Jump to content
HDTanel

HDTanel - Morsast inimeseks (video) 91,2Kg-77,8Kg (ongoing process)

Recommended Posts

On siin midagi vaielda, kui sul on kõik mind puudutavad faktid selged - enda arust ? Minu miljon toidulisandit on 1+ 4,5 + 5 + 2,2 kilo valku, 1 purk tribulust, 1 purk kreatiini ning mõned trennieelsed ergutid jõusaali perioodi jooksul. Ai kurat - vitamiinid unustasin.

Minu meelest oled sina see kõva toidulisandite promoja bon foorumis ?! Nüüd väidad siin, et minu koolkond seda ja teist kuigi ise tarbid üheksat erinevat toidulisandit ? :ph34r:

Fin.

Sorry, minu viga - loopisin liiga üldistavalt kõik toidulisandite alla kokku. Tunnistan eksimust.

Tribuluse kasutamisel ei näe küll erilist pointi. Muu kraam on enamvähem.

Mina promon tervist parandavaid lisandeid, mis omavad kõik tõestatud mõjusid (Okei, MSM on nii ja naa, aga kuna meeletult soodne, siis võtsin ligi ja soovitan ka teistele). Minu ülalmainitud lause oli kehvalt kirjutatud. Pidasin silmas, et liiga paljud kulturistid kasutavad lugematuid hulka erinevaid ja kusjuures veel väga kalleid lisandeid, mis ei oma praktiliselt mingit mõju nende sporditulemuste parandamisele. Mõni ei oma absoluutselt mingit mõju, või on ekstreemselt kallis pulbri või vedelikuvariant tavatoidust.

Eriti lisandimaiad on need, kes fännavad suuri profikulturiste ja nende poolt pidevalt promotavaid lisandeid ning ei võta vaevaks uurida lisandite tegelikku teaduslikult tõestatud toimet.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tribuluse kasutamisel ei näe küll erilist pointi. Muu kraam on enamvähem.

Jep, kes arvab, et on "kastreeritud rott", siis tema jaoks see sobib - ülejäänud peaks kasutama teaduslikult tõestatud versiooni, mis on squat!

A.

Muudetud kasutaja argoll poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidagi irooniline on näha, et Arch on hakanud ise samamoodi sõna teiste vormi kallal võtma, nagu talle endale tehti mõned aastad tagasi, kui paras sardell oli. Nüüd kui mingi jooned hakkavad alt läbi kumama lõpuks, siis läheb juba teiste kulturistide loputamiseks ja kui kellelgi on midagi öelda, siis mainitakse vorm ka kohe ära.

Sa ütled, et ei viitsi lavale tulla. Kuna sa pole kunagi laval olnud ja vaevalt, et oma kõhupeki viitsid niivõrd ära kaotada, siis sa ei saagi teada, et niisama peeglist vaadates ja toas pilte tehes tundubki vorm vägev ja mida kõike veel. Lavavalguses on asjad teistmoodi ning tullakse maapeale tagasi.

Muudetud kasutaja Siim K poolt
  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noo nii, tundub, et läheb madinaks.

Ma loen siit välja selle, et kevadel/sügisel tuleb vist archil lavale minna ja näidata noortele koht kätte?

Mina ei spekuleeri, kuid arvestades selle mehe looduse ande, siis 6 kuud saali ja noortel läheb raskeks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noo nii, tundub, et läheb madinaks.

Ma loen siit välja selle, et kevadel/sügisel tuleb vist archil lavale minna ja näidata noortele koht kätte?

Mina ei spekuleeri, kuid arvestades selle mehe looduse ande, siis 6 kuud saali ja noortel läheb raskeks :D

See oleks ju huvitav küll kui arch lavale läheks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidagi irooniline on näha, et Arch on hakanud ise samamoodi sõna teiste vormi kallal võtma, nagu talle endale tehti mõned aastad tagasi, kui paras sardell oli. Nüüd kui mingi jooned hakkavad alt läbi kumama lõpuks, siis läheb juba teiste kulturistide loputamiseks ja kui kellelgi on midagi öelda, siis mainitakse vorm ka kohe ära.

Sa ütled, et ei viitsi lavale tulla. Kuna sa pole kunagi laval olnud ja vaevalt, et oma kõhupeki viitsid niivõrd ära kaotada, siis sa ei saagi teada, et niisama peeglist vaadates ja toas pilte tehes tundubki vorm vägev ja mida kõike veel. Lavavalguses on asjad teistmoodi ning tullakse maapeale tagasi.

