Jump to content
RihoK2go

Mart Seim 225 kg

Recommended Posts

Huvitav on see, et tõstjad isegi tavalist vööd ei kasuta (seal on mehi kes kasutavad, kuid osa teeb ilma ja Mart kuulub ka sinna seltskonda), ise tunnen küll vahet ,et vöö annab nagu veel juurde jõudu ja eriti maks pingutust on parem läbi viia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vöö segab mingil määral plahvatuslikku tõmmet, eriti rebimisel. Kui selg tõukamise/rebimise juures lisatuge ei vaja, siis pole ju mõtet ka abiharjutuste sooritamisel kangitunnetust sellega rikkuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trikoo peale ja 400? :D

Ise teen ka ilma vööta, tunnetab keha paremini ja kui oskad ennast hoida, siis on vigastuse oht minimaalne :)

Näiteks kui Raus kükkis 325, siis varustusega tuli 385. Ok. tulemus oli tehtud vööga, kuid ega see mingi imeasi ei ole. Kui pole harjunud sellega tegema, siis see pigem häirib.

See kui keegi ütleb, et näed mina ja tema teeme ilma vööta ja kui oskad ennast hoida, siis vigastuste oht on minimaalne tundub minule naeruväärne. Üksikute inimeste põhjal midagi sellist otsustada ei saa. Sama hästi võiks öelda, et vööga tegemisel on vigastuste oht minimaalne, sest kõik sõbrad teevad nii. Pigem on asi eelistuses, spordiala spetsiifikas ja TEHNIKAS.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rõõm näha et meil on jälle tõstespordi tippe sirgumas. Ma arvan et kui Seim samas vaimus jätkab siis on tal väga reaalne lootus 2016 Riosse sõita. Leho Pent ehk ka ja kui mitte see kord siis 2020 ehk Mihkel Jalajas ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olles ise läbi elanud tõsise alaselja trauma, peale mida olen pidanud eriti suurt tähelepanu pöörama alaseljale ja selle kontrollimisele, võin kinnitada, et ilma vööta kükkimine aitab paremini tunnetada õiget kükkimisasendit, samuti lihaseid, mis vööga kükkimisel võivad unarusse jääda. Ma ei loobi tühja sõnanu, kuna tegin kogu protsessi läbi alustades tühja kangiga kükkimisest ja edasi vaikselt üles minnes. Ma ei väida, et vööga kükkimine vale oles, kuid seda koguaeg tehes paraku jäävad mõned vajalikud lihased unarusse, mis võivad tulevikus kurjalt kätte maksta. Max kükkides ja suurte raskustega on vöö asjakohane, kuid samas arvan ka, et kui juba esimestest seeriatest visatakse vöö peale, siis on tegu suht ohtliku mänguga.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olles ise läbi elanud tõsise alaselja trauma, peale mida olen pidanud eriti suurt tähelepanu pöörama alaseljale ja selle kontrollimisele, võin kinnitada, et ilma vööta kükkimine aitab paremini tunnetada õiget kükkimisasendit, samuti lihaseid, mis vööga kükkimisel võivad unarusse jääda. Ma ei loobi tühja sõnanu, kuna tegin kogu protsessi läbi alustades tühja kangiga kükkimisest ja edasi vaikselt üles minnes. Ma ei väida, et vööga kükkimine vale oles, kuid seda koguaeg tehes paraku jäävad mõned vajalikud lihased unarusse, mis võivad tulevikus kurjalt kätte maksta. Max kükkides ja suurte raskustega on vöö asjakohane, kuid samas arvan ka, et kui juba esimestest seeriatest visatakse vöö peale, siis on tegu suht ohtliku mänguga.

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olles ise läbi elanud tõsise alaselja trauma, peale mida olen pidanud eriti suurt tähelepanu pöörama alaseljale ja selle kontrollimisele, võin kinnitada, et ilma vööta kükkimine aitab paremini tunnetada õiget kükkimisasendit, samuti lihaseid, mis vööga kükkimisel võivad unarusse jääda. Ma ei loobi tühja sõnanu, kuna tegin kogu protsessi läbi alustades tühja kangiga kükkimisest ja edasi vaikselt üles minnes. Ma ei väida, et vööga kükkimine vale oles, kuid seda koguaeg tehes paraku jäävad mõned vajalikud lihased unarusse, mis võivad tulevikus kurjalt kätte maksta. Max kükkides ja suurte raskustega on vöö asjakohane, kuid samas arvan ka, et kui juba esimestest seeriatest visatakse vöö peale, siis on tegu suht ohtliku mänguga.

Sellega olen juba rohkem nõus. Vööd on eelkõige vaja maksimaalsete pingutuste juures, kuid vahest peab tunde järgi selle varem ka peale panema. Maksimaalse pingutuse all ei mõtle ma ainult KM, vaid ka näiteks 10KM. Vahe on ainult pingutuse kestvuses, kuid raskusaste on tehnikat lõhkuva koha pealt sarnane tuues kaasa potensiaalse vigastuse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×