Jump to content
HDTanel

HDTanel - Morsast inimeseks (video) 91,2Kg-77,8Kg (ongoing process)

Recommended Posts

Tervist kõigile! Sai siis mõni aeg tagasi võetud kah ennast lõppudelõpuks kätte, et natuke inimlikum välja näha, kaua neid burkse ja õllesi ikka alla kugistada viitsid :P Kuna rohkem video inimene siis sai fotode asemel kõik muutused videos üles võetud... sellel veel teine hea eelis, et saad video hiljem meediamängijas läbi käia ja siis omale sobilik pilt sealt prnt scrn nupuga kopeerida :P Igatahes täiesti pooleli olev protsess praegu veel aga mõtlesin, et peaks ikka enne suve ka mingi video välja tooma.. kuna mingi muutus nagu oleks olnud, ise kui peeglisse vaatan ütleks, et mitte midagi pole muutunud :D aga tõesti ikka hea kui inimesed ennast iga nädala või paari tagant korra pildistaks või filmiks, hiljem näete, et ikka muutused on toimumas ja pole vaja käega visata kohe kõigile. Loodetavasti video annab lihtsalt mingit motti edasi teistele inimestele, kes samal teekonnal. Lihtsalt tellige omale korrektne treening ja toitumiskava ning jälgige seda :) ning ärge unustage, et nädalas korra võite ikkagi süüa mida tahate mingi toidukorra asemel ja võite mingid eesmärgid seada ala, et enne 6kuud ei joo alkot.. söö burkse vms... endal vähemalt see aitab päris hästi, burkse sõin eelmisel aastal ja viimased alkohoolsed joogid läksid kõrist alla 5. Jaanuar, siiamaani ei näe erilist vajadust nende järgi aga samas tean, et ma ei pea sellest terveks eluks loobuma :D Langetan kaalu tervislikuma tempo juures ehk siis nii 0,5-0,7Kg nädalas.. nii absoluutne max 1Kg. Youtube video descriptionist võite lugeda, kes mind aidanud on nende asjade juures kah. Enamjaolt pean ära tänama Rene Poljakovi, kes on koostanud suurepärase toitumis ja treeningkava mulle. Suvel tuleb mingi põhjalikum video kah tiba, kus räägin juttu sisse ka jne jne. Edaspidi lähevad videod mu teise youtube kanali alla HDTanelFitness, youtube descriptionis ka kirjas. Igatahes.. pikk jutt sitt jutt :P siin on video:

  • Upvote 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga kõva muutus. :)

Arvan, et ega sul rohkem polegi väga vaja enam alla võtta kui nii 3-5kg siis võiks mõelda lihasmassi arendamise peale. Rene kindlasti teab mida teeb seega anna aga minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga kõva muutus. :)

Arvan, et ega sul rohkem polegi väga vaja enam alla võtta kui nii 3-5kg siis võiks mõelda lihasmassi arendamise peale. Rene kindlasti teab mida teeb seega anna aga minna.

Suht täpselt selline plaan ongi :-)

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui nüüd mingil ajal hakata massi jälle kasvatama siis tasuks väga ettevaatlikult kcal lisada. Võin enda kogemustest öelda et kunagi sai Oti toitumiskava järgi 10 kg maha võetud suhteliselt ilusti umbes 2 kg kuus. Ja kui siis otsustasin et ok nüüd hakkan massi kasvatama siis hakkas see kaal liiga kiiresti tõusma, ehk et arvata oli mille arvelt. Aga aastatega tuleb ka see kogemus jne.

Kõva töö iseenesest .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli töö Tanel, mina arvasin ,et sa treenid Siimu käe all, kuna koos olete pidevalt, aga võta näpust, Renku on selle imelise muutuse taga, ei ole midagi lisada jätka samas vaimus ja Reval Cup 2014 ootab sind oma video kulminatsiooniks lavale... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga korralik muutus!

Endal ka sama asi käsil, e. kaalukaotus rasva arvelt.

Olen seni kaotanud kahe kuuga 6,6kg. Start oli 97.5kg pealt ja täna olen 90.9

Lahe video ja olgugi, et mul hetkel õnneks moti muudust ei ole siis sain seda siiski juurde.

Edu edaspidiseks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu teada on Revali sisekorra eeskirjades palja ülakehaga treenimine keelatud, seda enam, et nii ka pingil lebasid :P

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu teada on Revali sisekorra eeskirjades palja ülakehaga treenimine keelatud, seda enam, et nii ka pingil lebasid :P

Mõtlesin sama asja peale, samas kui nüüd nati OT'd siis Pealtnägijas näidati ühte meest kes tegi talvel tervisejookus kesklinnas palja ülakehaga.

