Jump to content
WINLIVE69

Toitumine

Recommended Posts

Tere,

Olen käinud juba pikemat aega trennis ning arvan, et oleks ka õige aeg vaadata väga põhjalikult üle oma toitumise ning teha mõned muudatused. Olen umbes 2.5 aastat käinud jõusaalis (pausidega, ehk siis õiget trennitegemist 1.5-2 aastat) ning selle ajaga olen oma keha päris kõvasti arendanud. Olen hetkel 17 aastat vana, 175cm pikk ning kaalun 64kg. Kehatüüp on mul midagi ektomorfi ja mesomorfi vahepealne. Umbes aasta tagasi surusin rinnalt samas kehakaalus 90kg ning olen suuteline 20 korda lõuga tõmbama. Kui trenni ei tee ja toitumist ka ei jälgi, ei tule mul ikkagi rasvakihti ümber, ükskõik mida ma söön. Rasvaprotsent on hetkel arvatavasti umbes 10%. Sooviks rasvaprotsendi veelgi alla võtta umbes 6% peale, et kõhulihased tuleksid maksimaalselt välja ning kõik ülejäänud lihased reljeefsemaks teha.

Hetlek teen trenni 6 korda nädalas ning väga intensiivselt super seeriatega :) Jõusaalis veedan 30min - 1h. Plaanin toitumises võtta miinimum süsivesikud, et rasvapõletamise veelgi kiirendada ( praegu söön neid ainult päeva esimesel poolel) Kardan, et võib tekkida energia puudus süsivesikutest äraütlemise pärast. Mis toitulisandit te mulle sooviksite ning äkki oskate veel millegagi mind aidata ning samuti anda paar soovitust toitumise / treenimise kohta.

Lugupidamisega,

Jüri

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×