Jump to content
hedi22

Olen palju pidutsenud ja soovin teada kuidas see mõjub kaalule?

Recommended Posts

Ma ütleks, et magamiseks vajalik periood on subjektiivne ning rangeid ajapiiranguid ma peale ei paneks. Magada võiks just niipalju, kui tunned, et on vaja, et ilusti välja puhata nii vaimselt, kui füüsiliselt. Mõnel on nii pingeline elu, et 8-10h oleks iga päev vaja. Mõni aga saab poole vähemaga hakkama. Tean ka neid, kes teevad 6x nädalas jõusaalis rasket trenni, käsil on doktorikraadi omandamine ning ometigi magavad 4-5h päevas ning on energiat nii täis, et lausa kõhe hakkab.

Ma ütleks et väikese unevajadusega inimeste elu on väliselt justkui pingelisem, tegevust palju rohkem. Aga nad ise ei tunneta seda pingelisena.

Kusjuures mingi 1 lihtne geen suutis unevajaduse juba üliväikeseks muuta. Ühe ravimiga on ka magamata aju maganud aju olekusse viidud :)

Alkohol halvendab unekvaliteeti vist üsna universaalselt.

Magneesiumiga võib unekvaliteeti proovida parandada.

Jahust tehtud asjad enne magamaminekut annavad mul jõhkra une. Ongi viimane aeg proovida :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen korduvalt pidutsenud ilma alkoholita ja see ei sobi kahjuk mulle:( Saan aru, et kehale on kurnav kui on madal kaloraaž ja siis veel pidu sinna otsa aga mulle tekitab stressi, kui sõbrad minu kõrval naudivad head ja paremat ja siis mina istun oma vee klaasiga.

Siis on aeg paika panna oma prioriteedid, pole mõtet keerutada, kui ei suuda ohverdada midagi nii triviaalset kui see on alkohol siis on puhtalt asi kinni tahtejõus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma saan täiesti aru sellest olukorrast, kust pidu kainena oma jokkis sõprade seas tundub igav. Minu puhul on tihti mureks ka see, et ma suudan veel enne neid ära väsida (on juhtunud ka nii, et magama jäänudki keset pidu) ja nendega edasi linna ei jõuagi. Mingit maagilist lahendust ei olegi siinkohal. Mina piirdun kahe väikse õlle-siidri või kahe pokaali veiniga ja edasi läheb käiku tavaliselt mullivesi ja espresso (linna jõudes). Selliseid pidusid üritan ka max kord kahe nädala peale teha.

Kui sa tahaksid end nö natuke petta, siis teegi üks viin + sidrunimahl kokteil aga lisa sinna palju jääd. Lahjendab su kokteili ära ja samas jätkub jooki nö pikemaks ajaks. Teine variant oleks soovidata siis juba seda A Le Coqi Extra õlut vähendatud kalorsusega....aga mingit imet muidugi ei juhtu. Sellise sagedase pummeldamisega teed sa oma toitumise/trenniga "üks samm edasi, kaks sammu tagasi" arengu minu arust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvata on, et pidutsemine ohtra alkoholiga hästi ei mõju. Aga kuna jutust saab aru, et sina sinna midagi parata ei saa, sest alkohol, pealekas ja snäkid ronivad vägisi suhu, siis pole ju vahet, kuidas ta mõjub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ütleks et väikese unevajadusega inimeste elu on väliselt justkui pingelisem, tegevust palju rohkem. Aga nad ise ei tunneta seda pingelisena.

Kusjuures mingi 1 lihtne geen suutis unevajaduse juba üliväikeseks muuta. Ühe ravimiga on ka magamata aju maganud aju olekusse viidud :)

Alkohol halvendab unekvaliteeti vist üsna universaalselt.

Magneesiumiga võib unekvaliteeti proovida parandada.

Jahust tehtud asjad enne magamaminekut annavad mul jõhkra une. Ongi viimane aeg proovida :)

Ma tarbin magneesiumi juba:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siis on aeg paika panna oma prioriteedid, pole mõtet keerutada, kui ei suuda ohverdada midagi nii triviaalset kui see on alkohol siis on puhtalt asi kinni tahtejõus.

Ma olen juba väga paljudest asjadest loobunud oma kaalu ja tervise pärast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvata on, et pidutsemine ohtra alkoholiga hästi ei mõju. Aga kuna jutust saab aru, et sina sinna midagi parata ei saa, sest alkohol, pealekas ja snäkid ronivad vägisi suhu, siis pole ju vahet, kuidas ta mõjub.

Kui ei ole vahet, siis ma ei küsiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma saan täiesti aru sellest olukorrast, kust pidu kainena oma jokkis sõprade seas tundub igav. Minu puhul on tihti mureks ka see, et ma suudan veel enne neid ära väsida (on juhtunud ka nii, et magama jäänudki keset pidu) ja nendega edasi linna ei jõuagi. Mingit maagilist lahendust ei olegi siinkohal. Mina piirdun kahe väikse õlle-siidri või kahe pokaali veiniga ja edasi läheb käiku tavaliselt mullivesi ja espresso (linna jõudes). Selliseid pidusid üritan ka max kord kahe nädala peale teha.

Kui sa tahaksid end nö natuke petta, siis teegi üks viin + sidrunimahl kokteil aga lisa sinna palju jääd. Lahjendab su kokteili ära ja samas jätkub jooki nö pikemaks ajaks. Teine variant oleks soovidata siis juba seda A Le Coqi Extra õlut vähendatud kalorsusega....aga mingit imet muidugi ei juhtu. Sellise sagedase pummeldamisega teed sa oma toitumise/trenniga "üks samm edasi, kaks sammu tagasi" arengu minu arust.

Ma tänan hea vastuse eest:) Seda edasi tagasi värki ma soovisingi kuulda. Aitäh:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tänan hea vastuse eest:) Seda edasi tagasi värki ma soovisingi kuulda. Aitäh:)

Kõik enne ju ütlesid täpselt sama asja, miks just see vastus klikkis:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik enne ju ütlesid täpselt sama asja, miks just see vastus klikkis:)

Sest selles vastuses on konkreetselt öeldud , et üks samm edasi, kaks tagasi. Teiste käest ei saanud ma konkreetset vastust. Aga tore ikka, et mulle nii palju tähelepanu pöörati:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tahad teada, kuidas pidutsemine mõjub kaalule, siis astu kaalu peale. Kui tahad teada, kuidas see mõjub kehale välimiselt, siis vaata peegli. Nii lihtne see ongi. Kui ei meeldi mida näed, siis ainult sina saad seda muuta! See kui sõbrad õhtu otsa porgandeid söövad ja sina saiakesi, siis ei muutu ikkagi midagi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×