Jump to content
MariusL

Marius Lemming blogi

Recommended Posts

Hei,

Täna pidi siis olema raske tõmme, aga kuna suutsin haigeks jääda, siis kahjuks jääb ära. Lisaks veel, kui keegi on kuulnud rongi ja rattavahelisest õnnetusest tartus, siis see oli mu enda klassivend.. Kõik see tõmbab rajalt korralikult välja, aga tuleb tugev olla.

Esmaspäeval siis teen algraskused läbi, loodan, et jõudu ei kao selle haigusega. Üritan süüa küll kõvasti, aga nagu haiguse puhul ikka siis ei taha eriti alla minna.

Olge tugevad!

Ega suurt mõtet pole sisse pressida sööki, kui ei lähe siis ei lähe ja haigusega organism ei pidavat kahjuks eriti midagi omastama

ning ei soovitata valku tarbida,pidi minema haigusele kasvamiseks.

Nonii, Täna proovisin küki ja surumise algraskused läbi ja kahjuks pisut jõudu ikka läks haigusega, kuid vast ei ole midagi hullu. Filmisin täna ka eelmine kord filmimata jäänud 120kg katset.
Ülehomme on ka sünnipäev..lihtsalt mainin.. :D
Ilmselt postitust enne võistlust enam ei tule. Tulge siis laupäeval kindlasti kaasa elama! :)

• Upvote 1

Õhtust!

EMV möödas ja teen siis väikse kokkuvõtte võistlusest.

Kükk - Kükis tuli enam-vähem nii nagu peab, viimane raskus tundus olevat täpne ja kõik katsed loeti ilusti ära, kirja sain 175kg.
Surumine - See tuli endalegi üllatusena. Esimene katse 115, teine 120 ja kolmanda katsena panin 126kg - eesti rekord, mis tuli ära. Kui kellegil on surumisest videot, siis võib jagada, endal ainult kahest esimesest. Surumist olen endal alati kõige nõrgemaks pidanud... :D
Tõmme - Alguses olid sellega ka suured plaanid, kuid esimese katsega 200kg tagasi lastes põrkas kang vastu kätt ja lõi paiste. Katse ise tuli päris lihtsalt.. Alguses ei tundnud käel midagi hullu olevat, kuid kui 212,5 tõmbama läksin siis üleval faasis tõmbas valu sisse ja ei suutnud hoida enam ja otsustasin kolmandat katset mitte tegema minna, kuna võit oli olemas juba :)

Osade katsete videod endal ka olemas.

Edited by MariusL
  • Upvote 1

Trennidest ei hakka eriti midagi kirjutama, kuna olen rahulikult võtnud hetkel. Suutsin mingiaeg hüppeliigese natuke välja väänata ja hetkel olen kergemalt teinud.

Vahepeal aga suutsime Taaviga jõutõstjate sekka ära eksida.. :D

1458551_181657018692863_1535039049_n.jpg

1459105_181657032026195_1172372518_n.jpg

Ja muidugi kohustuslik võidupoos :D
1459242_181657105359521_424874402_n.jpg

Tänud fotograafile suurepäraste fotode eest!

• Upvote 3

Hommik!

Nüüdseks olen juba uuesti raskeid trenne hakanud tegema. Kuna kükk siin erilist arengut ei ole näidanud, siis proovin ka täiesti erinevat jalatrenni kava, mida ootan juba huviga.

Homme mõtlesin ära proovida ka selle squat challenge, mis praegu siin päris popp teema on. Ise loodan, et tuleb 50 ära..ikkagi 5kg mu kehakaalust ainult vähem.. :D

Otsustasin veel võistelda Tartumaa klassikalise jõutõstmise mv-l. Tahaks ikkagi võistlustel ka selle 212,5kg üles tõmmata..

Uue aasta plaanid annan ka ilmselt kunagi lähiajal teada.

Olge tugevad!

Õhtust!

Pole kaua aega sõna võtnud, aga nüüd mõtlesin, et teen siis aasta kokkuvõtte ära.

Alustaks siis kevadest:

Kevadel tegin oma esimesed kulturismi võistlused, mis läksid kõik võidukalt!
Kõikidel kolmel võistlusel võitsin. Ainuke halb oli see, et konkurents oli väga väike.
Tahtsin osaleda ka mõnel jõutõstmise võistlustel, kuid dieedi tõttu ei suutnud ning jäi ainult kulturism.

