Jump to content
MariusL

Marius Lemming blogi

Recommended Posts

Võid Lauraga ka rääkida, tal on 38 Super Katana särk kui ta seda juba ära pole kellelegi lubanud. Me üldiselt plaanime ka võistlustele kohale tulla, siis äkki saad laenata ja enne seda siis kas kellegi teise samasuguse särgiga harjutada kes ise võistleb vms.

Lauraga räägitud, võtab särgi kaasa :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

65 kilosena selles vanuses ei tõmmanud ma kuidagi sellist raskust, tubli poiss...ega see raskus ka praegugi paljudele kättesaamatu. Võib ainult ette kujutada, et kui suudaks 15 kilo kuskilt aja jooksul kaalu juurde hankida, mis siis veel teeks. Mis numbreid rahvusvaheliselt noored raw teevad selles kaalus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

65 kilosena selles vanuses ei tõmmanud ma kuidagi sellist raskust, tubli poiss...ega see raskus ka praegugi paljudele kättesaamatu. Võib ainult ette kujutada, et kui suudaks 15 kilo kuskilt aja jooksul kaalu juurde hankida, mis siis veel teeks. Mis numbreid rahvusvaheliselt noored raw teevad selles kaalus?

http://www.powerlifting-ipf.com/44.html

Siit vaadates on klassikalise jõutõstmise maailmarekord noortes -66kg 212,5kg. EMV-ks tõmbaksin ma selle kindlasti ära..idee poolest on mul järgmine nädal juba 212kg raw jõutõmbe proovimine.. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

65 kilosena selles vanuses ei tõmmanud ma kuidagi sellist raskust, tubli poiss...ega see raskus ka praegugi paljudele kättesaamatu. Võib ainult ette kujutada, et kui suudaks 15 kilo kuskilt aja jooksul kaalu juurde hankida, mis siis veel teeks. Mis numbreid rahvusvaheliselt noored raw teevad selles kaalus?

Võimas tõesti. Ise oma 95kg kehakaalu juures ma seda kindlasti ära ei tõmbaks. Olgugi, et staaži pea 10a. Muidugi ega ma eriti harjutanud ka pole. Nii rasket pole isegi näpu-otsaga proovinud. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://www.powerlifting-ipf.com/44.html

Siit vaadates on klassikalise jõutõstmise maailmarekord noortes -66kg 212,5kg. EMV-ks tõmbaksin ma selle kindlasti ära..idee poolest on mul järgmine nädal juba 212kg raw jõutõmbe proovimine.. :D

Ülejärgmine nädal idee poolest peaks siis maailmarekordi proovimine olema :D

Kas tõesti kulturist on tugevam kui maailmas jõutõstjad!? :D:lol:

Muudetud kasutaja Sarge poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:D eks sinna käib kõigepealt ette ka korralik kükk ja surumine ja teiseks tuleb asi siiski võistlusel ametlikuks teha. Kes seda teab palju mõni elukas kuskil mitte-ametlikult tõmmanud on. Enda jaoks tuleb proovida, järgmise asjana siis võistlema.

Marius on jõutõstmises võistlend juba mitu aastat. Kas ta ei võistlend mitte enne jõutõstmises ja siis alles kulturismis (või oli tõesti kulturism enne)? Seda, et korralikud jõutõstjad suudavad suhteliselt vähese ajaga saada kulturismi suurvõistluselt paremaid tulemusi kui tippkuluristid on meil üks mees juba näidanud.

Enne võistles jõutõstmises, sest siis käis alles põhja ladumine ja lihase kasvatamine. Jõud tuleb teadu pärast kiiremini kui kasvab lihas. Selle pärast pidigi ka aasta enne ootama, kuni lavale alles sai. Aga ei viitsinud niisama ka jõusaalis nühkida, vaid sai võistlustel kangi proovitud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Sügiskülvile: Marius kinnitab, et kulturistidel on ka jõudu ja haardetugevust. :)

Tegu pole kulturistiga, vaid vana tõstjaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuskil on kirjas ka siin vist, et alguses sai aeg paika pandud, kuna kulturismis välja tulen. Selleks siis oli 2013 ja samal ajal selleks valmistudes, liha peale kasvatades sai ka jõutõstmisel võistlemas käidud. Eraldi jõutõstmise suunitlusega polegi nii treeninud. Enamasti olen võistluse jaoks valmistunud ca kuu aega... :D Nagu näiteks nüüd on olnud. Peale dieeti oli kerge taastuv nädal, siis järgmine nädal pisut suuremate raskustega ja nüüd siis oli esimene raske nädal, kus tulid kõikidel rekordid(kükk, surumine ja tõmme). 2 rasket nädalat veel jäänud, ehk siis 3 nädalat korraliku valmistumist võistlusteni, sest minu jaoks on ikkagi kulturism põhiline. Jõutõstmine rohkem möödaminnes..rohkem enda proovile paneku jaoks. Nii on koguaeg olnud ja on edaspidi ka :)

Muudetud kasutaja MariusL poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust!

Tänane jalatrenn möödus tüskis. Käisin seal trenni tegemas, et saaks proovida sidemeid jne. Kokkuvõttes ei saa kurta, esimest korda see aasta sidemetega ja vajab pisut harjumist, aga muidu täitsa OK. Täna üle 170 ei hakanud minema, aga järgmine nädal proovib ilmselt rohkem ja paremini, kuna sidemetega jääb sügavus üsna piiri peale. Aga eks kõik ole harjumise asi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!


