Jump to content
Hundu^^

Peale jõusaali ei suuda ühtegi kätekõverdust.

Recommended Posts

Tervist!

Noormees

Vanus: 23

Pikkus: 183cm

Kaal 71kg

Alustasin eelmine esmaspäev jõusaaliga.Muidu polnud ennem midagi teinud.

Käisin kolm päeva järjest, igapäev erinev lihasgrupp.

Esimene päev: biitseps ja triitseps

Teine päev: õlad ja jalad.

Kolmas päev: rind

Esimese ja teise päeva sees sai nüüd liiga tehtud kusagile.Korralik lihasvalu oli, öösel kadus isegi uni ja külje keeramisega oli raskusi.

Valu vastu polnud mul midagi. Juhtus see,et kolmapäeval kui hakkasin kätekõverdusi tegema, maandusin pm näoli saalipõrandal.Ei suutnud üldse kätele toetuda.

Naljakas seik, sain isegi ühe tõsisema onu naerma seal.

Enne jõusaaliga tegelemist suutsin teha vabalt 20tk.

Möödas on pea 5päeva, lihasvalu pole, kõik ilus aga ei suuda mitte ühte kätekõverdust teha.

Tahaks homme saali minna aga ei tea kas peaksin taastuma veel või mis mu kätekõverdustel nüüd häda on järsku? Kuigi üleile peale sauna ei suutnud isegi rätikuga selga kuivatada, käed nii tundetud.

Peenike poiss olen, kaalus küll asi pole.

Muudetud kasutaja Hundu^^ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alguse kohta 3 päeva järjest ning teha ka triitsa ja rinda siis pole väga ime, et ei jõua kätkekõverdusi teha. Eriti kui lihased nii valusad, et und segavad. Võiksid ka kirjutada siia siis oma kordused ja seeriad ning mis harjutusi tegid. Ei näe ka, et kavas selga oleks näiteks... üldse natuke imelik jaotus minu arust

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See kava on pudru ja kapsad sul.Selga ei tee pmt üldse ja triitseps on töös ka pmt kolm päeva järjest.Ja puhkus on ka vajalik kui soovid areneda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitu korda nädalas siis plaanis trennis käia? Kui seljani ei jõudnud siis eeldan, et 4x nädalas vähemalt? Paljuks ei lähe alguse kohta?

Muudetud kasutaja ReimoR poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitu korda nädalas siis plaanis trennis käia? Kui seljani ei jõudnud siis eeldan, et 4x nädalas vähemalt? Paljuks ei lähe alguse kohta?

Ma täielik algaja selles suhtes ja ma võtan igasugused nõuanded vastu :)

Sööma olen hakanud meeletult et kaalus juurde võtta saaks, olin ennem üldse 60kg.

Saali kohapealt on mul aega 5päeva nädalas käia seal.Ma saan aru ka et alguses pole mõtet niipalju.

Aga jah, kava suhtes ja päevade kohta pole mul tegelikult õrna aimugi.

Ma loodan tänase päeva lõpuks saada piisavalt arvamusi ja soovitusi ja siis saame ehk koos välja mõelda miskit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitu korda nädalas siis plaanis trennis käia? Kui seljani ei jõudnud siis eeldan, et 4x nädalas vähemalt? Paljuks ei lähe alguse kohta?

Nagu algajatel ikka, 7 korda nädalas ja kui jõuab ajaliselt siis kaks korda päevas :D

Otsi ja omale mingi sobiv kava, mis sulle meeldib. Alguses on tähtis omale rutiin sisse saada, mitte nädal ajaga Arnoldiks muutuda, see tuleb hiljem ;)

Mina soovitaks kolm korda nädalas, nt Esmaspäev, Kolmapäev, Reede. Väga mõnus pluss nv vaba. Aga korralikult käima hakates ja foorumit edasi lugedes, saad sa juba ise varsti aru, mis sulle sobib ja mis su kehale meeldib. Põhiline, et sa mingit lihast ära ei unustaks ja alguses ei ole mõtet ennast tõesti nädalaga haiglasse pumbata. Võta rahulikult ja anna kehale aega uue režiimiga harjumiseks ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×