Ja sellist asja näidatakse riigitelevisioonis, ning kiidetakse veel takka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõpuks võiksid ka sellest väikse dokumentaali teha. Tuleks sama, mis ameeriklaste tehtud, ainult hea ja eestimaine. Kerge kino Sõprus filmiõhtu ja kõik on rahul B)

Usun, et paljud tahaksid seda filmi vaadata. Oleks ka mõnus motivatsiooni tõstja ;)

Muudetud kasutaja martinkink poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pealtnägijas näidatud mees võis tunduda kerge kiiksuga, samas olen ma 100% kindel, et 74 aastasel mehel on tugevam tervis, kui enamusel 50-dates aastates samasoolistel isenditel. Antud juhul vist keegi ei vaadanud teda kurja pilguga, pigem veidra vahepalana :)

See palja ülakehaga treenimine just kõige õigem tegu jõusaalis pole, kes ikka teise higi sees maadelda viitsib. Mis me ikka kurjustame, noormees on nii lühikest aega jõusaaliga kokku puutunud, et anname selle väikse vea andeks.

Igaljuhul tubli muutus ja videost on kohe näha, et nii kui mees on valmis vormis, siis vutt vutt lavale ja särk seljast :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud kõigile! Ma jah üritan mingi doki laadse asja välja tuua aga eks näis milline see tulema saab, kuna tegelen video tööga ja lavastamine on mulle üsna lihtne siis ei tohiks suurt probleemi olla :) Otile ka suured tänud!! Peaks mainima, et lisaks ulme terminaator kehale on mehel karakterit ülemõistuse palju :P väga tore inimene, Reval Cupi asja vaatab :D Mis muidu puudutab palja ülakeha kohta siis sai tehtud lihtsalt video eesmärgil, et hiljem kuude pärast muutusi oleks parem näha ka jõusaali harjutusi tehes, kord kuus filmingi umbes enda harjutusi. Mis muidu mu viimase kahe päeva harjutuste tehnika kohta öelda oskate? Mõned siin teises foorumis rääkisid, et küki tehnika üsna halb, põlved lähevad liialt sisse jne.. et põrkega tulen üles, halb. Eks kõik veel lihvimise asi tegelikult, üsna algaja selle jõusaali teemaga, kunagi kui 15-16 olin siis käisin jõukas :D rohkem pole nagu tõmmanud sinna, siis olin 60Kg ja 175cm pikk, täis kont.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kükk jah vajab veel lihvimist. Peale selle, et põlved sisse vajuvad, oled sa ka ette kaldu.

Viimaste korduste ajal vaatasin hirmuga, et millal sa ette kukud. Õnneks on turvatalad ees :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põlvede sisse vajumise koha pealt: sul on varbad küll küki ajal ilusti välja keeratud, kuid ära unusta liigutada põlvi ka varvaste sihis. 27:34 kriipis see väga silma :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teeks väikese uuenduse :P möödas on nüüd 10 päeva või noh ütleks isegi, et teine nädal peaaegu läbi kui kaal 77,8Kg oli.. täna 77,8Kg.. :D ei tea millest aga mingi platoo sisse tulnud vist... samas sai siin sel nädalavahetusel veidi patustatud magusaga :D ja eile kah 0,5Kg kummikomme läks sisse :D magusalembeline nagu ma olen siis vahest lihtsalt ei suuda ei öelda. See nädalavahetus veel üks sünnipäev tulemas ja ilmselt peab ühe koogi ikka sööma. Muidu üritan ikka kõigest kinni pidada aga vahest on raske. Täna läksin üle pika aja veel hausi trenni ja sai veidi ekstra kardiot tehtud... imelik oli aga, et peale tunnist trenni oli selline tunne nagu oleks jõusaali tulnud ja 10mintsa soojaks teinud ratta peal.. ehk siis ei võtnud enam üldse nii läbi kui varem seda oli tolles trennis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära liigselt muretse. Kaalukaotus polegi üldjuhul täiesti lineaarne ning lihasmassi seisukohalt on mõni hüpe kõrgemale kaloraažile isegi pigem kasulik. Sest eeldusel, et trenni korralikult teed antakse lihastele siis vahest kerge energiastimulatsioon ka, et vbl mõned grammid end kasvatada. Lisaks on selline "patustamine" täiesti tavaline, et mõistus korras hoida. Kuude kaupa jutti ainult pekki põletada samas toitu piirates on omajagu karm, eriti kui menüü kipub varem tihti söödud kraami elimineerima. Samuti on ainevahetuse seisukohalt sobilik vahest veidi rohkem kütust peale visata.

Seega on kõik väga chill. Vahest peabki veidi lõdvemaks laskma, et mitte läbi põleda - ajad ju siiski taga pikema-ajalisi tulemusi ning neid ei saavuta paari kuuga end hauda ajades. :D - Räägime ikka elustiili muutusest ja seega ei tohikski ettevõtmine üle mõistuse kurnav olla. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korralik muutus jah, ei saa midagi vastu öelda.

Kõht on nähtavalt väiksemaks jäänud ning selg on kohe hulka laiem.

Edu edaspidi !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtlesin, et uurin korra kuidas lõdvas olekus kõht ka välja näeb.. algus versus täna. dafuq :o ei mõista lihtsalt kuidas siuke magu mul kuskile ära kadumas on... kuhu krt ta kaob? Koht_lodvalt.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtlesin, et uurin korra kuidas lõdvas olekus kõht ka välja näeb.. algus versus täna. dafuq :o ei mõista lihtsalt kuidas siuke magu mul kuskile ära kadumas on... kuhu krt ta kaob? Koht_lodvalt.jpg

Otsib uue ohvri kelle küljes kasvada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×