Jump to content
fender

Smith masin ''rehabiliteerimise'' tarbeks

Recommended Posts

Tere! Tahtsin küsida nõu seoses smith masinaga treenimise kohta. Nimelt on mul selline probleem, et olen tähele pannud näiteks rinnalt surumises ja seistes surumises ja muude harjutuste puhul ka, et vasak pool on paremast natukene rohkem arenenud ja alati kisub kang nö harjutuste ajal viltu. Üks tuttav soovitas paar kuud teha surumist ja õlgadele smithil, siis pidavat pooled võrdsustuma ja nõrgem pool järgi jõudma. Mil määral see jutt paika peab? Kas smithil treenimisega võib tõesti nö pooled võrdseks treenida? Ning kas tõesti tuleks siis mingi periood surumist ja muid harjutusi ainult smithil tegema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere! Tahtsin küsida nõu seoses smith masinaga treenimise kohta. Nimelt on mul selline probleem, et olen tähele pannud näiteks rinnalt surumises ja seistes surumises ja muude harjutuste puhul ka, et vasak pool on paremast natukene rohkem arenenud ja alati kisub kang nö harjutuste ajal viltu. Üks tuttav soovitas paar kuud teha surumist ja õlgadele smithil, siis pidavat pooled võrdsustuma ja nõrgem pool järgi jõudma. Mil määral see jutt paika peab? Kas smithil treenimisega võib tõesti nö pooled võrdseks treenida? Ning kas tõesti tuleks siis mingi periood surumist ja muid harjutusi ainult smithil tegema?

Nii smithil kui tavalisel kangil rakendad jõudu ju kangile mille kaks otsa on üksteisega ühenduses nii et see jutt küll ei pea paika. Pigem tee oma harjutusi hantlitega ja vali raskus nõrgema poole järgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Smithil võib hea tahtmise korral ühe käega ka kangi suruda, mida tavakangiga küll ei tee.

Niiet minu vastus sinu küsimusele oleks ei.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×