Kuidas te aru ei saa, et ainuke põhjus miks ma üldse oma vormi mainin on selle tõttu, et te krt ei kuula ju muidu. Minu vorm EI OMA MINGIT TÄHTSUST. NULL tähtsus. Teie vormid ei loe midagi. Ma läheksin heameelega Ronnie Colemani ette ja ütleksin talle näkku, et ta on täis lammas toitumise koha pealt ja võiks oma suu kinni panna. Tema vorm, tema saavutused - ebaoluline tema sõnavõttude väärtuste hindamiseks.

Aasta aasta järel räägin, selgitan, arutlen, põhjendan, toon uuringuid välja jne ja enamus ainult mölisevad, et tee vorm ja tee vorm, siis kuulame. Lõpuks, kui teen mingi vormi, siis mölisetakse, et mis sa uhkustad sellega, vorm ei ole ju tähtis ja üleüldse ikka veel sitt vorm.

Lõpetage see vabanduste otsimine, et tõenduspõhistest aruteludest kõrvale hiilida, teil endil mark juba ei hakka?

Kas sul mitte endal ei ajanud hiljuti üks sommide koolitus pead sassi? Et said vastuolulist infot toitumise kohta? Seega peaks sul ju piisavalt põhjust olema asjasse süveneda. Mis sa istud seal omas nurgas ja raalid kelle sõnu uskuda. Võta end kätte ja hakka uurima, hakka arutlema teistega. Mõtestame teemad lahti, toome uuringud välja ning vaatame, mis on mis.

Mulle jääb kangesti selline tunne, et kõik kardavad midagi. Kardavad avalikus kohas tunnistada, et ei mõista midagi, et miski on selgusetu. Eriti kõik teie, kellel treeneripaberid taskus. Nagu oleks keelatud oma teadmatust tunnistada. Nagu see kuidagi vähendaks teie staatust, kui te ütleksite, et te ei saa aru ning palute kellegi abi või mõtteid avalikult. Mida te kardate - rohkem arutelu. Saame kõik koos targemaks. :)

Muudetud kasutaja Archangel poolt
  • Upvote 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas te aru ei saa, et ainuke põhjus miks ma üldse oma vormi mainin on selle tõttu, et te krt ei kuula ju muidu. Minu vorm EI OMA MINGIT TÄHTSUST. NULL tähtsus. Teie vormid ei loe midagi. Ma läheksin heameelega Ronnie Colemani ette ja ütleksin talle näkku, et ta on täis lammas toitumise koha pealt ja võiks oma suu kinni panna. Tema vorm, tema saavutused - ebaoluline tema sõnavõttude väärtuste hindamiseks.

Aasta aasta järel räägin, selgitan, arutlen, põhjendan, toon uuringuid välja jne ja enamus ainult mölisevad, et tee vorm ja tee vorm, siis kuulame. Lõpuks, kui teen mingi vormi, siis mölisetakse, et mis sa uhkustad sellega, vorm ei ole ju tähtis ja üleüldse ikka veel sitt vorm.

Lõpetage see vabanduste otsimine, et tõenduspõhistest aruteludest kõrvale hiilida, teil endil mark juba ei hakka?

Kas sul mitte endal ei ajanud hiljuti üks sommide koolitus pead sassi? Et said vastuolulist infot toitumise kohta? Seega peaks sul ju piisavalt põhjust olema asjasse süveneda. Mis sa istud seal omas nurgas ja raalid kelle sõnu uskuda. Võta end kätte ja hakka uurima, hakka arutlema teistega. Mõtestame teemad lahti, toome uuringud välja ning vaatame, mis on mis.

Mulle jääb kangesti selline tunne, et kõik kardavad midagi. Kardavad avalikus kohas tunnistada, et ei mõista midagi, et miski on selgusetu. Eriti kõik teie, kellel treeneripaberid taskus. Nagu oleks keelatud oma teadmatust tunnistada. Nagu see kuidagi vähendaks teie staatust, kui te ütleksite, et te ei saa aru ning palute kellegi abi või mõtteid avalikult. Mida te kardate - rohkem arutelu. Saame kõik koos targemaks. :)

Ma ei "raali nurgas". Ma leian, et puhtalt interneti uuringute üle vaidlemisest ei piisa. Sellepärast käingi koolitustel ja seminaridel ning plaanin teistkordselt ülikoolitee läbi teha.

