Jump to content
Low Protein Forever

Nipp kuidas koore-tootest valku eemaldada.

Recommended Posts

Eelistage topsikutes piimatooteid, urgitsega topsikusse auk nagu pildil näete, selle tulemusena tekib topsiku põhja vadakuvalk peagi, mille kallate ära ja saate tervisliku valguvaba piimatoote.

;)

kuidas_madaldada_valgu_kogust_piima_toodetest.jpg

Muudetud kasutaja Low Protein Forever poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru, miks Sa vihkad valku? Kas inimene ei vaja Sinu arvates üldse valku ja suudab eksisteerida ilma selleta (või siis minimaalse valgu vajadusega)? Pole ime et Su tulemused ja eesmärgid on nii alanenud (Kuigi Sa väidad et Sul pole eesmärke ning seepärast ei imesta ka et Su tulemused langevad kõik)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vihkamise võiksid ära jätta, see pole tervislik.

Minu isiklikul kogemusel ja sotsioloogilisel rahvastiku vaatlusel tullakse madala valgulise toidusedeliga tervislikult toime.

Minu tulemused on rahuldavad pühapäeva-treenija tulemused ja toidu makrode koostis seda ei mõjuta.

Antud teema siin on subjektiivne toitumis-teema, kus maitseid on erinevaid, milleks rääkida teemvälistest asjadest, püsige teemas ja rohkem optimismi :)

Muudetud kasutaja Low Protein Forever poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vihkamise võiksid ära jätta, see pole tervislik.

Minu isiklikul kogemusel ja sotsioloogilisel rahvastiku vaatlusel tullakse madala valgulise toidusedeliga tervislikult toime.

Minu tulemused on rahuldavad pühapäeva-treenija tulemused ja toidu makrode koostis seda ei mõjuta.

Antud teema siin on subjektiivne toitumis-teema, kus maitseid on erinevaid, milleks rääkida teemvälistest asjadest, püsige teemas ja rohkem optimismi :)

Et siis valk pole tervislik - okei.

Ja ongi teemas, miks peaks ostma toote, kus on see just valku ning siis selle valgu sealt ära "filtreerida"? Samahästi võiks ju süüa siis toodet kus ei olegi valku sees, säästaks raha ka. Sa oled oma meetodis nii kindel ja oled pigem ise see, kes on kinni oma "süsteemis" ja käsid teistel silmaringi avardada ise olles nagu silmaklappidega hobune. Ära ürita leiutada jalgratas, mis on juba leiutatud. Tasuks äkki kuulata neid (mitte mind), kes on toitumise grammi pealt paika pannud endale (ja õigesti valkude/süsivesikute/rasvadega) ning kes on kaalu alandades ning samal ajal lihast säilitades või isegi kasvatades saanud parema vormi ning ka tulemusi. Sinu kogemustest väga rääkida ei oska, aga tundub, et üritad lihtsalt olla "eriline" samal ajal kui see töötab sulle vastu... aga eks ise tead ning eks teavad ka teised keda kuulavad rohkem, kas Sinu "nõuandeid" või siis spetsialistide, kes on rohkem kursis inimkeha vajadustega, kui Sina.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millal sa ükskord mõistad, et sa käid jõusaalis selleks, et lihast lõhkuda ja tarbid valku selleks, et seda parandada. Ükski süsivesik ei paranda su lihaskiude. Või räägid ikka, et lihast ei eksisteeri, vaid on ainult hunnik vett? Äkki siis pole mõtet üldse trenni teha, alustad päeva soolatopsi ning 5 liitrise veekanistriga? Kas sa mõtled üldse, et sa võid oma nn faktidega teha karuteene neile, kes alustavad treenimist ja tõsiselt nende tervist kahjustada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millal sa ükskord mõistad, et sa käid jõusaalis selleks, et lihast lõhkuda ja tarbid valku selleks, et seda parandada. Ükski süsivesik ei paranda su lihaskiude. Või räägid ikka, et lihast ei eksisteeri, vaid on ainult hunnik vett? Äkki siis pole mõtet üldse trenni teha, alustad päeva soolatopsi ning 5 liitrise veekanistriga? Kas sa mõtled üldse, et sa võid oma nn faktidega teha karuteene neile, kes alustavad treenimist ja tõsiselt nende tervist kahjustada?

