Jump to content
jaanus666

Kaalust maha

Recommended Posts

olen nüüd selle ajaga mil seda teemat alustasin, kaotanud ca 12 kilo. täpselt selle kavaga mis eelpool postitasin. Mure aga selline et peeglisse vaadates siis küll absoluutselt mitte midagi aru ei saa. 113 kilo pealt 101 praegu. Et heameelega lisaksin mingi trenni kah juurde. Aga pikkade tööpäevade järel jõusaal võimalik ei ole. Et äkki keegi oskab soovitada mingit kodust varianti. Kõht ikka sama suur minu meelest ja manboobsid ikka ees. Mida soovitaksite?

Teemat alustasid 12. mail seega 12kg langust ~2,5 kuuga.

Kui kaal endiselt langeb, siis on ju koik OK? Seega lase edasi ja kyll ka koht ning manboobs kaob.

Soovitan teha iga kuu tagant pilte, et oleks tagasi vaadates vordlus. Vastasel juhul voib toesti muutus endale markamatuks jaada ja motivatsioon kaduda - a la mida ma pingutan kui midagi ei muutu! Samas pildid korvuti panna on kohe naha.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu juba öeldud on siin teemas, siis ainult toitumist jälgides nö. heasse vormi ei saa. Pekk võib põletada aga keha jääb endiselt "lodevaks" kuna lihasmassis arengut ei toimu. Treening on igati soovitav ja ilusa vormi jaoks vajalik. Samuti muudab ta kaalukaotamise lihtsamaks. Esialgu olulisi visuaalseid muudatusi lihasmassis ei teki kuni kõva dieet kestab, kuid lihasmass saavutab toonuse sellegi poolest. Mingi hetk võid kaalukaotusele pidurid peale tõmmata ning toitu juurde anda ning kuu-kaks lihasmassi kasvule pühenduda. Siis jälle dieeti jätkata. Ning nii see asi vaikselt liigub.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii nii, augusti kuu käes, ei kippu ega kõppu mehest endast. Blogi siiamaani täitmata, trenni vastu pole ka huvi tundnud järelikult motivatsiooni pole :ph34r:<_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma püüan kaalu alla saada, aga kuidai väga vaevaliselt läheb see. köögis peab järelaitamise tundidel käima. ei saa makro-d paika ja portsud on liiga suured. kaal seisab pikemat aega ühe koha peal. kõige vastikum on endale tunnistada, et tegid midagi valesti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma püüan kaalu alla saada, aga kuidai väga vaevaliselt läheb see. köögis peab järelaitamise tundidel käima. ei saa makro-d paika ja portsud on liiga suured. kaal seisab pikemat aega ühe koha peal. kõige vastikum on endale tunnistada, et tegid midagi valesti.

Miks sa siis mõne treeneri vms poole pole pöördunud?

Lase teha endale kavad näiteks, kas siis ainult söögi või trenni oma samuti. Kindlasti peaks olema ka iseloomu;)

Kui see loom puudub siis on iseenda narrimine ainult. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kava pidi tulema sept. teises pooles..aaga vahi, suureks üllatuseks sain juba täna kätte. tõesti hea meel selle üle.

olen ka treeniriga nõu pidanud, aga kui ikkagi söök ei ole korras, ega siis kaal ei lange. :) minul vähemalt.

ja täna ikka trenni, pigem vaimu ergutamiseks. käin rohkem rühmatrennides, pole midagi parata olen karjaloom :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kava pidi tulema sept. teises pooles..aaga vahi, suureks üllatuseks sain juba täna kätte. tõesti hea meel selle üle.

olen ka treeniriga nõu pidanud, aga kui ikkagi söök ei ole korras, ega siis kaal ei lange. :) minul vähemalt.

ja täna ikka trenni, pigem vaimu ergutamiseks. käin rohkem rühmatrennides, pole midagi parata olen karjaloom :).

Seda tore kuulda siis ;)!

Söök on kõige alus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jeerum, kava järgimine on nii raske :S. ei arvanud, et peab hambad risti vastu pidama, aga loodan, et alguse asi ja lihtsalt vajab harjumist. eks need valed toitumisharjumised ka ühe päevaga ei tekinud. aga ikkagi paganama raske.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jeerum, kava järgimine on nii raske :S. ei arvanud, et peab hambad risti vastu pidama, aga loodan, et alguse asi ja lihtsalt vajab harjumist. eks need valed toitumisharjumised ka ühe päevaga ei tekinud. aga ikkagi paganama raske.

See on raske, keegi pole öelnud,et elu lihtne ongi üldse:)! Üks kulturisti tsitaat oli, kus silma jäi kui õigesti mäletan oli see Indrek Otsus ,et " Sa oled see, mida sa sööd", ehk siis kui sa sööd neid viinereid jms siis sa oledki üks vinku :D! Aga see kõik võtab aega see harjumine jms, lõpuks sa harjud ära samuti sinu magu harjub sellega. Mina ei pea isegi kella enam vaatama kõht koriseb täpselt nagu kella värk :D! Kindlasti peab olema sul tahtmist muutuda, kui see sul puudub siis pole järelikult õige aeg või siis tahtmist:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×