Jump to content
MariusL

Marius Lemming blogi

Recommended Posts

Rammu sul on oma kaalu ja vanuse kohta nagu "väike aatomik.... :D " oli kunagi selline raamatutegelane kui ma õigesti mäletan. Loodetavasti ei jää ka vorm kuhugi tulemata, seega edu soovides!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rammu sul on oma kaalu ja vanuse kohta nagu "väike aatomik.... :D " oli kunagi selline raamatutegelane kui ma õigesti mäletan. Loodetavasti ei jää ka vorm kuhugi tulemata, seega edu soovides!

Eks kellegil ju peab olema.. :D

Eks see pilt praegu muutub ka õnneks, vahepeal hakkas kinni jääma, siis sai menüüs paar asja muudetud ja nüüd läheb positiivselt edasi. Tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rammu sul on oma kaalu ja vanuse kohta nagu "väike aatomik.... :D " oli kunagi selline raamatutegelane kui ma õigesti mäletan. Loodetavasti ei jää ka vorm kuhugi tulemata, seega edu soovides!

Mariusele on väga suureks abiks ka olnud Musclecore'i toetus! See on ka kindlasti lisa andnud treeningutel progresseerumisel! :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No hei!

Vaikselt jälle blogi unarusse jäänud, aga ei ole jõudnud kahjuks kirjutada.

Alustaks dieedist..

Paar nädalat tagasi siin oli selline tunne, et ei jõuagi vormi, kuidagi seisis ja pilt ei tahtnud paraneda. Nüüdseks on vorm juba kõvasti parem ja ilmselt võistlustel tuleb päris hea vorm. Olen andnud 100% endast ja kindlasti annan ka edasi, et lava peal maximumi näidata. Võimalik, et lähiajal saab ka vormist pilte!

Jõu poolest ei olegi suur langus, mõnes osas isegi jõudu juurde tulnud.. :D Eks tahan ikka novembris jõutõstmise emv-l ka jõutõstjatele konkurentsi pakkuda.. :D

Videost nii palju, et tehniliste probleemide tõttu ei ole jõudnud seda alustadagi. Oli küll plaan, kuid tehnika vedas alt. Loodan lähiajal valmis saada, aga ei hakka ajaliselt midagi lubama.

Täna käis ka koolis loengut pidamas Härra Jorgen Matsi. Ütlen ausalt, et ega ma MMA ja taoliste asjadega väga kokku puutunud pole ning tänu sellele oli seda kõike väga huvitav vaadata ja kuulata. :)

Lisaks täna sain veel toidulisandite riiulit täiustatud, egas muidu ju ei kasva... :D

IMAG0376.jpg

Järgmise korrani!

Muudetud kasutaja MariusL poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii..

Annan ka endast siis veel viimast korda enne võistlust märku. Kõik on sujunud väga hästi ja nagu kõik teisedki, lähen mina võitma. Enamus tööd on tehtud ja olen andnud endast parima ja annan ka laupäeval laval. Vorm tuleb kindlasti võimsam kui kevadel (nii massi kui kuivuse poolest) ning ei jäägi muud üle kui oodata võistlust.

Siin üks vormipilt, kahjuks küll nö korrigeerimata, aga ajab asja ära.. :)

selg_lailihas.jpg

Kohtumiseni laupäeval!! ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii..

Võistlused möödas, võit kodus, kõik korras :D

Võistlused läksid üllatavalt hästi. Kui eile oli täiesti pingevaba lavale minna, siis eelmine päev olid küll igasuguseid erinevaid mõtteid peas, et äkki juhtub üks või teine asi, olin ka ju mõnest ca 30kg kergem.. :D Aga läks hästi! Seekord oli ka rohkem konkurentsi, mis tegi publikule kindlasti vaatamise põnevamaks ja endal oli põnevam.

Huvitav oli ka ennustusi vaadata, kes kuidas kellegi paigutab ja miks..küll põhjendati, et üks on suurem, teine kuivem jne..Tegelikult peab ju ikkagi terve komplekt hea olema, ei saa nii, et ülakeha on suur ja jalgu all pole, ei saa võita kui pool keha on puudu..Samamoodi võid olla kuiv, aga kui oled ebaproportsionaalne või kuidagi teistmoodi erinev, siis ei saa ju võita..komplekt peab vägev olema - kuiv, proportsionaalne, massiivne jne..

Põnev oli vaadata ka klassikalist kulturismi. Vägev võitlus oli küll! Õnnitlused Imrele ja kindlasti ka Peebule ja Taavile, kelle vahel karm rebimine oli, Peepu vaadata on vägev, väike aga samas nii kuradi suur ja võimas! :D Ja ka Otti peab õnnitlema. 15 abs. EMV tiitlit, hämmastav!

Kuna pilte ei leia kuskilt veel, siis hetkel piirdun sellega:

IM13_177.JPG

Muudetud kasutaja MariusL poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võistlus oli väga põnev ja tagantjärgi pean tunnistama ,et olin päris närvis :D

Tänud sulle heade sõnade eest ja õnnitlen sind veel kord võidu puhul.

Jätka samas vaimus !

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud positiivse tagasiside eest! :)

Aga trennist,

see nädal teen taastava nädala. Täna tegin kergemate raskustega full body treeningu ja teen kindlasti see nädal 1x veel. Kuna plaan osaleda ka jõutõstmise EMV-l siis hakkan järgmisest nädalast vaikselt juba selle jaoks valmistuma.

