Jump to content
tomtom

EMS treening

Recommended Posts

Kas keegi oskab lähemalt rääkida EMS treeningust, kuidas see toimib ja kas nende lubadused vastavad tõele? www.justfitclub.ee

Piisab kui treenida 20 min nädalas ja see olevat 18x efektiivsem kui fintness treening, 8x efektiivsem kui jõusaali treening. Kõlab liiga hästi, et olla tõsi;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi oskab lähemalt rääkida EMS treeningust, kuidas see toimib ja kas nende lubadused vastavad tõele? www.justfitclub.ee

Piisab kui treenida 20 min nädalas ja see olevat 18x efektiivsem kui fintness treening, 8x efektiivsem kui jõusaali treening. Kõlab liiga hästi, et olla tõsi;)

Lol. Täpselt sama jutt seal lehel, mis vanasti Top-shopi reklaamides. Pane aga need elektri-jubinad kõhu külge, vahi telekat ning näed, kuidas pekk haihtub ja lihas mühinal kasvab. :D

Reaalselt EMS ei sobi lihaskasvu stimuleerimiseks ega keharasva põletamiseks mingil oluliselt määral. Kasulikke mõjusid võib sellest küll välja pigistada jõunäitajate parandamisel, sest eelkõige mõjutavadki elektriimpulsid justnmelt närvisüsteeme. Ning kuna aktiveeritakse kindlaid lihaseid siis paraneb nende lihaste töövõime mõnel määral. Natukene tõuseb ka valgusüntees selle mõjul, aga mitte kulturismi koha pealt olulisel määral.

Sobib ta eelkõige vigastuste raviks, kui inimene ei ole võimeline füüsilist tööd tegema. EMS'ga võib hoida ära hullema lihaskao, säilitada jõudu ning samal ajal vigastatud kohtadele rahu andes kiirendada taastumist võrreldes tavapäraste meetoditega.

Seega ta võiks ideeliselt sobida regulaarselt jõusaalis treenivale inimesele näiteks jõuplatoodest üle saamiseks, vigastustest taastumiseks aga mitte treeningu asendajana. Seda kindlasti mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellistel hetkedel väheneb taaskord mu usk inimkonna jätkusuutlikkusesse.

Siin on kaks varianti: kas selle asutused inimesed on lihtsalt rumalad, et oma meetodi nii suure efektiivsusesse usuvad või petavad inimesi sihilikult. Kumbki variant ei ole väga meeldiv. Taastusravis on sellel jah v-o isegi mingi mõju, aga sellised väited nagu kasvatab lihast, 18x efektiivsem kui jõusaal... No palun.

Eile astus Telliskivi kontori uksest sisse üks kena neiuke(päris hea tuharaga, aga ma kahtlen, et tänu sellele meetodile), kes andis meie firmale üle isikliku, väga ilusasti kaunistatud kutse uude spordiklubisse. Neiuke ise ei teadnud asjast midagi, aga vaeva on promoga ilmselgelt nähtud. Kutset avades oli mul taas üks "You gotta be sh****ng me" moment. Kuigi kutses oli tasuta külastus, ei hakka ma ilmselt isegi uudishimust oma aega raiskama. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mind kutsuti sinna kunagi töövestlusele, aga ilmselt ei meeldind neile see, et ma ütlesin et ma oma nime jama ajamisega ei riku ja räägin ainult teaduslikult tõendatud juttu :D .. või olen valest rahvusest, vaadates nende töötajaid ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi oskab lähemalt rääkida EMS treeningust, kuidas see toimib ja kas nende lubadused vastavad tõele? www.justfitclub.ee

Piisab kui treenida 20 min nädalas ja see olevat 18x efektiivsem kui fintness treening, 8x efektiivsem kui jõusaali treening. Kõlab liiga hästi, et olla tõsi;)

Mine proovi ära ja pärast jaga siin kogemusi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mine proovi ära ja pärast jaga siin kogemusi :)

See nende jutt ja valdkond paistab väga seda nägu, et nende kodulehel peaks arvatavasti leidma muljed mõndadelt tüüpidelt (koos piltidega) kes elavad Raplas või Võrus ja kes on juba vähemalt 3 kuud nende juures trennis käinud.

Ja sealjuures ühe tüübi amet on "kulturist".

Muudetud kasutaja salasilm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi oskab lähemalt rääkida EMS treeningust, kuidas see toimib ja kas nende lubadused vastavad tõele? www.justfitclub.ee

Piisab kui treenida 20 min nädalas ja see olevat 18x efektiivsem kui fintness treening, 8x efektiivsem kui jõusaali treening. Kõlab liiga hästi, et olla tõsi;)

Ei usu sellistesse treeningutesse, kus ise ei higista ja vaeva ei näe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas täna, mõned aastad hiljem, oskab keegi midagi uut kommenteerida selle treeningu kohta? Kellegi arvamused-uskumused äkki ümber lükatud? Pigem proovida või pigem mitte?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×