Jump to content
MariusL

Marius Lemming blogi

Recommended Posts

Pumping iron day 1 lõpuks üleval. Aega läks aga asja peaaegu sai. Fookus vahest väljas, kaamera väriseb, aga jah. Enamasti räägib Taavi tarka juttu jne, head vaatamist. (kvaliteet peaks paremaks minema)
https://www.youtube.com/watch?v=5cSyPh6gptI&feature=youtu.be

Muudetud kasutaja MariusL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meie kolmas päev. Praegu pole ühtegi kohta mis ei valutaks, enesetunne on nagu zombie.. :D Aga endiselt lõbus.

DSC_0075.JPG

DSC_0080.JPG

DSC_0083.JPG

DSC_0088.JPG

siis kui shock sisse lööb.. :D
DSC_0082.JPG

Lõppu üks harjutus ka. Minu arust üsna hea harjutus, isegi väikse raskusega võtab korralikult läbi. Varem tehti siin foorumis neid võistlusi iga kuu, see oleks päris põnev ma arvan. Korduste peale 1-2 minuti jooksul tõmbaks korralikult läbi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei, pole kaua midagi kirjutanud, aga kuna tagasisidet väga ei ole, siis ei motiveeri kirjutama ka.

Hetkel siis käsil viimane gümnaasiumi klass. Trenni see muidugi ei sega, pigem aitab just. Tekkinud on rutiin, et kooli-trenni-koju, mis on minu jaoks ülimalt mugav.

Treeningkava muutsin ka natuke endale sobivamaks. Tõstsin triitsa trenni rinna trenniga kokku, mis annab tervele ülakehale hea pump tunde alati. Lisaks nüüd on seljatrennis tõmbel rohkem aega, mida on kindlasti tulevastes tõmbetrennides vaja.

Hetkel midagi muud kirjutada ei olegi, tehke trenni ja olge tublid.

Muudetud kasutaja MariusL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Annan jälle pisut endast teada.

Vahepeal oli plaan osaleda EMV-l lamades surumises, kuid see jäi katki. Põhjus on see, et olen viimasel ajal pidevalt haige ja 2 nädala jooksul olen tänu sellele saanud ainult 3 korda trennis käia. Hetkelgi on veel korralik köha ja nohu.

Sõltuvalt tervisest siis otsustan, kuna kreatiinile minna, sest aeg oleks hakata juba uusi rekordeid tegema.

Kaal langes ka nädala alguses palavikuga pisut, kuid see on juba tagasi söödud-joodud.

Rohkem erilist polegi, tehke trenni ja olge tublid! Järgmine postitus äkki juba mõne rekordiga? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei,

Täna küll videot ei tule, kuid tõmbes sai eesti rekord ära proovitud.. :D Olen siis nüüdseks baasharjutustel langetanud kordusi, et pisut jõudu üles saada. Kükki ja tõmmet olen proovinud juba ja järgmine nädal proovin isiklikku rekordit kükis. Endale teadaolevalt ei ole kunagi ilma sidemeteta kükkinud üle 150, aga ilmselt saab see parandatud. Hetkel on tunne, et jõudu tuleb küll. Aega on ka veel üpris palju, polegi varem nii vara alustanud jõutõstmise võistluseks valmistumisega.. :D Aga enesetunne on hea ja positiivne ja loodan, et raskused saavad võidetud. Kehakaal on tänu kreatiinile küll pisut tõusnud, kuid see ei tohiks kaaluklassi mahtumisega probleemiks tulla.

Aga olge tublid ja üritan ka kükki filmida järgmine nädal :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii, tulin just saalist ja tegingi isikliku küki rekordi ilma varustuseta. Nagu olen maininud, siis ei ole üle 150kg kunagi ilma sidemeteta proovinud, täna sai proovitud. Jõudu hetkel tuleb kõvasti, eile oli rinnatrennis juba häid arenemismärke näha.