Ja loomulikult tunnistan ma oma teadmatust ja sellepärast ei võtagi sõna iga asja koha pealt. Mida rohkem ma tean, seda rohkem mõistan, mida vähem ma tegelikult tean. Õigemini, ma isegi ei tea, kui palju ma ei tea või kui palju võiksin teada. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei "raali nurgas". Ma leian, et puhtalt interneti uuringute üle vaidlemisest ei piisa. Sellepärast käingi koolitustel ja seminaridel ning plaanin teistkordselt ülikoolitee läbi teha.

Ja loomulikult tunnistan ma oma teadmatust ja sellepärast ei võtagi sõna iga asja koha pealt. Mida rohkem ma tean, seda rohkem mõistan, mida vähem ma tegelikult tean. Õigemini, ma isegi ei tea, kui palju ma ei tea või kui palju võiksin teada. :)

See on täitsa õige, et mida rohkem õpid, seda enam jõuab kohale, kui vähe sa tead. Enamus aega on tõesti nii, et sa isegi ei tea mida sa ei tea, ning mis see olla võiks mida võiks teada. :D

Ma lisaks aga seda, et kuigi koolitused ja ülikool on toredad - just silmaringi avardamiseks ja teiste ekspertidega suhtlemiseks, siis puudusteks on enamasti rahaline kulu, ajapiirangud, piiratud arutlusmaht (kuna koolitajaid on piiratud arv) jms. Seega ma ütleks, et internetis arutlemine on tunduvalt suurema potentsiaaliga. Sest rahalist kulu põhimõtteliselt ei ole, ajapiiranguks on vaid enda ja teiste vaba aja olemasolu ning arutlustel pole mingit piiri seni kuni see on avalik - see aga tähendab, et pole tabusid ning kõik läheb söögiks. Usun, et sa võiksid ka rohkem internetiaruteludesse panustada. :)

Lisaks veel sellise mõtte ka, et kui sa tead, et mõnes punktis sa tugev ei ole, tunnistad teadmatust - siis ei peagi alati otseselt mingit konkreetset sõnavõttu hakkama võtma. Pigem võikski liituda mõne teemaga ning püstitada mõni küsimus. Mõni arutelu edasi kandev mõte. Miski, millest sa juba saad kinni haarata, või miski, mis sind ennast aitab arendada.

Ma käin sageli foorumites, kus leian teemasid millest ma ei tea suurt midagi. Sellistes teemades ma ei lenda peale, et ise infot meeletult jagada, vaid pigem ühinen aruteludega nende nurkade alt, kus ma olen tugev ning loodan tasapisi õppida ning suunata arutelu suunadesse, mis mind ennast harida aitavad. Vahest küsin otse. Sageli palun lihtsalt endale huvi pakkuvat punkti teistel laiendada, lahti mõtestada. Sest väga tihti on internetis kirjapandu puhul midagi tõlkes kaduma läinud.

Kokkuvõttes on mul tunne, et interneti harivat mõju ei tunnustata piisavalt. Ma arvan, et probleemiks ongi see meeletu info hulk, mis kättesaadav on ning see meeletu sorteerimisvajadus, mis sellega kaasas käib. Lisaks avalike foorumite meeletult põhjalikud, konfliktsed diskussioonid, mis paljusid eemale peletavad. Lisaks "tõlkeprobleemid". Paljudel on raskusi oma mõtteid teksti kujule teisendada ning veelgi enam - teiste teksti kujul olevaid mõtteid mõista ja nendega koos arutleda. Aga ma usun, et see on õpitav oskus nagu iga teinegi. Tuleb vaid aega ja energiat panustada. :)

Siin kohal soovin, et Risto Uuk siin foorumis rohkem sõna võtaks, sest vot see mees oskab alles küsimusi küsida, diskussioone tühja koha pealt luua ning meeletult arutleda. :D - Kas siin foorumis muidu Kristjan Koik ka tegutseb? Ta jagab ka hästi seda arutluse värki. Seda tahaks siin foorumis rohkem näha. Hetkel tundub, et enamik diskussioone leiavad aset Facebookis, mis on küll meeletult hea kandepinnaga, aga mille formaat ise on aruteludeks äärmiselt ebasobiv, foorum on siiski tunduvalt parem. :)

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hahahahaaa... Olen suht kindel, et minu vorm on parem, kui sinu ning suure tõenäosusega võiksin laval nii mõndagi meest loputada, kui vaid viitsiksin (Suure tõenäosusega ei viitsi. Jah, võite mind ülbeks pidada, aga mul ei ole põhjust oma vormi hetkel häbeneda ja üleliia tagasihoidlik olla). Selle olematu vormi jutuga koli 3 aasta jagu minevikku, siis on sellise absurdsusega midagi peale hakata.

