Jump to content
savi_

Käies poes :)

Recommended Posts

kõige lihtsam seda teada saada on minna poodi kassade juurde valvele. eks siis näed mida ostetakse. valmistatakse ikka tavalisi asju. nt ei saa kanafileest seapraadi teha :rolleyes: kuigi oleks vahva

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no olenevalt poest riideid , lõhnu jne! tglt toidud ikka jah munad ja alati valin kõigil asjadel suurima valgu sisalduse! kohupiimad kasvõi äärest äärde oma sisaldustega! tglt siin nii palju kõikjal toitumisest juttu !

muide võid vaadata osades kokkaraamatutes on valgusisaldused toitainete kohta ja sealt leiad vajalikku infot ka! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tavaliselt ikka kohupiim, kodujuust jnejne, siis kui raha rohkem, siis ostan vinnutatud veiseliha. Täpsemalt on tegu siis Beaf Jerky nimelise tootega ja on eesti toode :rolleyes: PS: toode sisaldab 38.25g valku per 100g :P Energiasisaldus on 743,7 kJ/175,5 kcal ja rasva sisaldab 1,79g per 100g. Mina olen ostnud 50g-seid pakke, vb on ka suremates pakkides müügil seda. Päris vajaliku koguse saab, kui sööd üksi kaks pakikest ära :P A noh ega ta odav ka samas ei ole, kui raha vahepeal rohkem siis kahju küll ei ole seda õlle või millegi muu joogi kõrvale näksida :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tavaliselt ikka kohupiim, kodujuust jnejne, siis kui raha rohkem, siis ostan vinnutatud veiseliha. Täpsemalt on tegu siis Beaf Jerky nimelise tootega ja on eesti toode :rolleyes: PS: toode sisaldab 38.25g valku per 100g :) Energiasisaldus on 743,7 kJ/175,5 kcal ja rasva sisaldab 1,79g per 100g. Mina olen ostnud 50g-seid pakke, vb on ka suremates pakkides müügil seda. Päris vajaliku koguse saab, kui sööd üksi kaks pakikest ära :P A noh ega ta odav ka samas ei ole, kui raha vahepeal rohkem siis kahju küll ei ole seda õlle või millegi muu joogi kõrvale näksida ;)

ole sa tänatud .. ma olen seda täheldanud küll poes ,aga tema headest näitajatest ma sain alles nüüd teada :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu toidukorvis on tavaliselt Jassi teraleib, Kanafilee (viimati sain hinnaga 59 kr kilo), Piim, rasvata kodujuust, viimasel ajal olen hakanud ostma ka kohupiimast valmistatud sõrnikuid. Väga hea pannil soojaks lasta hommikul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Piima kohupiima mune liha, eriti kanaliha, kartuleid, pastat, leiba, vett, juust, sinki....ühesõnaga täitsa tavalisi asju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ostsin endale eile Beef Jerkyt .. algul vaatasin pakki (jõlemaruväike) ... ja siis hinda :blink: võttis muigama ...a selle kohta ,et väike pakk oli järamist küllaga.. ja üpriski soolane suutäis :) igati bueno !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ostsin endale eile Beef Jerkyt .. algul vaatasin pakki (jõlemaruväike) ... ja siis hinda :) võttis muigama ...a selle kohta ,et väike pakk oli järamist küllaga.. ja üpriski soolane suutäis :( igati bueno !

hehh..ega jah, muidu selline värk ka, et kui ma eelmise aasta lõpus enne jõule traditsioonilist jõulushoppamist perega tegin, siis Kristiine või kuskil prismas tegusteeriti neid Beaf Jerky tooteid, kandiku peal oli kolme erineva maitsega ja lahmi palju tahad, siis ma veel tema head valgusisaldust ei teadnud ja proovisin igalt kandikult natukene vaid, oleks teadnud, siis oleks iga paari minuti tagant natuke lahmind seal :) Muidu jah päris maitsvad asjad, meenutavad neid õllesigareid veidike, samamoodi kallid delikatesslihatooted ja sama soolased-piprased. Ainult jama jah, et nii vähe pakis, vaid 45g ja pääris kirves hind ka ikka :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minu toidukorvis on tavaliselt Jassi teraleib, Kanafilee (viimati sain hinnaga 59 kr kilo), Piim, rasvata kodujuust, viimasel ajal olen hakanud ostma ka kohupiimast valmistatud sõrnikuid. Väga hea pannil soojaks lasta hommikul.

sõrnikud on nämma, ma leidsin nad mingi kolm kuud tagasi.lasen uunis soojaks ja siis valan rasvata biojogurtit peale, jammi ! :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise ostmas ei käi aga lasen tuua kohupiima, mis sisaldab 40g valku ja 0,9g rasva 100g kohta. väga hea kohupiim. kanafileed ja liha saab ka ikka vahetevahel tellitud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×