Midagi erilist ei ole, kerge 160kg :) Järgmine nädal juba uus raskus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kerge... nice :D

Ei oska neutraalselt vaadata seda. Endal on küll hea tunne, olen rahul raskusega. Usun et võistlusteks 10-15kg juurde ei ole ilmselt probleem. Aga jõutõstjate seisukohast vaadata, siis pole see ilmselt mingi raskus.. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii,

olin täna siis myfitness weekendil. Täitsa tore üritus oli, põhimõtteliselt sain jälgida 7 tundi järjest tantsimist ja selle tagajärjel jalg siiamaani käib all. Fitshopi tooteid käidi päris palju söömas, pooled sõin muidugi mina.. :D Kohapeal oli ka kätekõverduste võistlus 30 sekundi jooksul, kus esimese katsega tegin 54. Hiljem tuli kohale Imre, kes rääkis kuidas ta oli teinud tallinnas lausa 57 kordust. Muidugi ei saanud ma ju halvem olla ja teise korraga tegin 58. Imre võiks endale nüüd eesmärgiks 59 võtta.. :D

Aga see selleks. Homme olen lõunakeskuse myfitnessis kell 13.00-15.00. Pakun erinevaid fitshopi tooteid. Tulge kohale mekkima!

Nagu näha siis tooteid käis proovimas päris palju rahvast.

10712542_10152768152757319_3233533391328

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei,

Täna olin päeval lõunakeskuse myfitnessis. Rahvast oli täna üsna vähe, aga see tähendas, et mulle rohkem toitu.. :D Vahepeal käis külas ka Elari, kes natuke lõbustas mind.
väike pilt ka vihasest poisist, kes leti taga inimesi ära hirmutas.

10743506_839884299384613_205121763_n.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust!

Täna sai siis tänu Elari(http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/39084-elari-edu-blogi/)

meelitamisele käidud Gritis. Kuna sellist trenni ma väga teinud ei ole, siis oli kindlasti uus ja huvitav. Ütleme nii, et lõpuks oli särk ikka korralikult läbimärg ja keha täitsa läbi võetud. Naljakas oli vahepeal vaadata, kuidas kõik tegid poolkükke ja ma harjumusest sügavkükke.. :D Jäin väga hästi rahule ja kindlasti polnud see minu viimane kord. Uued asjad mulle meeldivad ja lähen heameelega tagasi! Tänud Elarile, kes mind veenis sinna tulema ja tänud ka megailusale ja toredale treenerile, kes selle hästi läbi viis!

Lubasin ka Elarile vastutasuks teha ühe korraliku jalatrenni Nõo moodi! :D Ootan põnevusega kui saan ta saali tuua ja piinlema panna :)
Praegu aga lähen teen protein pancake mixiga endale ühed korralikud pannkoogid!

10751872_840461685993541_122551855_n.jpg

Muudetud kasutaja MariusL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No hei

Eile käisin rinda tegemas. Tegin elus esimest korda 100kg-ga seeriaid, mis on täitsa positiivne. Viimaste nädalate jooksul on jõudu megalt tulnud.

Täna käisin kükkimas ja nagu eelmine nädal lubasin, siis nagu ikka uus raskus oli jälle kangil. Seekord siis isiklikuks rekordiks 165kg, mis võrreldes eelmise nädala 160-ga tuli isegi lihtsalt, mis oli üllatus endalegi.

Midagi rohkem rääkida ei olegi, järgmine nädal uus raskus? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimastest trennidest:

Eile käisin rinda tegemas. Seeriatena iga trenn on rekordid olnud, maximumi pole veel proovinud aga ilmselt nädalalõpus proovin ära algraskuse.

Täna jõudsin 3 tunnisest trennist äsja koju.. :D Tegin tõmmet, selga ja triitsa. Tõmbes täna tegin uuesti 212,5 üle pika aja. Tuli üles kuid selja lukustamisega oli pisut probleeme. Võistlustel loodan seekord ennast korralikult realiseerida ja mitte teha lolle vigu nagu eelmine kord. Lasin esimese katse ajal kangi pauguga alla ja põrutasin käe ära, mille tõttu jäid järgmised katsed sooritamata.

Visuaalselt olen tähele pannud head õla ja rinna arengut. Õlale pole enda arust eraldi koormust andnud, kuid nagu ikka on olnud, siis areneb see, millele rõhku ei pane.. :D

Lisanditest on hetkel kasutuses fasti creatine, whey 3 koos dextroga,intra, pump+, glutamine ja enne trenni muidugi shock. Igapäeva menüüs on sees veel protein pancake mix ja pudding.

