Jump to content
MariusL

Marius Lemming blogi

Recommended Posts

Tänud! ;) eks jõudu ikka tuleb vaikselt. Täna sai tehtud terve võistlus rahulikult läbi. Hetkel peaks võistlus tulema üsna edukas, aga eks seda ei saa väga ette prognoosida ja lihtsalt loodan parimat. Algraskused on paigas ja kolmapäeval teen veel kergelt kiiruslikku kükki ja surumist ja siis tuleb puhata laupäevaks.

Nädalavahetus oli samuti mul väga tegus. Kuna laupäeval oli vanemuises kooli aastapäev ja suur pidu, siis olin ka sellega seotud. Nimelt sain tantsida laval ja päris tore oli. :D

Neljapäeval on mul sünnipäev ja lähen vanemuisesse töövarjuks. Saan Tiit Palu draamalavastuse proovis osaleda, ootan juba!

Aa üks asi veel..täna tegin protein pancake mixiga pannkooke ja segasin puddingut sisse. :D Tulemus oli päris huvitav isegi, muidu sellise kogusega tuleb ca 12+ pannkooki, kuid sellega tuli ainult 3. Mõnusad paksud ja kohevad oli. Soovitan kindlasti proovida!

Ma pole küll eriline treener, kuid ma arvan, et võistlusnädalal peaks ikka taastavaid trenne tegema, mitte enam algraskuseid proovima ning see kolmapäevane kiirusliku küki ja surumise päev tundub juba liiast, ega sa sellega enam midagi ei võida 3 päeva enne võistlust, vaid ainult väsitad. Ega nädala-kahega vorm kuhugile ei kao, kui sööd korralikult ja haigeks ei jää. See jutt on juhul, kui sa ikka võistled sellel nädalavahetusel jõutõstmises.

Aga edu igal juhul, loodan, et tõmbad 210+ võistlustel ikka ära! ;)

Ma pole küll eriline treener, kuid ma arvan, et võistlusnädalal peaks ikka taastavaid trenne tegema, mitte enam algraskuseid proovima ning see kolmapäevane kiirusliku küki ja surumise päev tundub juba liiast, ega sa sellega enam midagi ei võida 3 päeva enne võistlust, vaid ainult väsitad. Ega nädala-kahega vorm kuhugile ei kao, kui sööd korralikult ja haigeks ei jää. See jutt on juhul, kui sa ikka võistled sellel nädalavahetusel jõutõstmises.

Aga edu igal juhul, loodan, et tõmbad 210+ võistlustel ikka ära! ;)

Mariuse taastumise juures võib ta reedel ka maxi teha ja laupäeval on ikka vormis. :)

Kui teha liiga vara, siis superkompensatsioonist võib loota ja Mariuse puhul oleks tegelikult pühapäeval õige päev.

Kas just nii hea taastumine aga jah.. :D

Ise arvan, et see kolmapäevane trenn on rohkem psühholoogiliselt hea. Koguaeg oleme nii teinud ja juba harjumuse asi. Ilmselt tõesti midagi juurde ei anna ja vähemaks ka ei võta. Endal on lihtsalt parem tunne :)

210+ on täitsa plaanis! :P

hei,

võistlused on minu jaoks läbi ja teen kerge kokkuvõtte.

tulemused olid kükk 167,5, surumine 105 ja tõmme 215.

Kükiga võib täitsa rahule jääda, kuna see oli ikkagi isiklik rekord.

Surumine läks täitsa... Kui trennis sai tehtud 110 ilusti, siis siin ei tahtnud see kuidagi liikuda ja jäigi tulemuseks algraskus ehk 105, milles ma olen kõvasti pettunud.

Tõmme ilmselt õnnestus kõige paremini ja seal oli ka päris pingeline võistlus minu, Jürgensteini ja Pälli vahel. ja nagu lubatud oli, tuligi 210+.

Vahepeal muidugi enne tõmmet suutis Taavi mulle nuuskpiiritust silma pritsida.. :D Korraks oli küll tunne, et jääb katse tegemata, kuid sain õnneks tehtud.

Kuna vastane oli ikkagi kõva jõutõstja ja ma olen kulturismi suunitlusega, siis olen ise täitsa rahul, et sain konkurentsi pakkuda. Üldiselt olen üsna põnev võistlus ja minu jõutõstmise ajaloos vist kõige pingelisem üldse.

hei,

võistlused on minu jaoks läbi ja teen kerge kokkuvõtte.

tulemused olid kükk 167,5, surumine 105 ja tõmme 215.

Kükiga võib täitsa rahule jääda, kuna see oli ikkagi isiklik rekord.

Surumine läks täitsa... Kui trennis sai tehtud 110 ilusti, siis siin ei tahtnud see kuidagi liikuda ja jäigi tulemuseks algraskus ehk 105, milles ma olen kõvasti pettunud.

Tõmme ilmselt õnnestus kõige paremini ja seal oli ka päris pingeline võistlus minu, Jürgensteini ja Pälli vahel. ja nagu lubatud oli, tuligi 210+.

Vahepeal muidugi enne tõmmet suutis Taavi mulle nuuskpiiritust silma pritsida.. :D Korraks oli küll tunne, et jääb katse tegemata, kuid sain õnneks tehtud.

Kuna vastane oli ikkagi kõva jõutõstja ja ma olen kulturismi suunitlusega, siis olen ise täitsa rahul, et sain konkurentsi pakkuda. Üldiselt olen üsna põnev võistlus ja minu jõutõstmise ajaloos vist kõige pingelisem üldse.

Hea töö!

Kahjuks mul läks võistlus täiega p*rse.

Annan ka üle pika aja kergelt teada, et kadunud pole ma kuhugi. Raskeid trenne pole väga saanud teha, sest peale võistlust on õlg hakanud jamama. Täna proovisin pisut raskemalt ja on läinud kõvasti paremaks, kuid laupäevasele võistlusele ei hakka lõhkuma minema.

Täna rääkisime Taaviga trennis ka pisut tulevastest võistlustest, ehk siis dieedini on jäänud ainult kuu aega. Ootan juba pikisilmi, et uuesti see raske dieet läbida ja lavale pääseda.

Egas midagi polegi rohkem hetkel, hoidke biits punnis

Kuna enam ma fasti sportlane ei ole, siis pole vist mõtet ka siin blogida. Siiski tänan aastase toetuse eest ja soovin kõigile head vana-aasta lõppu ja uue algust.

Laval näeme!

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.