Viitsimisest on asi kaugel,kui lavale tahad minna. Siin mängib inimese iseloom,kes kus pidama jääb ja põhjusi otsib . See 15 % keha rasv on köki möki võrreldes 8-10 %.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väike appdeit :P

Kõik läheb tasapisi.. nädalas 1-2x patustan mingite söögipalade asemel ning muud nagu erilist märkida pole :P Nüüd teisipäeval oli ülimalt tähtis päev mul ja samal päeval oli ka plaanis oma videokaart garantiisse viia kui ka jalapäev teha ära... niisiis joostes jõuksi ja Hack kükke tehes tõmbasin midagi põlves natuke ära :D Tegin liiga kiiruga vist ja noo tavaliselt lasen seal nii sügavale ###### vastu maad kui saan kontrolliva tempoga siis seekord läksin kontrollivalt alla kuid sügavale lasin nagu väikese põrkega... ilmselt see midagi tegi pahasti tiba ja õhtul andis tunda, et põlve väga liigutada ei saanud ilma valuta. Täna on juba täitsa okei kuid homse jalapäeva jätan igaksjuhuk vahele ning teen ühe puhkepäeva.. lisaks nädalavahetus otsa taastumiseks :)

Kaalu olen korra näinud ka 78,8kg kuid ei võta arvesse sest kaalusin peale trenni.. :D igatahes 79,1Kg peal ta stabiilselthetkel see nädal olnud on ja järgmise nädala lõpuks plaaniks nii 78,8Kg olla stabiilselt, võibolla tiba kergem isegi.

Ise nagu suuri muudatusi ei näe veel aga sõbraga sai 31. Dets Revalis välimullivannis lebotatud ja nüüd kui hiljuti taas Revali SPA-sse läksime siis olid tal veidi silmad punnis, et kuda krt ma niipalju peenem olen :D

Muud nagu väga lisada ei oska hetkel.. eks kui teil mingeid küsimusi siis andke tulla ja üritan vastata.

Sobrapaeva_vordlus.jpg

Muudetud kasutaja HDTanel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väike appdeit :P

Kõik läheb tasapisi.. nädalas 1-2x patustan mingite söögipalade asemel ning muud nagu erilist märkida pole :P Nüüd teisipäeval oli ülimalt tähtis päev mul ja samal päeval oli ka plaanis oma videokaart garantiisse viia kui ka jalapäev teha ära... niisiis joostes jõuksi ja Hack kükke tehes tõmbasin midagi põlves natuke ära :D Tegin liiga kiiruga vist ja noo tavaliselt lasen seal nii sügavale ###### vastu maad kui saan kontrolliva tempoga siis seekord läksin kontrollivalt alla kuid sügavale lasin nagu väikese põrkega... ilmselt see midagi tegi pahasti tiba ja õhtul andis tunda, et põlve väga liigutada ei saanud ilma valuta. Täna on juba täitsa okei kuid homse jalapäeva jätan igaksjuhuk vahele ning teen ühe puhkepäeva.. lisaks nädalavahetus otsa taastumiseks :)

Kaalu olen korra näinud ka 78,8kg kuid ei võta arvesse sest kaalusin peale trenni.. :D igatahes 79,1Kg peal ta stabiilselthetkel see nädal olnud on ja järgmise nädala lõpuks plaaniks nii 78,8Kg olla stabiilselt, võibolla tiba kergem isegi.

Ise nagu suuri muudatusi ei näe veel aga sõbraga sai 31. Dets Revalis välimullivannis lebotatud ja nüüd kui hiljuti taas Revali SPA-sse läksime siis olid tal veidi silmad punnis, et kuda krt ma niipalju peenem olen :D

Muud nagu väga lisada ei oska hetkel.. eks kui teil mingeid küsimusi siis andke tulla ja üritan vastata.

