Jump to content
HDTanel

HDTanel - Morsast inimeseks (video) 91,2Kg-77,8Kg (ongoing process)

Recommended Posts

Oskab keegi aga äkki öelda palju ühes pehmes magusas saiakeses kaloreid umbkaudselt olla võiks? Mul siin lasnamäel putka kus müüvad ülihäid kreemirosina, kreemimooni saiakesi, otse ahjus teevad kohapeal :P Kui nädalas patukat teha tahaks siis hea meelega sööks mingi söögikorra asemel 2-4 seda saiakest ära.. aga krdi keeruline välja selgitada palju seal siis kaloreid olla võiks, süskari pommid enamusjaolt ilmselt muidu.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oskab keegi aga äkki öelda palju ühes pehmes magusas saiakeses kaloreid umbkaudselt olla võiks? Mul siin lasnamäel putka kus müüvad ülihäid kreemirosina, kreemimooni saiakesi, otse ahjus teevad kohapeal :P Kui nädalas patukat teha tahaks siis hea meelega sööks mingi söögikorra asemel 2-4 seda saiakest ära.. aga krdi keeruline välja selgitada palju seal siis kaloreid olla võiks, süskari pommid enamusjaolt ilmselt muidu.

Krt seda on raske pakkuda. Üldiselt need paksu täidisega saiakesed sinna 300-400kcal per 100g kipuvad olema. Aga seda siiski raske niisama pakkuda, sõltub mis tüüpi ja mis mahus täidis on.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

4 saia siis jah, kui igaüks kaalub 100g ja su päevane kaloraaz on umbes 1500kcal. Eks need korralikud kaloripommid ole. Archangeli pakutud numbrid tunduvad enamvähem reaalsed küll.

Muudetud kasutaja joonast poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Julm.. vanasti panin 4-6 sellist saiakest päevas + 2 Big Tasty-t, 2xjuustuburksi, friikaid, rimi pitsasi 2tk ja fazeri või mesikäpa suur 300g soks, kõik ühe päevaga, no problem.. nii mitu päeva järjest vahest nädalas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd Tanel julgeb suvel Pärnu rannas särgi ka seljast visata!

Aga kui magusaisu, siis söö puuvilja või veel parem keera sisse mõni magus shokolaadi-piparmündi valgusheik (~100kcal) - aga mida mina ka tean rääkida, pole kunagi suurem asi magusasõber olnud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Julm.. vanasti panin 4-6 sellist saiakest päevas + 2 Big Tasty-t, 2xjuustuburksi, friikaid, rimi pitsasi 2tk ja fazeri või mesikäpa suur 300g soks, kõik ühe päevaga, no problem.. nii mitu päeva järjest vahest nädalas.

Võimas! Kas vahel ei igatse neid päevi tagasi?

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtlesin, et uurin korra kuidas lõdvas olekus kõht ka välja näeb.. algus versus täna. dafuq :o ei mõista lihtsalt kuidas siuke magu mul kuskile ära kadumas on... kuhu krt ta kaob? Koht_lodvalt.jpg

Oled hajutanud jõutreeninguga oma keha depoorasvu energiaallikana kasutama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võimas! Kas vahel ei igatse neid päevi tagasi?

Kehavormi mõttes ei :D aga vahest mõtlen küll, et damn võiks mingi burksipäeva teha lol.. samas mingit meeletut isu pole.. seda näitab see, et terve see aasta pole neid söönud kordagi, pitsalõike küll mõned jah aga burksi mitte mingisugust. Nüüd kuu lõpus kavatsen selle asja korra lõpetada sellega, et Saaremaal sõbral pulmad ja siis peale pulmi edasi sõpradega Eesti parimasse burksi kohta :D mingi sepp pidi seal tegema mingeid megahäid kohapeal, värske liha jne. Aga noh, selle eest teen topelt trenni :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väike update taas... kaal langeb täitsa viisaka tempo juures. Hetkel terve nädal ilusti 76Kg juures kaal püsinud ja 77 pole näinudki.. praegu enne õhtusööki väike kaalumine 76,1Kg. Eks tore oleks kui esmaspäeva hommiku kaal näitaks 76,4Kg vähemalt siis oleks nii 0,5Kg kaotust nädalaga :) Korra viskasin särgi seljast täna, kõht on jube ikka veel.. mingi 5Kg pekki kindlasti vaja põletada.. Hetkel goaliks seadnud Juuni lõpu... et näha sixpacki.. Jube aeglane töö aga suht kerge.. kui aus olla! Lihtsalt ei tasu üle mõelda igasuguste asjadega ning üle treenida vms.. Ahjaa, meeletult suured kudosed Kiivikale, kes mulle aeg ajalt ikka head nõu andnud on kui seda küsinud olen, suurepärane mees! 2_Mai_joukas_lendamine.jpg

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

75,9Kg. Täna juhtus siis see mida pole oma 7-8a näinud, kaalusin küll nüüd kodus peale jalapäeva kuid siiski, sellist numbrit pole ma oma 7-8 aastat näinud :D kaalulangetus läheb täitsa edukalt kui patukaid ei tee :D patukate ajal läheb veidi tasavägisemalt, ega, mis siin ikka, tuleb tiba rohkem trenni teha lihtsalt :)7.Mai_peale_jalapaeva.JPG

