Jump to content
Gympans

Toitumiskava lihasmassi kasvatamise eesmärgil

Recommended Posts

Tervist! Tekkis mõte küsida, mida arvavad siinsed foorumilugejad-spetsialistid mu toitumiskavast. Endast lähemalt: olen 20. aastane noormees, 188 cm, 88 kilo. Nädalas tuleb neli jõusaalitrenni ning 1-2 aeroobset (30 minutit jooksulindil kiirkõnd/sörk vaheldumisi). Elan hetkel Austraalias. Töö on küllaltki füüsiline, päevast päeva saab ringi möllatud betoonpostide-paneelidega, mis igaüks kaalub 60-100 kilo. Neid siis tassitakse kahekesi. Toitumiskava järgmine (kõik kogused toorainena kaalutult):

5.15

60 g kaerahelbeid, 4 muna, 1 õun, glutamiin ja BCAA

9.00

Tavaliselt siin maal müüdav Up&Go jook, mis sisaldab 25 g valku ja 28 g süsivesikuid

12.00

70 g tatraputru, 200-250 g kana, tomat-kurk

15.30 (enne trenni)

200 g tuunikalakonservi, 1 õun või pirn, glutamiin ja BCAA

17.30-18.30 trenn, peale mida valgukoks (30 grammi valku, glutamiin ja BCAA)

20.00

200-250 g kana, tomat-kurk

Enne magamaminekut

Peotäis pähkleid, 1 õun

Lisaks tarvitan veel magneesiumi, kalamaksaõli ning C-vitamiini. Päevas joon ligi 4 liitrit vett.

Plaanin asendada Enne magamaminekut eine kaseiiniga (ca 25g).

Kuidas tundub selline toitumine? Mida muuta, mida mitte?

Treening kava kaheks jaotatud, esmaspäev ja neljapäev rind, selg, biitseps; teisipäev ja reede jalg, õlg, triitseps.

Tervitades kaugelt maalt,

Keijo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lubage muheleda, mis soovitus see nüüd oli "aeroobse ära jätma". Kord-paar nädalas 30 min lonkivat sörki lindil ei ole küll mingi eriline aeroobne. Mida ära jätta, seda enam. Samas see töö on juba nii palju energiakulumahukas, et ise ei jõuakski mingit lisa'trenni' teha vist. Rasva nagu ei olekski menüüs..Õhtul süsivesikuid ka mitte.. ja taastud hästi? Imeloom.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võtab ennastki naerma, kuidas paika pannakse :D Novot , siinkohal tuleb mängu lugemisoskus, algul vaatasin, et teeb 3 aeroobset trenni ja nädalas 4 jõusaali trenni, siis puhkamiseks aega poleks jäänud. Siinkohal oli minu viga.

Hea artikkel. http://forum.bonsuna.com/uudisedartiklid-uudised-ja-artiklid-nii-meilt-kui-mujalt/kehaehitaja-toitumine/

Muudetud kasutaja OldMan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

88kg ja tahad juurde saada? See on korralik kaal ju. Kas kõik on ikka lihas su kehas, ribid paistavad kui käe üles tõstad? Veresooned on väljas? Ma arvan et selle 88kg hulgas on suht mitmed kilod rasva hoopis

Mina kaalun enamvähem sama pikkuse juures sinust 5kg vähem ja ma ei ütleks et ma oleks väga kuiva lihasmassiga

Suur pekihunnik ei paista äge ja mehelik välja. Sportlik ja läbitöötatud keha on hoopis see mis on imetlusväärne. Ära vaata kaalunumbrit vaid seda kuidas sa välja näed. Rohkem kaaluda ei tähenda et sa näeks seejärel parem või kapim välja. Vastupidi tegelt. Kui sul kaal madalal ja on vähe rasva, siis paistavad su lihased suuremad ja nad on selgemini nähtavad

Muudetud kasutaja trostberg poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×