Jump to content
trostberg

Onaneerimine ja treening

Recommended Posts

Millist mõju avaldab lihaste arengule, testosteroonile jne? Ning kas on kasulikum enne või pärast trenni?

Olen väljamaa lehtedelt lugenud üsnagi vasturääkivat infot, alates sellest kuidas küllaltki heal tasemel kehaehitajad onaneerivad alati enne trenni, kuni selleni et tuleb ennast hoida nö kuival päevade kaupa et ajada testosteroon kunstlikult üles.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:D Humorist.

Eino aasta teema auhind läheb küll teemaalgatajale. :D

Samas suht hea küsimus. Praegu olen jama netiga, et ei viitsi uringuid otsida. Aga Sports Science'is tehti ühe naispoksijaga test. Tegi alguses löögid aja peale, löögi tugevus jms asjad. Öeldi, et dvi... mine nüüd seksima, siis pärast seksi olid näitajad parananued kuni 30%.

Aga ma ei oska öelda, kas soolost piisab, et tulemusi parandada.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne naispoksijat tehti sama test ka meespoksijaga.

Kui keegi huvitub, siis naisversioon

ja meesversioon

Muudetud kasutaja trewe poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aasta teema ja parim esimeseks postiks ju :D

Vb mõni luges Vend Vähi blogi, kus mainiti lodevaid pihkureid linna peal jooksmas ning see pani mõtlema..

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esilehel mõtlesin, et Kirp on selle teema teinud, aga siis tuli välja, et see ei ole Hobid ja harrastus foorumis.

Seekord nõustun hr Merisaluga. Olin samuti kindel, et see on hr Kirp-Kibekäsi-pihulihase projekt. :D

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seekord nõustun hr Merisaluga. Olin samuti kindel, et see on hr Kirp-Kibekäsi-pihulihase projekt. :D

Aga mina oma sensitiivse võimega ütlen, et Imre ise tegigi selle teema, et taaskord oma vaimuteravustega hiilata.

Pealegi Imre minevikus puurides selgub, et mees on ennegi selliseid Kai Greene greipfruudi-video sarnaseid kahtlaseid asju ette (või taha) võtnud.

post-3216-0-33790300-1366890154.jpg

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga mina oma sensitiivse võimega ütlen, et Imre ise tegigi selle teema, et taaskord oma vaimuteravustega hiilata.

Pealegi Imre minevikus puurides selgub, et mees on ennegi selliseid Kai Greene greipfruudi-video sarnaseid kahtlaseid asju ette (või taha) võtnud.

post-3216-0-33790300-1366890154.jpg

Hahaha! Valus laks :D

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei ole küll ekspert aga mina olen kuskilt lugenud et naistel pidi sex vabastama ajus mingi mõnuhormooni, seega kergem koormust talud ja pingutada.

Meestel vastupidi pidi sex vähendama testo taset ja ka energi kadu pidi olema küllalt suur.

Samas olen ka lugenud et sex pidi mõlemale mõjuma rahustavalt, eeldan et tegu on normaalse suguakti korral.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuskilt lugesin kunagi, et seemnepurskega pidi keha päris palju tsinki kaotama. Lihastööle pidi tsink jälle väga vajalik olema. Aga ei tea nüüd öelda, annab see kohe trennis tunda või ei.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma unustasin ennest lisada, et kui naine oli rase ja me voodi elu oli null siis ma tegin oma elu paremad lammutamised nii jõukas kui ka kodus. Ikka kohe nii et iga kord oli tühjaks pigistatud sidruni tunne. Muidu olin kogu aeg närviline ja ärrituv.

Sama teevad ka võitlusaladega tegelejad, hoiduvad seksist, testo laes ja ringis on loomad lahti :D .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen jälle seda kuulnud et teatud riikide (igaüks ise teab) naisjõutõstjad pidid hoopis oma suurimad tiitlivõistlused ja paremad tulemused tegema raseduse algfaasis, ehk jäävad tiitlivõistluste ajaks rasedaks, teevad oma elu parimad numbrid ja siis lasevad raseduse katkestada ja nii igal suurel tiitlivõistlusel. (vaesed treenerid) :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen jälle seda kuulnud et teatud riikide (igaüks ise teab) naisjõutõstjad pidid hoopis oma suurimad tiitlivõistlused ja paremad tulemused tegema raseduse algfaasis, ehk jäävad tiitlivõistluste ajaks rasedaks, teevad oma elu parimad numbrid ja siis lasevad raseduse katkestada ja nii igal suurel tiitlivõistlusel. (vaesed treenerid) :D

Mitte ainult tõstjad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×