Jump to content
PlaaTable

Vead lehel

Recommended Posts

Vead niisugused:

1. Ei saa muuta oma profiili infot

2. Ei saa kustutada pilte, lisamisega on ka probleeme.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Vabandan, et pole jõudnud kirjutada.

Arvan, et järsku on kuskil arvuti favourits'idesse salvestatud vana Fitness.ee aadress ning seetõttu tõrgub tiba ka lisamine/kustutamine.

Eemalda Fitness.ee oma internetilehitseja lemmikute seast. Trüki käsitsi sisse www.fitness.ee (ära kasuta varianti, et lehitseja pakub aadressi). Ja siis logi sisse, mine oma kasutajapaneeli alla ja proovi kustutada/lisada pilte. Ning siis võid fitness.ee oma lehitseja favourites'i alla tagasi panna :)

Eks anna teada tulemustest. Kui ei tööta, kirjuta ja joonista - proovin aidata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pildimängu all näitab 4 kommentaari.

Peale klikkides ei juhtu midagi.

Need on sinu kasutaja kommentaarid mida sa fitness.ee lehel kirjutanud oled. Ei tea miks neid seal näitab aga näitab.

Mul näiteks näitab nii:

fz7u3c.png

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ehk siis need kommentaarid mis ma olen pildimängudele siiani kirjutanud?

Aga miks neid ei näe siis?
Ma ütleks, et see on viga. Juba see, et seda kommentaaride kogust kuvab selle pildi alla, mida ma kommenteerinud ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ehk siis need kommentaarid mis ma olen pildimängudele siiani kirjutanud?

Aga miks neid ei näe siis?

Ma ütleks, et see on viga. Juba see, et seda kommentaaride kogust kuvab selle pildi alla, mida ma kommenteerinud ei ole.

Igal pool näitab seda, kus on võimalik kommenteerida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ehk siis need kommentaarid mis ma olen pildimängudele siiani kirjutanud?

Aga miks neid ei näe siis?

Ma ütleks, et see on viga. Juba see, et seda kommentaaride kogust kuvab selle pildi alla, mida ma kommenteerinud ei ole.

Igal pool näitab seda, kus on võimalik kommenteerida.

Jah - see on umbes sama, mis foorumis postituste hulk. Fitness.ee on ise foorumist eraldi süsteemi all ning sealsed kasutajakontod töötavad eraldi. Pole mitte postitused, vaid on kommentaarid aga samamoodi näitab nende arvu sinu kasutajanime kõrval. Noh, aktiivsuse taseme määraja. :P

Viga on siis pigem see, et miks teha mingi asi "klikitavaks", kuid mis klikkides siiski midagi ei tee. Las klikkimine viib kommentaaride nimekirjani või siis klikkimise võimalus üldse ära võtta, kui ta mingit eesmärki ei täida.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Windows 8.1 ja IE11 kasutades ei toimi tsiteerimine ega copy-paste. Microsofti lehel on kirjas, et see copy-paste teema on IPBoard foorumites levinud viga ning seda on võimalik vältida uuendades ckeditor-i. Ehk annab midagi ette võtta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Windows 8.1 ja IE11 kasutades ei toimi tsiteerimine ega copy-paste. Microsofti lehel on kirjas, et see copy-paste teema on IPBoard foorumites levinud viga ning seda on võimalik vältida uuendades ckeditor-i. Ehk annab midagi ette võtta?

IE'd kasutatakse ainult selleks, et Google Chrome tõmmata. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Taavi, mul sama viga ja ma tõesti ei viici alati chrome kasutada. Seega oleks tore, kui mul leht kinni ei jookseks, kui tahan siin näiteks postitusse linki lisada. Popup lingi lisamiseks küll avaneb, aga... sulgeda enam ei saa ei OK ega ristist. Suht ebamugav. kahjuks unustan alati ära selle, et sedasi ei saa....alles peale pika postituse kustumist tänu akna kinni panekut, tuleb jälle see meelde ja kasutajakogemus saab rikutud... ehk saab Rebane midagi selles osas ette võtta :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

IE on tänapäeval piisavalt hea ja parem nii mõnestki brauserist. See, et IE ei kõlba igapäevseks kasutamiseks on juba iganenud mentaliteet. Pealegi on IE ainuke brauser, mis toetab korralikult multi touchi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

IE on tänapäeval piisavalt hea ja parem nii mõnestki brauserist. See, et IE ei kõlba igapäevseks kasutamiseks on juba iganenud mentaliteet. Pealegi on IE ainuke brauser, mis toetab korralikult multi touchi :)

Kes kasutab IEd?

