Jump to content
Pulk

Küsimus toidulisandi kohta.

Recommended Posts

Toitumine (valgud, rasvad, süsivesikud, kiudained)ja trenn on muidu tip-top paigas? Või mismoodi sa arvad, et toidulisand töötab? (võtad sisse ja lihas kasvab?)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikul tavaliselt söön muna või kaks ja klaas piima. Koolis panen seda mis on. Trennist tulen siis tund hiljem tavaliselt söön ka mida on. Õhtuti tavaliselt kama või lihtsalt keefirit ja mingit sokolaadi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühesõnaga, su toitumine ei ole kaugeltki korras, mida karta oligi. Uuri natuke toitumise kohta, tee see endal korda ning kannata natuke toidulisanditega ;) Sa võid neid võtta, kuid kindlasti ei ole sul neid vaja ja kasutegur neist on minimaalne, kui üldse. Toidulisandi mõte on mingi toitaine puudujääki korvata, see ei ole võlupulber, mis su lihase kasvama paneb (isegi mitte koos trenniga).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikul tavaliselt söön muna või kaks ja klaas piima. Koolis panen seda mis on. Trennist tulen siis tund hiljem tavaliselt söön ka mida on. Õhtuti tavaliselt kama või lihtsalt keefirit ja mingit sokolaadi.

Kui ma paneks euro kõrvale iga kord kui keegi ütleb, et toitumine on korras ja seejärel tuleb välja sellise menüüga... siis oleks ma Siim Kallas.

  • Upvote 5

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:) Oskate soovitada?

Hommikul söö nii 2 muna, oma piimatassike +vähemalt paar viilu leiba(juustu/singiga) või puder.

Hommikusöögi ja koolilõuna vahel(kui vahe venib 5-6 tunni peale) võib tarbida mõne piimatoote, nt kohupiimakreemi toru.

Koolilõuna kõrvale joo piima/keefirit, kui on koolivaba päev, söö praad mis sisaldaks liha, köögivilju ja nt riisi/pastat/tatart vms.

Enne trenni võid süüa samuti kas muna või kohupiima+nt puuvilju.

Pärast trenni puuvili või mahl või jogurt.

Põhimõtteliselt võib ka veel ühe liha/muna sisaldava toidukorra teha.

Muud seaduspärasused õpi selgeks, nt kui palju oma kaalu kohta valke/rasvu/süsivesikuid tarbima peaksid ja ürita toitumine hoida korrapärane(normaalsed vahed).

Võid ka endast vormipildi üles laadida. Huvitab, kuidas näeb välja 14 aastane, 2 aastat jõusaalis käinud noor...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikul söö nii 2 muna, oma piimatassike +vähemalt paar viilu leiba(juustu/singiga) või puder.

Hommikusöögi ja koolilõuna vahel(kui vahe venib 5-6 tunni peale) võib tarbida mõne piimatoote, nt kohupiimakreemi toru.

Koolilõuna kõrvale joo piima/keefirit, kui on koolivaba päev, söö praad mis sisaldaks liha, köögivilju ja nt riisi/pastat/tatart vms.

Enne trenni võid süüa samuti kas muna või kohupiima+nt puuvilju.

Pärast trenni puuvili või mahl või jogurt.

Põhimõtteliselt võib ka veel ühe liha/muna sisaldava toidukorra teha.

Muud seaduspärasused õpi selgeks, nt kui palju oma kaalu kohta valke/rasvu/süsivesikuid tarbima peaksid ja ürita toitumine hoida korrapärane(normaalsed vahed).

Võid ka endast vormipildi üles laadida. Huvitab, kuidas näeb välja 14 aastane, 2 aastat jõusaalis käinud noor...

2 kuud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikul tavaliselt söön muna või kaks ja klaas piima. Koolis panen seda mis on. Trennist tulen siis tund hiljem tavaliselt söön ka mida on. Õhtuti tavaliselt kama või lihtsalt keefirit ja mingit sokolaadi.

Kohe näha, et mees teab mis mees sööb

Minu arust ka ENAMVÄHEM korras :D

post-29847-0-82828200-1362680370.gif

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirp tahab pilti 14 aastasest kes 2 aastat jõukas käinud?

Noo oota siis, panen enne 15 saamist pildi üles kuhugi, siis 2 aastat olemas peaaegu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist! Olen siis 16 aastane ,käin trennis igakord kui saab ja siis teen ka trenni umbes 2h , töötan kõik lihasgrupid läbi ja suurendan raskusi ka ja tekkis siis selline küsimus et milline toidulisand on algajale kõige parem hakkata tarbima? ise olen lugenud et see hera80 on hea , aga ei ole julgenud veel osta , mõtlesin et küsiks abi siis natuke.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no nii palju ei saa kui vaja oleks mingi 20g saan vast ära aga olen lugenud et nendes rohkem ja ma selles asjas suht algaja. Söön korralikult 3-4 portsu päevas ja loen pakenditelt neid ka mis sees on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no vb natuke rohkemgi , päeva jooksul jh.

Isegi kui sa ainult kartulikrõpse sööksid siis mul on tunne, et enam kui 20g tuleks päevas ära. :D

Arvan, et sa ei loe õigesti kokku või toitud ainult õhust ja armastusest. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

õhust ja armastusest ei toitu :D , kartulikrõpse söön kord aastas , et neid mitte ära unustada :D , vb jh loen valesti kokku valgu koguseid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×