Jump to content
AlanBStard

Teemade tägimine

Recommended Posts

Kuna otsing ei tööta siis vbl aitaks kui modereerides teemale saaks silte lisada aga ei leia sellist võimalust.

Ainult teema avamisel on siltide koht, aga postitaja ise vaevalt sinna midagi kasulikku kirjutab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võimalik on teha tõenäoliselt, et iga teema NÕUAB sildistamist. Kohustuslik. Ma ei tea muidugi, kui kasutajasõbralik see sellisel juhul oleks aga tõenäoliselt hõlbustaks asja.

Lisaks saab foorumisse küljepeale mingi plugina panna, mis tooks välja sildid, mis on enim kasutatavad (tag-cloud?? vms sellist).

Nii et see eeldaks kasutaja poole pealt ise sildistamist.

Ja ma ei saa aru, kuidas sa asju otsida ei suuda? Kas peaks panema otsingusse pimesi liitparameetriks AND sõna asemel OR?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võimalik on teha tõenäoliselt, et iga teema NÕUAB sildistamist. Kohustuslik. Ma ei tea muidugi, kui kasutajasõbralik see sellisel juhul oleks aga tõenäoliselt hõlbustaks asja.

Lisaks saab foorumisse küljepeale mingi plugina panna, mis tooks välja sildid, mis on enim kasutatavad (tag-cloud?? vms sellist).

Nii et see eeldaks kasutaja poole pealt ise sildistamist.

Ja ma ei saa aru, kuidas sa asju otsida ei suuda? Kas peaks panema otsingusse pimesi liitparameetriks AND sõna asemel OR?

Ma ei tea, otsingumootoril lihtsalt on kehv loogika. Ise vahel kasutan selle asemel googli oma ehkki ega selle oma parem pole, lihtsalt teistsugune.

Üks üritab liiga vähe ise mõelda ja teine liiga palju.

Täägida võiks moderaator kui ta miljon pillapalla laiali olevat samal teemal posti 1 teemaks kokku kleebib. Ega inimene postitamise ajal 99% ajast eriti süstemaatiliselt ei mõtle, kirjutab pealkirjaks "küsimus targematele" või "kiire küsimus", tägid tuleks ka vastavad.

Ma ei tea kas see tääg reaalselt annab midagi juurde, sõltub foorumi tarkvarast. See foorum siin erilise tehisintellektiga silma pole torganud, mõned nt otsivad automaatselt teema alla teised sarnased teemad kokku ja see vist ei käi isegi täägidega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×