Vaadates enda erinevate lehtede statistikat, siis 5-7 % inimesi. Ja neist enamus ei ole kindlasti (minu arvamus) teadlikud internetikasutajad :-).

See eelnev muidugi ei õigusta seda, et IE-ga ei ole leht kasutajasõbralik.

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Renku. Mina kasutan IE`d :) ja ka chrome ning opera brausereid. Kui teen midagi oma lehel, siis esimene asi, kus kõik toimima peab on IE. Win 8.1 ja IE11 puhul on nii mõnedelgi lisavidinatel mitte toimimise probleem. Muudes brauserites aga toimib hästi. Ju siis peetakse seda 6-15% (vastavalt minu analüüsile) kasutajatest lihtsalt liialt väikeseks osaks külastajatest, et nendele eriti peale ei vaadata lisajubinate tegemisel. Või on lihtsalt tegu selles, et win8.1 ja ie11 pole veels edavõrd levinud, et nendel toimivust testida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Renku. Mina kasutan IE`d :) ja ka chrome ning opera brausereid. Kui teen midagi oma lehel, siis esimene asi, kus kõik toimima peab on IE. Win 8.1 ja IE11 puhul on nii mõnedelgi lisavidinatel mitte toimimise probleem. Muudes brauserites aga toimib hästi. Ju siis peetakse seda 6-15% (vastavalt minu analüüsile) kasutajatest lihtsalt liialt väikeseks osaks külastajatest, et nendele eriti peale ei vaadata lisajubinate tegemisel. Või on lihtsalt tegu selles, et win8.1 ja ie11 pole veels edavõrd levinud, et nendel toimivust testida.

Eks ta loogiline ole, et veebilehe funktsionaalsus ehitatakse üles eelkõige populaarseimaid browsereid ja OP süsteeme silmas pidades. Kas on mõtet kulutada energiat selle peale, et tagada ideaalne sobivus browseritega, mida kasutab väga väike osa külastajatest? Suurfirmade puhul kindlasti, kuid väiksematele tegijatele võib ta olla veidi liigne vaev, et kindlustada sobivus kõikide erinevate browserite ja süsteemidega.

IE pole juba aastaid olnud kuigi suure turuosaga ning pidevalt on vähenenud ka Windowsi osakaal, eriti uuemate Windowsite puhul. Kuigi jah, hetkel tuleb mõelda juba sellele, et tagada ühilduvus erinevate nutiseadmete ja veebilehtede vahel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei saa juba pikemat aega pealehele sisse logida- panen andmed ära ja siis lihtsalt lööb kastid tühjaks ja kõik. Foorumisse logimisega muret pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav aga aga ma mõtlen ühest puudusest mis võiks olla suur viga. Oletame et keegi kes pole spordiga üldse kokku puutunud või on seda kodustes tingimustes oma peaga leiutanud, tahab rohkem infi saada. Ta tuleb viskab siia omale ajutise ja niiöelda igavese blogi. Küsib enda jaoks tähtsaid küsimusi, sportlased peavad ridade vahelt lugema et saamatule küsimusele vastust oskaks anda jne. Lõpuks laseb see kasutaja jalga kuna on ennast piinlikult lolliks teinud et jätkata. Kuigi soov tuli poole aasta pärast tagasi. vahepeal ennast harinud ja täiustanud tahaks otsast alustada ja mõistlikuma jutuga. Ja nüüd tuleb siis probleem, et oma eelnevaid lolluseid ei saa kustutada vaid peab läbi operaatori vms.tegema. Mis on tegelikult mehele metsast tülikas ja vb veelgi omakorda piinlik ettevõtmine. Enamjaolt mõeldakse uue konto avamiseks uus e-aadress välja et seda teha ja voilaa, ongi olemas. Kui nüüd vähem foorumit solkida siis võiks ju olla võimalus lihtsamalt vana uueks teha. Selles mõttes et see vana postitus mis oli lolli küsimusega pealekauba ei kõlba kellegile lugemiseks naguinii, kedagi ei huvita mõnes teemas paar tühimiku või veelgi parem on võimalus oma algatatud teema kustutada. No see oli siis minu loll mõte :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×