Nädal tõmbest möödas ja täna nagu lubatud, oli plaanis 212kg tõmme. Natuke mõeldes, otsustasin, et ei taha alla jääda maailmarekordile ja saigi pandud 212,5.. Tehnika on ikka sama jube nagu vanasti, et jah.. :D

Järgmine nädal juba vähemalt 217!

Nagu lubatud, siin video:
(Tõmme on lõpupoole, tänage Taavit imeliste monteerimisoskuste eest.. :D)

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu lubatud, siin video:

(Tõmme on lõpupoole, tänage Taavit imeliste monteerimisoskuste eest.. :D

)

Kaameratöö eest ka ikka! :D

Võimalik, et Marius teeb ka 217kg tõmbest Live streami, sest ma ise kahjuks sel hetkel juba Tallinnas ootamas lendu MMile ja ei taha sellest ilma jääda! :)

PS! Lisan ka 215kg faili. Mariusel tõmbas pildi taskusse ja pidi katse katkestama. :)

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga jõhkrad mehed :D

Taavi, häält ikka alles on? Korralik räuskamine sinu poolt :D

Nagu eelmine kordki, karjusin hääle ära. Jälle oli naistele pärast õhtul raske trenni anda, sest pidin pingutama, et hääl välja tuleks :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu eelmine kordki, karjusin hääle ära. Jälle oli naistele pärast õhtul raske trenni anda, sest pidin pingutama, et hääl välja tuleks :D.

Piiksusid lühidalt öeldes :D?

No õnneks minu trennis nii hull polnud:D Ma oleks alguses päris ära ehmatanud :D

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane trenni möödus jälle tüaskis, kus tegin sidemetega kükki ja pärast esimest korda särgiga surumist.

Kükis läksin kuni 175 mis oli jälle üsna piiri peal, järgmine esmaspäev proovin veel algraskust ja korralikult alla.

Surumises sain täna 120kg kätte, millest kahjuks videot ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei,

Täna pidi siis olema raske tõmme, aga kuna suutsin haigeks jääda, siis kahjuks jääb ära. Lisaks veel, kui keegi on kuulnud rongi ja rattavahelisest õnnetusest tartus, siis see oli mu enda klassivend.. Kõik see tõmbab rajalt korralikult välja, aga tuleb tugev olla.

Esmaspäeval siis teen algraskused läbi, loodan, et jõudu ei kao selle haigusega. Üritan süüa küll kõvasti, aga nagu haiguse puhul ikka siis ei taha eriti alla minna.


Olge tugevad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei,

Täna pidi siis olema raske tõmme, aga kuna suutsin haigeks jääda, siis kahjuks jääb ära. Lisaks veel, kui keegi on kuulnud rongi ja rattavahelisest õnnetusest tartus, siis see oli mu enda klassivend.. Kõik see tõmbab rajalt korralikult välja, aga tuleb tugev olla.

Esmaspäeval siis teen algraskused läbi, loodan, et jõudu ei kao selle haigusega. Üritan süüa küll kõvasti, aga nagu haiguse puhul ikka siis ei taha eriti alla minna.

Olge tugevad!

Ega suurt mõtet pole sisse pressida sööki, kui ei lähe siis ei lähe ja haigusega organism ei pidavat kahjuks eriti midagi omastama

ning ei soovitata valku tarbida,pidi minema haigusele kasvamiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii, Täna proovisin küki ja surumise algraskused läbi ja kahjuks pisut jõudu ikka läks haigusega, kuid vast ei ole midagi hullu. Filmisin täna ka eelmine kord filmimata jäänud 120kg katset.
Ülehomme on ka sünnipäev..lihtsalt mainin.. :D
Ilmselt postitust enne võistlust enam ei tule. Tulge siis laupäeval kindlasti kaasa elama! :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust!


EMV möödas ja teen siis väikse kokkuvõtte võistlusest.

Kükk - Kükis tuli enam-vähem nii nagu peab, viimane raskus tundus olevat täpne ja kõik katsed loeti ilusti ära, kirja sain 175kg.
Surumine - See tuli endalegi üllatusena. Esimene katse 115, teine 120 ja kolmanda katsena panin 126kg - eesti rekord, mis tuli ära. Kui kellegil on surumisest videot, siis võib jagada, endal ainult kahest esimesest. Surumist olen endal alati kõige nõrgemaks pidanud... :D
Tõmme - Alguses olid sellega ka suured plaanid, kuid esimese katsega 200kg tagasi lastes põrkas kang vastu kätt ja lõi paiste. Katse ise tuli päris lihtsalt.. Alguses ei tundnud käel midagi hullu olevat, kuid kui 212,5 tõmbama läksin siis üleval faasis tõmbas valu sisse ja ei suutnud hoida enam ja otsustasin kolmandat katset mitte tegema minna, kuna võit oli olemas juba :)

Osade katsete videod endal ka olemas.

Muudetud kasutaja MariusL poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trennidest ei hakka eriti midagi kirjutama, kuna olen rahulikult võtnud hetkel. Suutsin mingiaeg hüppeliigese natuke välja väänata ja hetkel olen kergemalt teinud.

Vahepeal aga suutsime Taaviga jõutõstjate sekka ära eksida.. :D

1458551_181657018692863_1535039049_n.jpg

1459105_181657032026195_1172372518_n.jpg

Ja muidugi kohustuslik võidupoos :D
1459242_181657105359521_424874402_n.jpg

Tänud fotograafile suurepäraste fotode eest!

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×