles nüüd loen huviga.

Aga üldiselt kõik õige jutt ju. Arvate, et Mari kaotab lihased nüüd ära või elab teist vähem vms või- kindlasti ei juhtu midagi sellist.

Taimetoitlus inimeste ja sebrade seas on väga levinud, ja saavad mõlemid hästi hakkama nagu näete. Ei pea mürgi-pulbreid tarbima, saab ka teisiti ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Haha,veel üks fooliummütsike :D Ja sa "Low Protein" arvad endiselt ,et sa ei kaota lihasmassi w,vaata oma tulemusi mis on 10-20 kilo kukkunud,numbrid ei valeta :)

Maa gravitatsioonijõud on vahepeal suurenenud, numbri ketastel samaks jäänud. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõmbad taas sae käima või :)

Üks Troll ütles siin ühes teemas, et mind usutakse ja kuulatakse päris palju, kuulake siis nüüd mu sõbrad.

Maailmas leidub peale HTR-i süstijatele näiteks Keto kommuun, ja nemad usuvad, et diiet läheb katki kui valku rohkemaks läheb- seetõttu on neile huvipakkuv, kuidas valku eemaldada. Maailmas on ka neeru-puudulikke inimesi, kellele arst kirjutab välja justnimelt valgumadala dieedi- neile on huvipakkuv, kuidas valku madaldada saaks. Kolmandaks olen ma ise tänaseni valgumadala dieediga normaalselt oma pühapäevasportimist toetanud ja ilusti õnnestub, eile tegin näiteks ühe küki koefitsendiga 1.8, kunagi kõrgema valgukoefitsendi juures ei kükkinud ma rohkem.

Asi on selles, et väikses kommuunis ongi silmaring kitsas, seetõttu ootuspärane ongi, et millegist aru ei saada.

Kunagi keskkooli ajal väikses maakohas tegin tervisejooksu metsa ja tagasi ja külalapsed küsisid imestusega, et miks ma jooksen, et kas on mingi probleem või mure :) Nad on nagu Kirp, kes aru ei saa, et kõik ei pea mõtlema ja olema nagu tema :)

Huvi pärast küsin palju sa siis ise tarbid loomseid valkke keha kg kohta või arvestad valkke ainult lihamassi kohta !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Koefitsendid on samad üldiselt.

Koefitsent = kangiraskus / kehakaal.

Mai kuus oli mahti treenida ainult viikenditel, seetõttu pole progressi ka oodata. Kuid looduses pole sirgjoonelisi nähtusi, seetõttu polegi vaja loota ,et sirgjooneliselt midagi progresseeruks ülespoole, pigem ongi väiksed mikrovõnked sees.

Mari artikli lugesin veelkord nüüd läbi ja väga sümpaatne. Väga meeldis, et ta toitumiskavadesse negatiivselt suhtub nagu ka mina olen seda korduvalt rõhutanud. Kindlasti kavadest hoidke elus eemale, ja ka mürgipulbritest, ning valgupalavikust.

Huvi pärast küsin palju sa siis ise tarbid loomseid valkke keha kg kohta või arvestad valkke ainult lihamassi kohta !

Tarbin peamiselt taimseid valke ja loomulikult kehakaalu kohta, kuna "lihasmassi" inimestel pole, õigem on öelda veemass.

Kui söön 78g grammi valke päevas kehakaalu 78kg juures, siis on valgukoefitsent 1.0. Algajatele olen soovitanud alustada 1.0-ga, kuna ise olen edasijõudnum juba, siis hoian koefitsenti 0.7 peal juba vabalt, ja kui Detoxit tegin siin hiljuti, siis oli koefitsent muidugi nulli lähedane. Väga edasijõudnud hoiavad siis 0.3 lähedal koefitsenti.

Muudetud kasutaja Low Protein Forever poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Koefitsendid on samad üldiselt.

Koefitsent = kangiraskus / kehakaal.

Mai kuus oli mahti treenida ainult viikenditel, seetõttu pole progressi ka oodata. Kuid looduses pole sirgjoonelisi nähtusi, seetõttu polegi vaja loota ,et sirgjooneliselt midagi progresseeruks ülespoole, pigem ongi väiksed mikrovõnked sees.

Mari artikli lugesin veelkord nüüd läbi ja väga sümpaatne. Väga meeldis, et ta toitumiskavadesse negatiivselt suhtub nagu ka mina olen seda korduvalt rõhutanud. Kindlasti kavadest hoidke elus eemale, ja ka mürgipulbritest, ning valgupalavikust.

:)

Ei hoia

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×