Ise las teeb, mis tahab. Olgu oma kataboolses seisundis õnnelik. Aga sellest oleks küll kahju, kui keegi tema sõnu ja soovitusi tõsiselt võtma hakkaks. Peaks palkama valvuri, kes peale igat tema postitust annaks ka õige ja tervisliku soovituse. :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise las teeb, mis tahab. Olgu oma kataboolses seisundis õnnelik. Aga sellest oleks küll kahju, kui keegi tema sõnu ja soovitusi tõsiselt võtma hakkaks. Peaks palkama valvuri, kes peale igat tema postitust annaks ka õige ja tervisliku soovituse. :ph34r:

:lol: :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Te olete juba nagu Ott ja Kirp, et huupi tembeldate inimesi eiteamilleks ja kelleks :)

Kuidas isa, nõnda pojad :)

Mis soga sa suust välja ajad? :D Ära enam tõmba....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis soga sa suust välja ajad? :D Ära enam tõmba....

Ma ei suitseta, ning ka ei joo eriti, ning ei tarbi ka mürgipulbreid. :)

Kui trollideks ja eiteamilleks veel tembeldatakse inimesi, siis on ju isa-poja ütlus õige?

Ja see pole negatiivne ütlus, pigem selline positiivne ikka, looduses ongi nii pärilikkusega.

Mina olen ainus vist, kes siin saidil teemas püsib. Ja siis peetakse trolliks:)

Te olete igatahes saavutanud selle, et pole nagu pinget eriti rohkem postitada siia saidile kui trollid peeale lendavad kohe nagu siin teemas ja teistes. Siiski usun optimistlikult, et muutute ;)

Muudetud kasutaja Low Protein Forever poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trolli kontseptsioonist oled ka valesti aru saanud. Troll on lühidalt öeldes selline inimene, kes käitub nimelt selliselt, milline ta tegelikult pole (või vähemalt teised ei usu, et keegi võiks taolise maailmavaatega olla). Seega "Low Protein Forever" - sulle pole ükski troll siin teemas peale lennanud. Pealegi, su kasutajanimi on juba trollilõhnaga. Miks sa veel troll tundud? Sest sinu argumentatsioonis on väidete vahel väga nõrgad, kui mitte öelda, et absurdsed seosed. Ja teemapüstitus - kehaehitajatele rääkima, et kuidas valgust toidus lahti saada?

Optimismist rääkides - võta seda trolliks nimetamist kui komplimenti, sest inimesed ei usu, et sa tegelt ka seda jama usud, vaid pigem arvavad, et teeskled ;)

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trolli kontseptsioonist oled ka valesti aru saanud. Troll on lühidalt öeldes selline inimene, kes käitub nimelt selliselt, milline ta tegelikult pole (või vähemalt teised ei usu, et keegi võiks taolise maailmavaatega olla).

Mulle tundub, et sa sellele definitsioonile ei suuda tuua kinnitavat linki.

Definitsioon peamiselt toetub justnimelt kõrvalistele teemadele:

Sinu definitsioon on psühhiaatria valdkonnast rohkem, kuna mulle psühhiaatria pakub huvi, siis võid lingi tuua oma definitsiooni allikale, teema on juba niikuinii kõrvaliste teemadega ära trollitud :)

Seetõttu ma siiski väga valesti aru ei saa Trolli mõistest. Aga natuke me kõik ikka eksime muidugi elus kõiges, ka mõistetes.

Minu teema on siin normaalne toitumis-alane nipp, keto-kommuun kindlasti oskab ka toidust filtreerida välja toidurasva, jak indlasti nad aktiivselt siia alamfoorumisse sedalaadi nippe postitavad, see pole kuidagi sütitav nende poolt vaid huvitav ja demokraatlik ja optimistlik.

Pealegi, su kasutajanimi on juba trollilõhnaga.

:) Oleksin pidanud nimeks panema siis Ketokunn või :) Nimeanalüüsi teemat ma ei oska kommenteerida ausalt öeldes eriti- mõnele meeldivad ühed nimed teistele teised, see pole kuigi tõsiteaduslik teha nimede baasil oletusi vist.

Sest sinu argumentatsioonis on väidete vahel väga nõrgad, kui mitte öelda, et absurdsed seosed.

Siin teemas räägitakse subjektiivsetest toitumis-eelistustest jms-st, siis pole väitlus-klubi, milleks rääkida väitlus-tehnikatest või argumentatsiooni analüüsida? Minu meelest on küll kõigi meie argumentatsioon normaalne, olen ka öelnud küsijatele, et kui vajate linki/allikat, siis võin tuua. Samamoodi sina ei too ju kõige jaoks tõestavat linki, näiteks Trolli definitsioonile pole vaja linki sul tuua ju koheselt. Minu jaoks küll on argumentatsioon normaalne kõigil.

Optimismist rääkides - võta seda trolliks nimetamist kui komplimenti, sest inimesed ei usu, et sa tegelt ka seda jama usud, vaid pigem arvavad, et teeskled ;)

Aga kas usud, et mõned on keto dieedil ja moslemid? Minu arvates on normaalne, et inimesed on erinevatel dieetidel ja arvamustel.