Muudetud kasutaja HDTanel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kehavormi mõttes ei :D aga vahest mõtlen küll, et damn võiks mingi burksipäeva teha lol.. samas mingit meeletut isu pole.. seda näitab see, et terve see aasta pole neid söönud kordagi, pitsalõike küll mõned jah aga burksi mitte mingisugust. Nüüd kuu lõpus kavatsen selle asja korra lõpetada sellega, et Saaremaal sõbral pulmad ja siis peale pulmi edasi sõpradega Eesti parimasse burksi kohta :D mingi sepp pidi seal tegema mingeid megahäid kohapeal, värske liha jne. Aga noh, selle eest teen topelt trenni :D

Neid burgereid ei anna mitte mingi valemi järgi võrreldagi kiirtoidurestoranides pakutavaga. Tegemist on mahe toorainetega (uskumatul hea mädarõika kaste), värske hakkliha grillitakse kohapeal, kõik mis burksi vahele läheb on värske ja toidu maitsega. Tooraine ja toitaineväärtuse vahe on igatahes tohutu. Krt nüüd tuli endal ka isu peale, peaks Saaremaale kobima :D.

http://www.epl.ee/news/lp/ehe-hamburger-otse-ameerikast.d?id=65377176

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neid burgereid ei anna mitte mingi valemi järgi võrreldagi kiirtoidurestoranides pakutavaga. Tegemist on mahe toorainetega (uskumatul hea mädarõika kaste), värske hakkliha grillitakse kohapeal, kõik mis burksi vahele läheb on värske ja toidu maitsega. Tooraine ja toitaineväärtuse vahe on igatahes tohutu. Krt nüüd tuli endal ka isu peale, peaks Saaremaale kobima :D.

http://www.epl.ee/ne...t.d?id=65377176

Tänud info eest :D nüüd ma koolen siin... hhaha, aga tundub, et kõlakad vastavad tõele siis :) Eks peab burksi ülevaate tegema haha

Ilus, kas HV Tanel? Või eksin, tundub nagu oleksin su töid ka mujal näinud. Käekiri tuttav. Vabandan ette kui eksin :)

HV-s olin PlatoonSgtElias kunagi, youtubes tegelen rohkem HDTaneli nime all ja Facebookis mul üle 6000 fänni kah :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igatahes update ka väikene... mida ligemale ideaalkaalule jõuan seda raskemaks kaalulangetus läheb aga pole probleemi :) Ilmad on suuuurepäraseks läinud ja olen hakanud siin vaikselt peale trenni Revalist lasna kõmpima, hea mõnus jalutuskäik, täpselt tund läheb. Igatahes hetke kaal 75,2Kg :-) aga ikka RÄIGELT pekki kõhul :S noo bljaa kui vihaseks ajab :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul läheks ka Revalist Lasna tund, mis sa elad kuskil kanali keskpaiga piirkonnas? Mustakivisse vist ei kõmbi selle ajaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hahah, arvutada oskate :D Laagna kandis elan jah. Igatahes, täna sai selle nädala trenn läbi, kaal püsib 75,5Kg juures. Eks järgmise nädala lõpus tahaks midagi 74Kg-ga näha :P Ahjaa... üks MÜSTILINE asi toimus eile... ma näen juba VAIKSELT oma ülemisi kõhulihaseid :oooooooo ma pole elusees ühtegi varem enne näinud hahahahah. Nüüd igakord kui palja ülakehaga peeglist möödun siis ikka punnitan ja imetlen :D et veider vaatepilt ikka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hahah, arvutada oskate :D Laagna kandis elan jah. Igatahes, täna sai selle nädala trenn läbi, kaal püsib 75,5Kg juures. Eks järgmise nädala lõpus tahaks midagi 74Kg-ga näha :P Ahjaa... üks MÜSTILINE asi toimus eile... ma näen juba VAIKSELT oma ülemisi kõhulihaseid :oooooooo ma pole elusees ühtegi varem enne näinud hahahahah. Nüüd igakord kui palja ülakehaga peeglist möödun siis ikka punnitan ja imetlen :D et veider vaatepilt ikka.

Hehe, mäletan seda tunnet ja see lisab kuhjaga motivatsiooni edasiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav, et kulturistid Lasnamäel elavad. Kuidas seal muidu elu on?

Ilmselgelt anaboolne

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav, et kulturistid Lasnamäel elavad. Kuidas seal muidu elu on?

Sealt tulevad ikka korralikud kalevipojad. Sööme hommikul putru, käime lõunal Edgari kirikus palvetamas ning õhtul kõnnime Revalisse. :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väike update, mis teoksil :) Kuna homme emadepäev ja ema mul siin külas Soomest ning peab homme lahkuma siis sai muidugi temaga päev veedetud ja muidugi igasugu moonikreemi saiakesi jms saiakesi söödud :D käisin ka ühes hiina restoranis nuudleid söömas igasugu krõbekana jne asjadega. Jätsin pm kõik peamised toidukorrad täna ära.. aga ilmselt kalorsus nagunii täis, peale selle olen üleval olnud üle 24h.. vähemalt olin, 20 ajal lasin silma veidiks looja ja magasin 3h.. nüüd varsti taas magama ära, põhjus miks ma üleval olin on lihtne, tegelesin ühe uue video kallal mille tegin Slightly Mad Studiosele, kes teinud Need For Speed mänge :P uus Project CARS trailer. Kel huvi siis visake pilk peale :) Igatahes homme tagasi õigele toitumisele, kuigi vist vormeli ajal kavatsen ikka midagi magusat süüa :D

´Ahjaa, kuda siin foorumis ridasi eraldada saab :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×