Jump to content
fender

Raskustega lõuatõmbed

Recommended Posts

Tere!

Kuna asi on niikaugel et tavalised lõuatõmbed ei valmista enam erilist väljakutset ja lõpetan pigem tüdimusest kui väsimusest, siis olen hakanud tegema raskustega...

Kas keegi oskab soovitada kuidas oleks jõusaali vahenditega kõige parem neid teha?

Hetkel olen lihtsalt hantli (8kg) jalgevahele võtnud ja niimodi teinud , aga olen jõusaalis tähele pannud et teistel on kuidagi vöö küljes raskuseketas ja teevad niimodi.... jõusaalis on vöö küll olemas, aga mingeid kinnitusasju pole ma küll leidnud..

Küsin sellepärast, et see hantlivariant pole väga hea, kuna õhtuti on palju treenijaid ja ma ei taha lihtsalt ühte hantlipaari nii pikaks ajaks ära hõivata...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selge, ilmselt siis sellel keda jõusaalis nägin oli tal enda vöö kaasas

Võid ju küsida alati. Ma olen ka jõusaalis täiesti võõralt inimeselt midagi laenanud ja keegi ei ole pahaks pannud. Kõik on samal eesmärgil saali tulnud. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas tavalisele vööle ei anna midagi kompunnida. Mul on rihm olemas, aga see ei ole veel minu käes :D

Mingit moodi ei saa sinna midagi juurde lisades raskuseid töösse kaasata?

On keegi äkki proovinud midagi?

Wrange rihm ikkagi 65 EURi :mellow:

Muudetud kasutaja martinkink poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Osades kohtades on siuksed raskused, millel on need käepideme augud sees , sealt tavaline tõstevöö läbi ja saab teha ju :P Ise olen koguaeg nii teinud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ideaalis võiks see wrange vöö igas suuremas jõusaalis olemas olla, aga tihti kipuvad need jalutama minema.. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt ma olen kodus isegi kingapaeltega hantli kettaid tavalise vöö külge riputanud. Alati leiab mooduse. ;)

Ma panin kodus tavalise juhtme ketastest läbi ja kasutasin neid hantlitena lendamisel. Vähemalt korralik kolmesooneline vaskjuhe oli :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sangpommi saab varba otsa võtta... ma olen niiviisi teinud, et ühe jala otsas 24 ja teise jala otsas 16...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Kuna asi on niikaugel et tavalised lõuatõmbed ei valmista enam erilist väljakutset ja lõpetan pigem tüdimusest kui väsimusest, siis olen hakanud tegema raskustega...

Kas keegi oskab soovitada kuidas oleks jõusaali vahenditega kõige parem neid teha?

Väljakutseid saab leida veel nii:

1. korralik tehnika, ilma ühegi jõnksuta

2. raskused seljakotti (ise olen kasutanud kuni 30kg nii)

3. ja muidugi teha üldse lõuatõmbeid nt. ühe käega - siin on variante tohutult

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

0:50 alates erinevad lõuatõmbevariatsioonid, treenib isuga.

Tavaliselt on sellised trikitajad kerge kaaluga, ja nii mõneski videos on näha et jalgu pole eriti treenitud, mina niisuguseid vigureid eriti ei suuda teha. Aga muidugi !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On olemas youtubes ka need BarBrothersi videod, need teevad ka igasuguseid asju seinast seina. Sealt tekib jälle küsimus - Kus kohas inimestel hakkab piir???

Eks need "piirid" olegi ületamiseks ^_^

post-29847-0-92713100-1364923109.gif

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui leidub z-kang siis võib ka selle otsa raskused kinnitada ja kõverdatud jalgade peal hoida.

Või siis nii

weighted.pullup-710239.jpg

Muudetud kasutaja ReimoR poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise kasutasin suviti väljas treenides nõukogude armee kaherealist vööd, millele kinnitasin teise vööga raskused.

Väga vastupidav, odav ja mugav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×