Peale võistlusi hakkasin koheselt valmistuma kevadiseks hooajaks ning natukese aja pärast sain kätte juba oma rekordkaalu - 68kg.. :D

Sügis:

Kulturismi EMV jaoks valmistudes alustasin siis 68kg-lt ning aega oli jäänud minu mäletamist mööda 7 nädalat. Ütleme nii, et tagasilööke oli päris palju ja pidin dieeti muutma lausa 3x. Lõppude lõpuks sain piisavalt vormi, et võit koju tuua.
Olen kuulnud, et on räägitud et seekord oli halvem vorm kui kevadel.
Panin pildid võrdluseks ja kuigi pildid on erineva nurga alt või erineva valgusega, siis minu arust on küll kuivus ja üldine konditsioon parem kui kevadel. Aga see on minu subjektiivne arvamus.
vordlus.jpg

Seejärel peale dieeti oli mul jäänud kuu aega, et valmistuda jõutõstmise emv-ks. Esimese nädala puhkasin ja taastusin dieedist ja siis hakkasin raskusi liigutama. Kõik oli positiivne ja siis jäin nädal aega enne võistlusi haigeks. Palavik võttis nii kaalu kui jõudu maha ja seda oli näha viimasel trennil, kui algraskusi proovisin.
Võistlusel jäin rahule ainult surumisega, sest seda olen alati enda kõige nõrgemaks pidanud, kuigi nüüd on korraliku arengu näidanud ja suutsin teha eesti rekordi. ^_^
Pettuma pidin tõmbes, kuna sellega olid suured plaanid..aga jah, läks nagu läks.

Minu jaoks oli 2013 aasta spordis väga edukas ning kindlasti tuleb veel neid aastaid!
DSC_0550.JPG

Järgmine aasta ma kulturismis kaasa ei tee, kuna tahan ikkagi mingit arengut massi osas ka näidata ja ilmselt tulen lavale 2015 kevad. Massi perioodi ajal teen kaasa jõutõstmise võistlusi.

Muidugi tahaksin ka kunagi pooleli jäänud selja trennivideo ära teha.. :D

Olge tublid!

Edited by MariusL

No hei

Olen ka nüüd jälle korralikult treeningutele tagasi tulnud, vahepeal siin jäid mõned trennid pühade tõttu vahele.

Aga hetkel mõtlesin teha natuke aega 2x nädalas full body. Üllatavalt hea on, trennid päris pikad ja mõnus feeling peale trenni. Teen ka üsna kähku neid trenne, puhkepausid seeriate vahel on üsna lühikesed ja trenni lõpuks ikka higi voolab korralikult.. :D

Ilmselt 2 nädalat teen veel full body ja siis jätkan uue kava järgi, mis juba ootab..

Viimasel sellel challengel (60kg kükke 5min) ei tahtnud eriti osa võtta, proovisin üks trenn soojenduseks, aga ei olnud see minu jaoks.. :D
Nüüd tahaks proovida uut kangikompleksi. Võrrelda siin 100kg meestega siis usun, et mul läheb üsna raskeks. Aga mulle enamasti sellised challenged meeldivad, nii, et kui linti ei võta, teen kindlasti enda jaoks läbi. Sellised intensiivsed ja nö "laibaks" tõmbavad asjad mulle meeldivad ja tundub põnev. Kui tulemus on tubli siis kindlasti panen foorumisse ka üles.

Tahaks veel bodypumpis ka ära käia. Andsin Imrele ka uusaasta lubadusena selle ära teha.. :D Kui aega leian, siis kindlasti lähen!

Järgmise korrani!

Edited by MariusL
  • Upvote 2

Alati tore lugeda Mariuse tegemistest !

Tore, et keegi loeb :) Vahest tuleb tunne, et kirjutan ainult enda jaoks..

Aga üritan mingi aeg rohkem video ja pildiga postitusi teha, et oleks ka visuaalne külg postitusel juures. Hetkel käin aja kokkuhoiu pärast linna jõusaalis kuna autokool ja kool võtavad päris palju aega hetkel ja seal pole päris selline tunne nagu kodusaalis.. ja kõike ikka ei saa teha võõras kohas..

Muidu homme ilmselt proovin kangikompleksi ära, vaatab kuidas välja tuleb.. ja kas üldse tuleb.. :D

Õhtust,

Täna tahtsin minna tamme jõusaali, aga kuna see oli ülerahvastatud, siis läksin kesklinna turu jõusaali. Tuleb tunne, et varsti on kõik tartu jõusaalid läbi käidud..:D

Aga see selleks. Proovisin seda kangikompleksi, aga kang pea kohal kükk on ikka tehniliselt väga raske, ei tulnud kuidagi välja, nii, et ei saanud kahjuks teha, peab veel harjutama tehniliselt seda. See-eest tegin ikkagi midagi sarnast. Võtsin ainult selle harjutuse välja ja muu jätsin samaks ja tegin mitu ringi. Võttis ikka päris võhmale.. Peale seda tegin veel muule kehale erinevaid harjutusi.