Tore kuulda, et optimisltikult asja võtate :)

Muudetud kasutaja Low Protein Forever poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sinu dieedi eesmärgiks on küll võimalikult suur lihaskadu ja suvaline süskarite arv mis kokkuvõttes tõstab kaalu ja vähendab lihast, see vist pole enamus inimeste soov siiski... Laenake keegi valku hr. Low Protein Forever, äkki Sa ei trolli siis enam nii palju... (Ja trollil on palju erinevaid tähendusi, ühestküljest need, kes off-topicut postitavad kuid samas ka need, kes ajavad igast lollust suust välja - ju me mingil määral oleme siis kõik trollid, kes ühtepidi, kes teistpidi)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sinu dieedi eesmärgiks on küll võimalikult suur lihaskadu

See pole siin minu plogi, et analüüsida minu eesmärke. Tehke võimalus plogimiseks iin saidil, ja siis arutame neid teemasid pikemalt:)

ju me mingil määral oleme siis kõik trollid, kes ühtepidi, kes teistpidi)

Sellega on kõik siin kindlasti päri. Ja oleme siis ka tolerantsemad.

Eksime me kõik, eksivad ka Kirp ja Ott nagu mainisime, ning ka siinsed kõrvalise teema arendajatest Trollid tunnistage, et eksite- see ongi inimlik. Ja liigume targemana edasi siit nüüd:)

Kellegil veel ideid, kuidas valku rafineerida välja toidust?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trolli kontseptsiooni võtab kokku tema eesmärk - provotseerida teisi inimesi. Selle alla liigenduvad nii teemavälised postitused, kui ka enda näitamine sellises valguses, kes tegelikult ei olda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See pole siin minu plogi, et analüüsida minu eesmärke.....

....aa jaa,sa kusagil mainisid vist ,et sul pole eesmärke,võib olla ühtlane taandareng ainult.... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

....aa jaa,sa kusagil mainisid vist ,et sul pole eesmärke,võib olla ühtlane taandareng ainult.... :)

Psühholoogilistel eesmärkidel (või kui soovite moodsamat sõna siia nagu "NLP" jms), ei sõnasta ma eesmärke välja ega analüüsi neid eriti.

Jaanipäevani teen raskeid kükke ja proovin koefitsendist 1.8 suurema numbri kükkida. Pärast Jaanipäeva teen 100-küki eesmärki/projekti. Eesmärgiks on jätkata 0.3-0.9 koefitsendilist toitumist valgu osas sügiseni ning ühte kaalu-langetuse eridieeti samuti. Sellised on jooksvad eesmärgid projektid hetkel. Aga eelistan vastata, et mul pole eesmärke ja hindan inimesi kes nii vastavad.

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei püstita ka spordis eriti eesmärke. Aga NLP'ga pole sellel nüüd küll mingit pistmist, sest NLP on pseudoloogia, millel pole mingit teaduslikku alust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei püstita ka spordis eriti eesmärke.

Siis on meil kõigil siin palju sarnasusi ja ühiseid teemasid :)

Aga NLP'ga pole sellel nüüd küll mingit pistmist, sest NLP on pseudoloogia, millel pole mingit teaduslikku alust.

Hetkeks tundus, et räägid mingist toidulisandist nimega NLP. Kuna toidulisand ja pseudoloogia käivad käsikäes teadusest kauge kaarega mööda. Kuid antud juhul sel pole tähtsust kas toidulisandid ja muu omab teaduslikku alust või mitte, oluline oli öeldu baasmõte.

Kui ma ütlen et mul pole eesmärke, siis pean seda mingiks psühholoogiaks ja võib-olla siis täpsemalt öeldes on see NLP alla käiv asi, sest definitsioon sinnakanti läheb:

Aga olen täheldanud, et tugevalt kinnistunud hobisid ja asju ma nö ohu alla kuidagi ei sea kui neid analüüsin ja nende osas eesmärke ja asju ütlen. Näiteks ma olen pikki aastaid trenni teinud ja võin seda analüüsida pikalt ja laialt, see ei eemalda kuidagi huvi sellelt hobilt. Samas kui hakkan praegust mõnekuulist kükiprojekti analüüsima, siis võib see tekitada kuidagi tüütuse tunde selle vastu, see muutub igavaks ja lõpetan selle projektikese.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlam ja arukam viis valgust lahti saada oleks valgulised tooted Toidupangale annetada.

Eelistage topsikutes piimatooteid, urgitsega topsikusse auk nagu pildil näete, selle tulemusena tekib topsiku põhja vadakuvalk peagi, mille kallate ära ja saate tervisliku valguvaba piimatoote.

;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×