Eile sai ka küpsetatud puddingu küpsisetorti, mis välja just kõige parem ei näe, kuid maitse on taevalik.. :D

järgmise korrani!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei,

Panin täna enne võistlust ja võistluse ajal tehtud pildid kõrvuti ja mõtlesin, et räägin pisut lähemalt, kuidas ja millega võistlusteks valmistusin.

Vasakul tehtud pilt 10.10, paremal 12.10.

2_paeva.jpg

Kuidas siis oli 2 päevaga selline vahe?

1 päev enne võistlust tegime Taaviga mõlemad korraliku laadimise, Taavi alustas üldsegi päev varem..Üldiselt sõime kõhutunde järgi. Nii kui kõht tühjaks läks, andsime peale. Sai isegi söödud pakk selga küpsiseid kohvi kõrvale.. :DNii, et pole midagi see toitumine nii must-valge.

Soola ja vee tarbimist ei piiranud, vaid sõime vabalt. Põhiline jook oli kohvi, ilmselt jõime seda vähemalt 10 tassi ära..

Võistluspäeva hommikul tegime korraliku hommikusöögi, 4 kaussi neljaviljakrõbuskeid kaetud šokolaadi ja karamelli glasuuriga.. :D Mina piimaga, Taavi petiga.

528281_10151975858326000_121095655_n.jpg

Nagu näha, siis toimis ideaalselt ^_^

Aga trennist. Eile tegin veel ühe full body trenni ja uuest nädalast alustan siis uue kavaga. 4x nädalas trenni ja pea kõik lihased 2x läbi, üks raske, teine kerge..

Hetkeks kõik!

Muudetud kasutaja MariusL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust.

Kuna jõutõstmise EMV-ks kerge valmistumine käib, siis olen hakanud baasharjutustele rohkem rõhku panema. Täna proovisin kükis üle pika pika aja raw rekordit, mis ei olnudki nii hull..

Üldiselt üldse pole kaua rasket kükki teinud. Dieedi ajal ei tahtnud vigastada ja üle 100kg ei läinudki. Nüüd 2 nädalat olen kergemalt jalapressi teinud ja täna siis oligi esimene üle väga pika aja raske kükk.

filmisime 145kg ja 150kg katset.

Homme rind + õla tagaosa ja neljapäeval selg raske tõmbega, kus samuti üritan raw rekordit teha, eks näis kuidas välja tuleb :)

Muudetud kasutaja MariusL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

-66kg võistlen EMV-l

Peaks mainima, et powerit ikka on;)! Endast 2 korda raskemaid kaale tõsta on ikka väga hästi!

Tubli jätka samas vaimus:)!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peaks mainima, et powerit ikka on;)! Endast 2 korda raskemaid kaale tõsta on ikka väga hästi!

Tubli jätka samas vaimus:)!

Jõutõmbes raw raskused lähevad juba üle 3 korra kehakaalust... :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõutõmbes raw raskused lähevad juba üle 3 korra kehakaalust... :D

Seda küll, ma siin arvutasin peast umbes, kui 3 korda enda oma tõsta siis äkki mingi pea 297kg peaks tegema päris hirmus nr :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii,

Üleeile tegin rinda ja tegin uue raw surumise rekordi, milleks oli 107,5kg. Täiesti maximumi kahjuks ei saanud proovida, kuna Taavit polnud ja ilma korraliku suppordita ei julge ka nii hulluks minna... :D

Täna aga tegin jõutõmmet ja ainult tõmbega läks aega umbes poolteist tundi. Eelmine kord kui tegin rasket tõmmet, siis sain kätte rihmadega 202kg. Nüüd tegin ilma rihmadeta ja tulid uued rekordid. Videod allpool. Tehnika on küll halb, kuid ma tõesti ei suuda selliste raskustega selga sirgelt hoida.. :D

Võite videosi natuke edasi kerida, kuna alguses paarkümmend sekundit keskendumine.. :D
Parimad palad, enjoy:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tehniliselt pole asi mitte isegi natuke kehva vaid päris kohutav :D Aga ette ei saa heita, 207kg praktiliselt tähendab su kolme kehakaalu rawis mis ikkagi kõva number ükskõik mis viisil

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sügiskülvile: Marius kinnitab, et kulturistidel on ka jõudu ja haardetugevust. :)

Kuna eesmärk ei ole jõutõstmine kunagi olnud, siis usun, et kolme nädalaga saab Marius arvestatava "jõutõstmisvormi" kätte, et varustusega vastastele RAW tulemustega konkurentsi pakkuda.

Muidugi, kui kellelgi Tartu kandis on varustust pakkuda, siis võib Mariusega või minuga ühendust võtta! :)

Pikkus 168-169cm ja kaal 65kg. Ei oska öelda, mis suuruses trikood või särki vaja läheb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peebuga ei ole rääkind? Tal peaks 66 ja 74 kaalu omasid olem küll ju. Vähe suured vb on, aga see-eest mugavad. Noortes on rekordnorme küll, mis tegemist ootavad.

Peep ütles, et tal endal võistleb nii palju poisse, et Mariusele ei jätku. Aga loodame, et leiab midagi kuskilt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×