Trennivälist juttu:

Reedel sai käidud ballil, mis oli väga hästi korraldatud. Üleüldiselt mulle sellised üritused meeldivad ja käin meeleldi. :)

Laupäeval on vanemuises ka kooli aastapäev, kus osalen tantsus ning saan tantsida vanemuise laval.. :D

25pibn9.jpg

Muudetud kasutaja MariusL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud! ;) eks jõudu ikka tuleb vaikselt. Täna sai tehtud terve võistlus rahulikult läbi. Hetkel peaks võistlus tulema üsna edukas, aga eks seda ei saa väga ette prognoosida ja lihtsalt loodan parimat. Algraskused on paigas ja kolmapäeval teen veel kergelt kiiruslikku kükki ja surumist ja siis tuleb puhata laupäevaks.

Nädalavahetus oli samuti mul väga tegus. Kuna laupäeval oli vanemuises kooli aastapäev ja suur pidu, siis olin ka sellega seotud. Nimelt sain tantsida laval ja päris tore oli. :D

Neljapäeval on mul sünnipäev ja lähen vanemuisesse töövarjuks. Saan Tiit Palu draamalavastuse proovis osaleda, ootan juba!

Aa üks asi veel..täna tegin protein pancake mixiga pannkooke ja segasin puddingut sisse. :D Tulemus oli päris huvitav isegi, muidu sellise kogusega tuleb ca 12+ pannkooki, kuid sellega tuli ainult 3. Mõnusad paksud ja kohevad oli. Soovitan kindlasti proovida!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pole küll eriline treener, kuid ma arvan, et võistlusnädalal peaks ikka taastavaid trenne tegema, mitte enam algraskuseid proovima ning see kolmapäevane kiirusliku küki ja surumise päev tundub juba liiast, ega sa sellega enam midagi ei võida 3 päeva enne võistlust, vaid ainult väsitad. Ega nädala-kahega vorm kuhugile ei kao, kui sööd korralikult ja haigeks ei jää. See jutt on juhul, kui sa ikka võistled sellel nädalavahetusel jõutõstmises.

Aga edu igal juhul, loodan, et tõmbad 210+ võistlustel ikka ära! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pole küll eriline treener, kuid ma arvan, et võistlusnädalal peaks ikka taastavaid trenne tegema, mitte enam algraskuseid proovima ning see kolmapäevane kiirusliku küki ja surumise päev tundub juba liiast, ega sa sellega enam midagi ei võida 3 päeva enne võistlust, vaid ainult väsitad. Ega nädala-kahega vorm kuhugile ei kao, kui sööd korralikult ja haigeks ei jää. See jutt on juhul, kui sa ikka võistled sellel nädalavahetusel jõutõstmises.

Aga edu igal juhul, loodan, et tõmbad 210+ võistlustel ikka ära! ;)

Mariuse taastumise juures võib ta reedel ka maxi teha ja laupäeval on ikka vormis. :)

Kui teha liiga vara, siis superkompensatsioonist võib loota ja Mariuse puhul oleks tegelikult pühapäeval õige päev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas just nii hea taastumine aga jah.. :D

Ise arvan, et see kolmapäevane trenn on rohkem psühholoogiliselt hea. Koguaeg oleme nii teinud ja juba harjumuse asi. Ilmselt tõesti midagi juurde ei anna ja vähemaks ka ei võta. Endal on lihtsalt parem tunne :)

210+ on täitsa plaanis! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hei,

võistlused on minu jaoks läbi ja teen kerge kokkuvõtte.

tulemused olid kükk 167,5, surumine 105 ja tõmme 215.

Kükiga võib täitsa rahule jääda, kuna see oli ikkagi isiklik rekord.

Surumine läks täitsa... Kui trennis sai tehtud 110 ilusti, siis siin ei tahtnud see kuidagi liikuda ja jäigi tulemuseks algraskus ehk 105, milles ma olen kõvasti pettunud.

Tõmme ilmselt õnnestus kõige paremini ja seal oli ka päris pingeline võistlus minu, Jürgensteini ja Pälli vahel. ja nagu lubatud oli, tuligi 210+.

Vahepeal muidugi enne tõmmet suutis Taavi mulle nuuskpiiritust silma pritsida.. :D Korraks oli küll tunne, et jääb katse tegemata, kuid sain õnneks tehtud.

Kuna vastane oli ikkagi kõva jõutõstja ja ma olen kulturismi suunitlusega, siis olen ise täitsa rahul, et sain konkurentsi pakkuda. Üldiselt olen üsna põnev võistlus ja minu jõutõstmise ajaloos vist kõige pingelisem üldse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×