Kindlasti üritan veel seda kang pea kohal kätel kükki. Tahaks ikka korralikult läbi teha, sest raskus iseenesest ei tundunudki nii hull olevat. Täiesti paras raskus.

Kaal on ka hetkel 68 juures, vaikselt ikka tuleb..Tahaks seda number 70 ka juba näha.. :D

Järgmise korrani!

• Upvote 2

Hei,

Olen nüüd lõpetanud full body tegemise ja teen nüüd kava järgi, mis on jaotatud neljaks.

Täna tegin koos Taavi ja Kädyga trenni.

Kaal on ka seal 68kg juures hetkel. Söögiisud on viimasel ajal üllatavalt head, ainult sööks..

Ja tegelt ma teen ikka säärt ka.. :D

20140124_154908.jpg

20140124_154937.jpg

Hei,

Eile käisin Turu jõusaalis jalga tegemas, täna trenni ei teinud aga see-eest käisin dopingukontrollis :D

Homme teen ilmselt rinda ja biitsa, veel ei tea kus, aga küll see ka selgub.. :D

edu.

Hei,

Eile käisin Turu jõusaalis jalga tegemas, täna trenni ei teinud aga see-eest käisin dopingukontrollis :D

Homme teen ilmselt rinda ja biitsa, veel ei tea kus, aga küll see ka selgub.. :D

edu.

Dopingukontrollis? :D

Eks ma tegelt mõelnud seda juba ammu, et ega 60 kg ilma keemiata saavutada pole võimalik. :D (No offence) ;)

• Upvote 2

Eks ma tegelt mõelnud seda juba ammu, et ega 60 kg ilma keemiata saavutada pole võimalik. :D (No offence) ;)

Keset koolipäeva tuli kõne, et tahetakse mingit uriiniproovi..Kuna mul hetkel asendustelefon, mis on umbes 10 aastat vana, siis ei kuulnud ka hästi..mõtlesin, et mis kuradi uriiniproovi, helistasin tagasi teise telefoniga ja sain teada, et dopingukontroll.. :D Tuldi järgi ja käisime tüskis tegemas.

Noh..saladuskatte all võin öelda, et juba 68kg.. :D

Edited by MariusL
  • Upvote 1

Ma arvan, et see on Carmen Kassi ja Andrei Korobeiniku poolt tellitud proov, sest Marius nüüd ju maletaja, mitte kulturist.

Edited by Sarge
  • Upvote 2

Kas tulevad positiivsed uudised :D`?

Noh, kuidas võtta, eelmine kord läks mitu üritust, et vett välja saada. Täna sain juba teise korraga..loodetavasti kolmas kontroll õnnestub esimese korraga.. See on ju positiivne :D

Edited by MariusL
  • Upvote 1

Hei,

Tänane põhiline päev juba möödas - koolis käidud ja trenn tehtud.

Tegin õlatrenni ja lõpus rinnalevõttu.

Alustasin hantlitega surumist
seejärel svung
Lendamine hantlitega
Lendamine õla tagaosale
Matil lendamine õla tagaosale

Lõppu tegin rinnalevõttu 3x3. Viskasin kangile niipalju peale, kui raske hakkas. Lõpus lugesin üle ja sain 72,5kg.. :D

Õhtul veel võibolla hokit, homme puhkan ja ülehomme selg ja triits.

Järgmise korrani.

Edited by MariusL

Täna sai Nõos trennis käidud.

Kohal olid ka Taavi ja Kädy.

Ma tegin selga, kerget rinda ja triitsa.

*Alustasin lõuatõmmetega
*Alatõmme
*Ülalt tõmbed rinnale
*"traktori" laadne asi
*Kiiruslik surumine

*prantsuse surumine
*ühe käega kukla tagant sirutamine
*plokil sirutamine

Homme puhkan ja ülehomme jalg.

Lõppu üks väike pilt kah

20140209_151839.jpg

Edited by MariusL

Hei,

Üleeile käisin turus jalga tegema, eile puhkasin ja täna pidin tegema rinda, kuid eile õhtul jäin haigeks..

Viimasel ajal pidevalt mingid väiksed haigused käinud, nüüd siis natuke suurem. Hetkel üsna kehv olla, aga loodan, et läheb kiirelt üle.

Stay tuned.

Mis raskusega svungi teed?

Ausalt öeldes ma teen rohkem surumist lihtsalt, jalgade töö on 0.

Aga muidu 55-60kg, kuidas kunagi.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.