Jump to content
LauraL

Tallinn-Helsingi-Stockholm linnavõistlus klassikalises jõutõstmises - Maailmarekord tehti üle vaata video!

Recommended Posts

Hullud vanad, enne norisin ,et mis soojenduskatseid te teete, siis kui pidin tütre sünnipäevale viima ja ära minema hakkasid hullud paugutama... :D .Mul on palju katseid ka videos laen maja ja teen ühe popurii. Tublid olite, Palju õnne ja kutusn rahvast järgmisel korral rohkem kaasa elama - ütlen et see on seda väärt, kes käsi kunagi kangi külge pannud, tulge vaadake ja saate ikka kõva emotsiooni kui näete, mis eesti mehed teha võivad.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Austatud spordisõbrad!

Tänaste võistluste galerii asub aadressil:

http://gallery.fitne...2_itemId=560924

Paremas resolutsioonis foto Rait Sagorist leiab aadressil:

http://pilt.delfi.ee/picture/15586789/

post-27151-0-08191400-1367084337.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valik katseid minu telefonist.

Tore on tõdeda, et Sa oled peaaegu kõiki viimaste aegade jõutõstmise võistlusi väisanud. Ma usun, et need on alati huvitavad vaadata, aga tavaliselt käivad nii tihti ainult andunud fännid! ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oti tütar elab ka kaasa, Laura surumise ajal kuulda "Rapuntsel, Rapuntsel, lõpuni(?), Rapuntsel!" :D

Ma sain omale uue sõbranna ja fänni juurde :)

post-20384-0-68705900-1367128130.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma sain omale uue sõbranna ja fänni juurde :)

post-20384-0-68705900-1367128130.jpg

Said lisaks uuele sõbrannale ka uue hüüdnime "Rapuntsel".... :D . Aga ma arvan ,et see on tunduvalt parem hüüdnimi kui rammunaine... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore on tõdeda, et Sa oled peaaegu kõiki viimaste aegade jõutõstmise võistlusi väisanud. Ma usun, et need on alati huvitavad vaadata, aga tavaliselt käivad nii tihti ainult andunud fännid! ;)

Jah nii ta on olen jõutõstmise andunud fänn ja kui kunagi kulturismis hooaja vahele jätan või enam ei võistle , hakkan tõsisemalt tegelema jõutõstmisega - luban! Kui vähegi liigesed vastu peavad. Sulle Marko aga ütlen, et kui ükskord see tulede põlemapanemine, siis sõltumata värvist punane või valge üle viskab, oled oodatud tagasi lavalaudele "jalga raputama... :D ". Kes teab see naerab.... :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah nii ta on olen jõutõstmise andunud fänn ja kui kunagi kulturismis hooaja vahele jätan või enam ei võistle , hakkan tõsisemalt tegelema jõutõstmisega - luban! Kui vähegi liigesed vastu peavad. Sulle Marko aga ütlen, et kui ükskord see tulede põlemapanemine, siis sõltumata värvist punane või valge üle viskab, oled oodatud tagasi lavalaudele "jalga raputama... :D ". Kes teab see naerab.... :D

..saputama ikka :D ! Elu on koosneb etappidest ja Sinu mainitud on möödanik. Aga praegu olen küll väga kindel, et teen seda, mis mul hästi välja tuleb. Igasugune aastaringne madal kaloraaž ja veepuudusest tekkinud krambid, panevadki jalga saputama ja teevad enesetunde halvaks...ehk siis ma ei oska seda. ;) Seekord proovida võis, aga nüüd ma tunnen ennast teatud ringkonnale hulga vajalikum kui siis. Ühe lausega- Tuleb teha seda, mida hästi oskad, kehtib kõigi kohta. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×