Sobrapaeva_vordlus.jpg

Mis seis on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huh suht keeruline seis siis. Sai ära käidud nädal tagasi MRT-s ning lõpuks sain teada siis, et mul on mingi diskide vahel rebend.

Muren oma pead nii, et jube sest paanikas ning ei oska edasi käituda trenniga... mida võib mida mitte? Või ikkagi unustada jõusaal absoluutselt.. nagu paljud ütlevad. Kiro siiani pole mul jõudnud pilte vaadata kuid ütleb, et jõusaaliga teed ainult karuteene omale. Homme peaks saama mingid harjutused mida lihtaslt teha kodus seljale, et see paranek. Lisaks 2x päevas Ibumetiin.

Ibu nagu võttis terava valu ära kuid ikka selline pinge valu nagu oleks kui küürutaks selga... nagu selg lihtsalt iga hetk POP ja lendaks purskega pooleks. See valu aga rohkem juba keset selga kui alaseljas või lihtsalt ei suuda aru saada.

Kõige jubedam ikka pikemad reisid autoga, lennukiga.

Hetkel pean olema mitu kuud Inglismaal tööl ja 12h päevas kontoris istudes. atleast, minimum.

On siin foorumis üldse mingeid asjatundjaid sellele ja oskab mind nüüd rohkem abistada?

Kiro ütle, et ühest pildist ta ei loe midagi välja ja vaja seeriat, mis sai talle saadetud, programmis saad kõik kenasti läbi vaadata nagu live pildina. aga noh ta lihtsalt ei ole aega leidnud veel, et neid uurida.

Siin on üks pilt siis:

bit.ly/taneliselg

Lisasin veel ühe pildi kus näidatud ära joonisena, mis teema pm on

post-30293-0-00994700-1424972849_thumb.j

post-30293-0-41479300-1424973304_thumb.j

Muudetud kasutaja HDTanel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa füsioterapeudilt abi ei saa, soovitan kindlasti minna dr.Oolo(www.kiropraktik.ee) juurde, asub Tallinnas.

Ise olen käinud tema juures seljavalude ja deformeerumisohus diskiga.(endalgi pikemad istumised ja seismised on väga piinarikkad). Doktor on väga professionaalne, aga mainin ära, et suhtlemine käib inglise keeles.

Sellise probleemi jaoks võiks aidata dekompressioon, mis kujutab endast protseduuri, kus lamad masina peal ja sinu all olevad plaadid tõmbavad selgroolülisid üksteisest eemale, vabastades seejärel nende vahele jäänud närvid. Tulemuseks on valutu selg. Võib-olla soovitab arst midagi muud ka, aga see on üks võimalus.

Odav see lõbu kindlasti ei ole, kuid tervise eest oleks mõistlik see raha välja käia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen läbi põdenud/põdemas radikulopaatiat diskopaatitat. Kaotasin 3cm oma pikkusest. Esimesed kaks aastat olid kõige hullemad ning siis oli ka ignorantsus päris suur. Heh , need sundasendid ehk istumised olid tõesti magusad, tunnen kaaasa, kuid lootust ära kaota, selle saab terveks. Deadlift on mul kuskil 230kg vahemikus ning arvan et 300'ks olen võimeline progresseeruma küll. Alustada tuleks siis seljasirutajatele tähelepanu pööramisega, et need oleks võimalikult terved ja tugevad. Nagu ülal kasutaja mainis on vaja venitada, kui sul pinki ei ole ning ei kavatse seda ka soetada, siis parim viis venituseks on rippumine. Õpi rippudes alaselga lõdvestama ja tunned kuidas gravitatsioon tõmbab. Kui sul on mingeid täpsemaid küsimusi aitan hea meelega.

Muudetud kasutaja modus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh, mis seljast sai siis.

Või läksidki jäädavalt pensile ve.

Mees teeb telestaari tööd, TV3 ilmapoisiks hakanud ;)

Ja tundub, et oma vana vormi tagasi saanud või teeb tv inimese suuremaks. :)

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mees teeb telestaari tööd, TV3 ilmapoisiks hakanud ;)

Ja tundub, et oma vana vormi tagasi saanud või teeb tv inimese suuremaks. :)

Kindlasti mitte, kuskil feissis jäi silma mingid pildid kus oli ikka ladna õllekas ees

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×