Jump to content
Guest milk

Banaanipannkoogid ;)

Recommended Posts

Guest milk

Jagan retsepti, mis minu arust sobib hästi üheks magusaks nädalavahetuse hommikusöögiks.

Purusta kahvliga 1 küps banaan (küpsed banaanid annavad rohkem maitset), lisa 1 muna ja veidi piima. Sega hoolega, et taignasse ei jääks suuremaid banaanitükke. Käsitsi segamise asemel võib muidugi kasutada ka blenderit. Enda jaoks meeldiva konsistentsi jaoks tuleb leida õige tasakaal just nende koostisosade vahel. Taignasse võib proovida lisada ka näiteks maapähklivõid, päevalilleseemneid vms. Mulle meeldib kõike sellist serveerimisel kasutada.

Küpseta väikseid pannkooke võis/õlis keskmisel kuumusel. Pannkoogid on õhukesed ja saavad suhteliselt kähku valmis. Liigne kuumutamine kuivatab pannkoogid kahjuks ruttu.

Valmis pannkookide peale sobib hästi lisada natuke maitsestamata jogurtit, kookoshelbeid või marju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest milk

Vot just nii elevil peabki nende pannkookide pärast olema nagu see tüdruk videos ;)

Ma kujutan ette, et ka selle piimatilgata on need pannkoogid head. Kookosrasva kasutamine tundub tõesti väga populaarne praegu, aga ma ise ei ole kunagi ostnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Blenderiga valmistamisel tuleb väga ettevaatlik olla, lasin küll ainult natuke aega, kuid läks segu liiga vahtu ja ei saanud panni peal korralikult keeratagi. Teine kord purustasin banaani blenderiga ja muna käsitisi, siis sai juba täitsa pannkoogi moodi :) Tegin ka ainult banaani ja kahe munaga ning tuli väga hea asi, täpselt õige magususega ka minu jaoks ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin ka ilma piimata. 1 banaan + 1 muna.

Ja toiteväärtus oli minu 6-l pannkoogil kokku järgmine: 182 kcal, 8,25g valku, 23,3g süsivesikuid ja 6,2g rasvu. Sellise maitsega pannkookide kohta pole paha ausalt öeldes.

Usun, et saab ka dieedi ajal ära proovida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin ka ilma piimata. 1 banaan + 1 muna.

Ja toiteväärtus oli minu 6-l pannkoogil kokku järgmine: 182 kcal, 8,25g valku, 23,3g süsivesikuid ja 6,2g rasvu. Sellise maitsega pannkookide kohta pole paha ausalt öeldes.

Usun, et saab ka dieedi ajal ära proovida.

Kuna pole eriline kokk, siis kas 1-st banaanist ja 1-st munast saab tervelt 6 pannkooki :P ? Mõtlesin, et prooviks ka siis järgi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×